Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem erőszakosan veszekszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem erőszakosan veszekszik, és már sportot űz a lehülyézésemből?

Figyelt kérdés

Erőszakosan akarja rámerőltetni az akaratát. Ha ugyanolyan hangnemben kapja vissza amit adott, akkor én vagyok a hisztis hülye pitsa.

Én persze türelmesen, megértően hallgassam végig, ha ő panaszkodik, de ha én fél mondatban merek panaszkodni, akkor azt mondja, hogy ő eltudja foglalni mással is ám magát, nem muszáj ám neki engem hallgatnia....

Természetesen a haverjai előtt méginkább szeret hülyézni, sőt! Úgy beszél velem mint eb a szarával....

Át kell gondolni már lassan minden szót, mielőtt kiejtem a számon, mert már jön is a savazás....

Nem vagyok hülye pitsa amúgy...

Meddig érdemes ezt tűrni?

Az előző nőivel is mind ilyen rondán beszélt, ahogy anyósomtól hallottam...

Én 30, Ő 42 éves.


2017. okt. 14. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hülye pitsa amúgy... - de, mert eltűröd.


Nekem egyszer mondatná, akkor helyre teszem, másodszorra kidobom. Ennyi, nem vagyok senki lábtörlője.

2017. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne mentegesd azzal, hogy Kos jegyű.
2017. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sürgősen vess véget ennek a kapcsolatnak. Most féltékeny, ezért kedveskedik. De mihelyt úgy értékeli majd, hogy már nincs kiutad mellőle, és tűrnöd kell, akármit csinál, meg is fogja tenni. Te pedig lassan elszigetelődsz a barátaidtól, rokonaidtól, a kicsi gyerekek mellől nem jársz dolgozni, tehát munkahelyi kapcsolataid se lesznek, és ha csak a párod tart (torz) tükröt eléd, hamarosan a padlón lesz az önértékelésed, és el se tudod majd képzelni, hogy nem benned van a hiba, és egyáltalán nem igaz, hogy pontosan ezt a bánásmódot érdemled, és semmivel se jobbat. Sőt. Örülj, hogy csak kettőt rúgott beléd, és enni azért még kapsz.

Mi lesz, ha a gyerekeid előtt fog lehülyézni? Ők hallgatják / nézik majd végig, hogy anyával ezt lehet csinálni? Ilyen férfiakat akarsz nevelni a fiaidból? Szeretnéd, hogy a lányaiddal így lehessen bánni? Ha maradsz, ez lesz a minta a számukra!

2017. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Elhiszem, és el is gondolkoztam rajta, kedves utolsó. Tegnap is csúnyán belekötött a hangszínembe is, pedig nem volt benne semmi bántó, szemrehányó, semmi rossz. És mégis olyan agresszíven belekötött, hogy hogy merek én vele ilyen csúnyán beszélni, stb...(!!!!) Nem is beszéltem vele sehogysem csúnyán, már megint Ő kezdte. És már megint habzó szájú szidás lett a vége, egy hatalmas adag hülyézéssel.

Este meg éppen egy őt érintő problémát tárgyaltunk, amikor lett volna egy javaslatom rá, azért csak lett volna, mert nem engedte hogy elmondjam.

Ő már előre kitalálta, hogy mit fogok mondani( nem azt mondtam volna, amit Ő kitalált.)és megint jött a hülyézés.


Világéletemben visszahúzódó voltam, kevés barátnőm volt. Ők már mind családot alapítottak, és messze laknak.

Anyagilag nem függök tőle, de mint társ, úgy sajnos igen. Mert senkim sincs, akiből erőt meríthetnék.

De ez így nagyon nem lesz jó ahogy van...

2017. okt. 21. 08:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Jobb lett azóta az életed? Drukkolok Neked, hogy legyen erőd kiállni Magadért.
2022. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!