Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem erőszakosan veszekszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem erőszakosan veszekszik, és már sportot űz a lehülyézésemből?

Figyelt kérdés

Erőszakosan akarja rámerőltetni az akaratát. Ha ugyanolyan hangnemben kapja vissza amit adott, akkor én vagyok a hisztis hülye pitsa.

Én persze türelmesen, megértően hallgassam végig, ha ő panaszkodik, de ha én fél mondatban merek panaszkodni, akkor azt mondja, hogy ő eltudja foglalni mással is ám magát, nem muszáj ám neki engem hallgatnia....

Természetesen a haverjai előtt méginkább szeret hülyézni, sőt! Úgy beszél velem mint eb a szarával....

Át kell gondolni már lassan minden szót, mielőtt kiejtem a számon, mert már jön is a savazás....

Nem vagyok hülye pitsa amúgy...

Meddig érdemes ezt tűrni?

Az előző nőivel is mind ilyen rondán beszélt, ahogy anyósomtól hallottam...

Én 30, Ő 42 éves.


2017. okt. 14. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Éppen ez a következménye annak, ha nagy a korkülönbség, viszont kettőtök esetében azét mindketten érettek vagytok. Csak akkor tudsz ezen változtatni, ha egyenesen megmondod nekik pár de jól megfontolt mondattal, hogy változtasson azon, hogy az értelmi szintedet minősíti, teljes mértékben tudatában vagy annak, amit csinálsz. Ha pedig ebből sportot akar űzni, akkor inkább fussa körbe a stadiont és nyugodjon meg.
2017. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

"Úgy beszél velem mint eb a szarával.... "

Az elso elofordulasig turnem.

Minek mentel hozza egyaltalan?

2017. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Döntsön, folytathatja, de akkor elhagyod, abbahagyja és vele maradsz...
2017. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a #3-assal értek egyet!
2017. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig nem érdemes tűrni
2017. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyenek nem fognak megvaltozni, max.ket hetig.
2017. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azért mentem hozzá, mert nagyon szeretem. De sokszor tényleg olyan minősíthetetlen...

De ő tényleg nem látja be utólag sem, hogy mit csinált. Még ezért is mindig engem kötelez bocsánatkérésre.

A használt bugyijaimat meg nem adom el amúgy....

2017. okt. 14. 13:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fog megváltozni... Sajnos eléggé úgy néz ki, hogy ha meg szeretnéd őrizni az önbecsülésedet és a nyugalmadat, akkor meg kell fontolni, hogy szétválnak az útjaitok.

Nincs igaza egyébként. Úgy "bírom", mikor a másiknak lehet üvöltöznie, de ha te veszted el az önuralmad, akkor hisztis vagy. Bagoly mondja...

A használt bugyi egyébként hogy jön ide?

2017. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Valaki megkeresett privátban, hogy megvenné a használt bugyijaimat...

Most már kenyérre lehet kenni a férjemet. Most már mókuska meg minden drágaság vagyok. Nagyon indulatos tud lenni ha olyanja van, sajnos... Tipikus Kos jegyű.

2017. okt. 14. 16:48
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok megint. Köszi, így már értem a bugyit :) Te jó ég, milyen leveleket írnak egyesek?! :P


Ez továbbra is bántalmazó kapcsolatnak tűnik sajnos. A bántalmazó fél nem napi 24 órában agresszív, van ennek mindig ilyen szakasza is, amikor előadja a megbánást. Illetve rossz szó, hogy előadja, mert a pszichológusok szerint ilyen valóban ő maga is elhiszi, hogy nem lesz többet olyan. (épp ezért nehéz otthagyni, mert vannak kedves pillanatai) De aztán meg megint elborul az agya.


Egy netes cikkben ( [link] ezt írják:

"Az erőszakos kapcsolatok történéseit alapvetően három, jól elkülöníthető szakaszra tudjuk osztani, amelyek ciklikusan ismétlődnek.


feszültség felgyülemlésének szakasza

erőszakkitörés

“mézeshetek” szakasz"


Most van nálatok a "mézeshetek" szakasz.


Olvasgass ilyeneket, hogy erőt nyerj. Átérzem, az első kapcsolatom nekem is fokozatosan megromlott, a párom kisebbrendűségi komplexusa miatt, és az első év után már folyton az volt, hogy én vagyok a hülye. Nagyon nehéz volt kilépnem onnan, ahhoz a világ másik felére kellett elutaznom egyedül, hogy végre józanul lássak rá a dologra.


Sok erőt és kitartást kívánok!

2017. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!