Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar valaki erőszakosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar valaki erőszakosan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, a lehető legàtlagosabb (külsőre) làny vagyok, farmer, fehér póló tornacipő illetve hátizsák volt rajtam, tehàt se nem kihívó, se nem szexi, feltűnő.

Még mielőtt felszàlltam, a megállóban két tipikus menő pasi, hangosan utánam szólt, hogy "nagyon szèp vagy!", de nem reagàltam.

Korábban szálltak le, végig bàmultak, majd az egyik otthagyta mellettem a nevét a telefonszàmával. Kidobtam.

Pár nap múlva megint összefutottunk véletlenül, akkor màr egyedül volt, és felelősségre vont, miért nem hívtam fel. Leült mellém, ki se akart engedni. Amikor megmondtam, azért, mert van pàrom, kijelentette, hogy az nem lehet, ne hazudjak. Erre közöltem, ha szerinte nem mondok igazat, miért akarna egy hazug nővel megismerkedni?

Azt a tipikus "ki hogy ha nem én" férfitípust kell elképzelni, aki zàrt térben sem venné le a napszemüveget.

Nem volt ronda, normál, az àtlagnál a külsejére igényesebb, jóképű férfi volt (tehàt nem valami nyomi), nem értem, az ilyennek miért van szüksége arra, hogy zaklatàs útjàn szerezzen nőt?


2017. aug. 31. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Teszteli hogy olyan not talaljon akit rovid porazon tarthat es elverheti ha nem szopik rendesen.
2017. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%

Összességében ez nem erőszakosság vagy zaklatás. Tudod mi férfiak megszokjuk, hogy kezdeményezésnél a nők 99%-a azonnal nemet mond bármiféle közeledésre. Függetlenül attól, hogy bejön neki a pasi vagy nincs kapcsolatban és amúgy vevő lenne az ismerkedésre. Egy ismeretlen embernek szinte mindig nemleges válaszuk lesz az első közeledésre.

Meg ott van az is, hogy mindig ti mondjátok, hogy kitartónak kell lenni, udvarolni, menni és keresni kell, stb.

Bár lereagálhatta volna sokkal intelligensebben is a dolgot. Akár egy "múltkor összefutottunk, itt hagytam a számom neked, nem tudom biztosra, hogy észrevetted és azért nem hívtál, de épp ráérek és meginnék veled valamit"

Azt a dumát, hogy "van barátom" pedig nem véletlenül nem hisszük már el. Olcsó, gagyi lerázós duma meg amúgy sem jelent semmit és annyiszor el lett sütve, hogy nem véletlenül egyik fülön be, másikon ki. Nagyjából olyan béna szöveg mint a férfiak szájából a "te jobbat érdemelsz nálam" süketelés.

2017. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
#2, de azert had dontse mar el egy no kulonosebb indoklas nelkul hogy akar-e ismerkedni veled vagy nem. Attol hogy nincs valakinek pasija vagy gazdaja vagy akarmilye, nem kotelezo veled ismerkedni.
2017. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mer kapcsfüggő.
2017. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
2.: nem erőszakosság, ha a lányt nem engedi elmenni?
2017. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg egy jóképű pasi volt, akkor itt az egó játszik be. Ezek úgy gondolkoznak, hogy nincs olyan isten, hogy őket visszautasítsák. Ha kinéznek maguknak egy nőt, akkor az az övék lesz és punktum. Tipikus, hogy napszemcsit kell viselni mindig, mindenhol, mert hűvösnek, nagymenőnek kell mutatkozni. Ha esetleg, ne adj' isten mégis megesik, hogy kapnak egy kosarat, akkor dühbe gurulnak és agresszívan viselkednek, mert marhára nincsenek a mellőzöttséghez hozzászokva. Csodálkozom is rajta, hogy így meglepődtél azon, hogy egy "jópasi" nem volt túl kedves veled? Ez elég gyakori eset.
2017. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Egyes ferfiak egyszerűen képtelen felfogni, hogy a nem az nem.

A van barátom duma nem jó, ezeknek csak az a nő foglalt, akin fekszenek. Meg kell mondani nyíltan, hogy nem tetszik, a hideg kiráz a stílusától, ha az utolsó férfi lenne a földön akkor sem kellene...stb. nem szabad finomkodni, és még így sem biztos, hogy felfogja.

2017. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

6,

Nem szoktam "jópasik" társaságát keresni, így nincs tapasztalatom

2017. aug. 31. 15:30
 9/24 A kérdező kommentje:

6,

Nem szoktam "jópasik" társaságát keresni, így nincs tapasztalatom velük

2017. aug. 31. 15:30
 10/24 anonim ***** válasza:
11%

Ez azért nem ilyen egyszerű ahogy elgondoljátok, de mindegy, legyen nektek igazatok.

Ez a "hadd döntsem már el a nő, hogy..." ugyanígy vonatkozik a férfiakra is. Hadd döntse már el a férfi, hogy mekkora bunkó és hogy hogyan próbál ismerkedni, ennyi.

2017. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!