Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar valaki erőszakosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar valaki erőszakosan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, a lehető legàtlagosabb (külsőre) làny vagyok, farmer, fehér póló tornacipő illetve hátizsák volt rajtam, tehàt se nem kihívó, se nem szexi, feltűnő.

Még mielőtt felszàlltam, a megállóban két tipikus menő pasi, hangosan utánam szólt, hogy "nagyon szèp vagy!", de nem reagàltam.

Korábban szálltak le, végig bàmultak, majd az egyik otthagyta mellettem a nevét a telefonszàmával. Kidobtam.

Pár nap múlva megint összefutottunk véletlenül, akkor màr egyedül volt, és felelősségre vont, miért nem hívtam fel. Leült mellém, ki se akart engedni. Amikor megmondtam, azért, mert van pàrom, kijelentette, hogy az nem lehet, ne hazudjak. Erre közöltem, ha szerinte nem mondok igazat, miért akarna egy hazug nővel megismerkedni?

Azt a tipikus "ki hogy ha nem én" férfitípust kell elképzelni, aki zàrt térben sem venné le a napszemüveget.

Nem volt ronda, normál, az àtlagnál a külsejére igényesebb, jóképű férfi volt (tehàt nem valami nyomi), nem értem, az ilyennek miért van szüksége arra, hogy zaklatàs útjàn szerezzen nőt?


2017. aug. 31. 15:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Biztos ezt mondták neki a PUA táborban és ezt látta példaképétől, Johnny Bravo-tól is.


Amúgy veszített ezzel bármit is? Nem. Másnál majd bejön. Ha nem tesz semmit akkor meg száz év magány, mint az összes többi férfinek a sorsa.

2017. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#10

Teljesen rendben van, viszont akkor nekem meg jogom van eldönteni, hogy én törlöm képen az illetőt, vagy hívom a páromat.

Toleráns vagyok, de az agresszív nyomulást nem tudom, és nem is akarom eltűrni.

2017. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

#12


A nyomulással való siker a szép emberek privilégiuma, a rondáknak képentörlés jár.

2017. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13, Ne keress pàrhuzamokat. Írtam, hogy jópasi volt, és ettől függetlenül le lett koptatva.
2017. aug. 31. 15:53
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

#14


Neked nem volt jó. Lehet objektíven az volt, de neked nem. Ha odajött volna a zsánered, akkor nem ítélted volna el.

2017. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

10re

Tehat szerinted a fefi eldöntheti, es akkor durvan nyomulhat, megteheti, hogy mondjuk követi a lanyt, nem engedi leszallni...stb.


Hat azert nem egeszen igy van. Abban ő dönt, hogy leszolitja-e az adott csajt. a csaj meg abban, hogy vevő rá vagy sem. persze joga van hülyének lenni es nem felfogni, hogy nem... de ahhoz, hogy ne engedje leszallni? megkerdőjelezni, hogy a nem az tul.keppen nem is nem, mert mas vagyam sincs csak ő?

2017. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

#16

Ezért is írtam, hogy intelligensebben is lereagálhatta volna a dolgot a pasi.

2017. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#16


Pedig tudhatná, hogy ronda és senkinek nem fog kelleni sosem. Szokjon hozzá.

2017. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azert lehet, mert CSAK! :D nemtudom,sokahulye manapsag,nemlepodnek meg,ha pesti lenne ez az eset :)
2017. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

#13

Nyomult már rám erőszakosan "jópasi", mikor még szingli voltam... egy sportosabb pasi haverom simán lerendezte nekem a dolgot, elbeszélgetett az illetővel :) Tojok rá, hogy hogy néz ki, ha erőszakos, akkor mindenáron távol fogom tartani magamtól.

2017. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!