Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar valaki erőszakosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar valaki erőszakosan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, a lehető legàtlagosabb (külsőre) làny vagyok, farmer, fehér póló tornacipő illetve hátizsák volt rajtam, tehàt se nem kihívó, se nem szexi, feltűnő.

Még mielőtt felszàlltam, a megállóban két tipikus menő pasi, hangosan utánam szólt, hogy "nagyon szèp vagy!", de nem reagàltam.

Korábban szálltak le, végig bàmultak, majd az egyik otthagyta mellettem a nevét a telefonszàmával. Kidobtam.

Pár nap múlva megint összefutottunk véletlenül, akkor màr egyedül volt, és felelősségre vont, miért nem hívtam fel. Leült mellém, ki se akart engedni. Amikor megmondtam, azért, mert van pàrom, kijelentette, hogy az nem lehet, ne hazudjak. Erre közöltem, ha szerinte nem mondok igazat, miért akarna egy hazug nővel megismerkedni?

Azt a tipikus "ki hogy ha nem én" férfitípust kell elképzelni, aki zàrt térben sem venné le a napszemüveget.

Nem volt ronda, normál, az àtlagnál a külsejére igényesebb, jóképű férfi volt (tehàt nem valami nyomi), nem értem, az ilyennek miért van szüksége arra, hogy zaklatàs útjàn szerezzen nőt?


2017. aug. 31. 15:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%

#20


Még akkor is, ha az álmaidból lépett elő? :D

2017. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mert bunkó, talán épp ezért nem talál csajt magának.
2017. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Hogy szerezzen nőt, ha nem így?

Kíváncsi vagyok kérdező, a tanácsodra.


Tegyük fel, 32 éves, mérnökként dolgozó ember, aki mondjuk az általad leírtaknak megfelel, igényes, jóképű, hol, miként szerezzen nőt?


Csak azért kérdezem, mert pl. én sem vagyok ronda, igénytelennek sem mondanám magamat, volt jó pár kapcsolatom, de kvázi mindig a szerencsén múlt a dolog. Ha most eldönteném, hogy márpedig szerzek magamnak egy barátnőt, akkor fogalmam sem lenne, hogy hol és merre kezdjem.

2017. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#21

Olyan pasi, aki erőszakosan rám akarja tukmálni magát, max a rémálmomból tud előlépni.

2017. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!