Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol rontom el, vagy ki rontsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el, vagy ki rontsa el a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A ferjem delutan 5 oraig dolgozik , en egesznap itthon vagyok a 6 honapos picinkel .

Egyaltalan nem szoktam kijarni a hazbol maximum vasarolni . Kulfoldon elunk igy nincs senki mellettem se egy baratno se egy rokon.

Utalom a szurke egyforma napokat , de elfogadtam a helyzetet ,a gyerek az elso. A problemam ott kezdodik igazabol , hogy amikor a parom hazaer csak a telefonon csung . Vacsoranal telefon , agyban telefon ,furdoben telofon , egyfolytaban igy mukodik az eletunk. En alig varom , hogy haza jojjon , hogy vegre eggyut lehetsunk de o ezt ugy veszi ,hogy o a kutyam , hogy en akarom ot iranyitani . Sokszor azt hallom , hogy en nem dolgozok , hogy nem vagyok jo semmire . Mar sokszor gondoltam , hogy megolom magam de rogton a babara gondolok . Az eletem ures , utalok mar meg lelegezni is.


2017. szept. 20. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

1 Megalaz

2 Megbant

3 Érzelmileg manipulal


Én válnék. Nem lennék olyannal aki leszivja minden eletenergiamat. És rossz érzéseket kelt bennem.

A baba előtt is ilyen volt?

Mielőtt hozzámentel minden rendben volt? Hány éves kapcsolat után vágtatok bele a házasságba?

2017. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, már nem fog változni, ha most nem érti mi a bajod. Nem hiszem, mondjuk, hogy a baba előtt és eddig a kapcsolatotokban nem volt erre utaló jel,hogy ilyen lesz, mikor babátok lesz. Baba meg nem megerősít többnyire egy kapcsolatot, hanem legtöbbször szét szed. Próbálj kint is barátokat szerezni. Menj játszótérre, nagyokat sétálni, keress babás fürdőket, játszóházakat, szerezz kinti netes barátokat a környékről valami csoportban, aztán később lehet személyes találkozás, mit tudom én, de előbb utóbb bárhol élsz ki lehet alakítani egy baráti kört.
2017. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Én hasonlóan éreztem magam miután megszületett a kisfiam. Borzalmasan egyedül éreztem magam a világban, segitsegem senki sem volt, társaim a négy fal voltak, nem volt kivel beszélgetnem sem, nagyon depressziós voltam, a férjem ugyanúgy mint a Tied menekült a problémák elől, úgyhogy tökéletesen megértelek! Rá kellett jönnöm, hogy a baba miatt nem lehetek depressziós mert ezt fogom átadni Neki, ill. senki sem fog segíteni, nincs értelme a férjemet mint felmentő sereget hazavárni. Ezért úgy döntöttem lefoglalom magam, eljartam baba-mama klubokba, játszótereken ismerkedtem sors társakkal, szereztem sok barátot. Közben egyre jobban éreztem magam és láttam a kisfiamon is, hogy ő is élvezi a nyüzsgést. Megpróbálok minden percet kihasználni amit a kis fiammal tölthetek. A nehezén túl vagy, hidd el ahogy cseperedik a Pici egyre könnyebb lesz!!!! Tedd boldoggá magad és a Picit, szervezz programokat, járjatok el otthonról, amikor a Pici alszik főzz finomak az vagy olvass egy jó könyvet... így Nektek is jobb lesz és a férjed is nyitni fog! Kitartás, hidd el most már egyre könnyebb lesz!:)
2017. okt. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13, büszke lehetsz magadra! Minden elismerésem a tiéd.
2017. okt. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kulfoldon van bolcsode es az allam tamogatja

Gyerek bolcsIbe te pedig nyelviskolaba menj akkor emberek kozott leszel es nem unod szet az agyad

2017. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!