Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hol rontom el, vagy ki rontsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el, vagy ki rontsa el a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A ferjem delutan 5 oraig dolgozik , en egesznap itthon vagyok a 6 honapos picinkel .

Egyaltalan nem szoktam kijarni a hazbol maximum vasarolni . Kulfoldon elunk igy nincs senki mellettem se egy baratno se egy rokon.

Utalom a szurke egyforma napokat , de elfogadtam a helyzetet ,a gyerek az elso. A problemam ott kezdodik igazabol , hogy amikor a parom hazaer csak a telefonon csung . Vacsoranal telefon , agyban telefon ,furdoben telofon , egyfolytaban igy mukodik az eletunk. En alig varom , hogy haza jojjon , hogy vegre eggyut lehetsunk de o ezt ugy veszi ,hogy o a kutyam , hogy en akarom ot iranyitani . Sokszor azt hallom , hogy en nem dolgozok , hogy nem vagyok jo semmire . Mar sokszor gondoltam , hogy megolom magam de rogton a babara gondolok . Az eletem ures , utalok mar meg lelegezni is.


2017. szept. 20. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Ő a hülye. Bromságokon meg ne gondolkozz.

Ha nem lehet ezt vele megbeszélni és nem változik ,én a helyedben othagynám a fenebe.

n25

2017. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most is o haragszik mert ugyanezeket mondtam szemebe amit ide kiirtam . Azt mondta hulye vagyok. Es most kint alszik a kanapen .......
2017. szept. 20. 21:59
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt !
2017. szept. 20. 22:00
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

1es vagyok.

Igaza van ,hülye vagy ,hogy ezt eltüröd.

Varj meg kicsit amig nagyobb lesz a gyerek aztan hagyd ott.

Elég szomorú hogy sokan ilyenek lesznek.

2017. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy nem helyes a felfogasom de mar utalom a ferfiakat , aha belegondolok a kapcsolat elelyen milyen romantikusak ,kedvesek aztan hirtelen egy tuskova valtoznak . Erzektelen semmirekelloke. Nem ,nem voltam tobb ferfivel de reggebbi ismeroseim jutnak az eszembe .... Es most ugyanugy elek :(((
2017. szept. 20. 22:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjed függő.

Nagyon komolyan el kellene vele beszélgetned, hiszen szükséged van rá és a pici babának is. Ha, igy folytatja tovább, elfogja veszíteni a családját.

2017. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Orditani tudnek :(
2017. szept. 20. 22:11
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sajnálom, átérzem az elkeseredettségedet. 😩

De, tudod azon kívül, h komolyan elbeszélgetsz vele, te is javíthatnál a helyzeten. Muszáj lenne kifelé nyitnod, barátnőt(ket) szerezned. Többet kimozdulni otthonról. Programokat szervezned, h közösen kimozduljatok. Esetleg csak a férjeddel is.

Egy talpraesettebb, kiegyensúlyozottabb nő több sikert ér el a párjánál, mint aki csak begubózkodik a négy fal közé.

2017. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg ne várj,hanem pakolj mielőbb.
2017. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te az unalmas napjaidat szeretnéd vele kitölteni. Ez nem pont ugyan az, mint az amit ő szeretne. Nem azt mondom, hogy ő jól cselekszik! Csak, próbáld meg esetleg más dologgal bele vonni a te unalmadba. Ne az elhagyás legyen az első gondolatod. Hidd el nem könnyű 8óra munka, nyűzsgés, stb után még otthon is széles mosollyal hallgatni az otthoni "gondokat", pletykákat. Ezért mondom, kicsit másik irányböl próbálkozz.
2017. szept. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!