Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem a szép nőket vesszük el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a szép nőket vesszük el. Igaz ez, férfiak?

Figyelt kérdés

Egy kollégám nagyon nyomult rám, szeretett volna ágyba vinni. Összefutottam vele és a feleségével egy buliban. Be voltam csípve és amikor a felesége háta mögött próbálkozott nálam rákérdeztem, hogy hány évvel idősebb az asszony? Fiatalabb nála,viszont az élet nyomott hagyott az arcán. Megdöbbent és annyit mondott, hogy nem a szép nőket vesszük el.

Szerintem meg kellett volna védenie a párját, de nem tette. Szerintetek miért? És mire célzott?

Amúgy legalább azóta leszállt rólam.


2017. júl. 3. 09:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudjatok, de szerintem ez a "kívül szép, belül ronda" (és fordítva) hasonlat egy nagy hülyeség. Mindenkiben vannak értékek és tökéletlenségek - úgy külsőre mint belsőre -, az meg más dolog, hogy TE személyesen miket veszel észre. A szépség (és minden egyéb tulajdonság) relatív, ami tetszik az egyiknek, az nem tetszik a másiknak. Ennél fogva a kérdés, mi szerint a férfiak a szép nőket veszik-e el, értelmetlen. Persze vannak átlagon felüli tökéletes testek és arcok, de szerintem ezen a kérdés körön, miszerint ők könnyebben találnak párt és lesznek házasok, már rég lejárt téma.
2017. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

A pasi szimplán egy gerinctelen féreg aki se párkapcsolatra, se házasságra nem alkalmas. Minden épeszű igényes ember olyan társsal van együtt akit szépnek/jójépűnek, helyesnek, vonzónak stb tart. Aki szerint ronda, nem szép, átlagos a párja, az igénytelen mert választhatott volna olyat is aki külsőleg jobban megfelel neki, akit vonzónak tart.


A kollégád csak mondott valamit az épp aktuális becserkészni valónak. Az már más kérdés, hogy nem jött össze a kaland:) Ha meg olyan nőt vett el aki szerinte nem szép, akkor az az ő hülyesége.


Még azt tudom elképzelni, hogy azért vett el tudatosan számára nem szép nőt mert egyrészt nem kötődik hozzá érzelmileg, kisebb a sérülés ha elveszíti, másrészt azt gondolja, hogy mások szerint sem szép, így nem kell attól tartania, hogy esetleg a felesége fogja megalázni őt a megcsalásaival.

2017. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!