Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem a szép nőket vesszük el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a szép nőket vesszük el. Igaz ez, férfiak?

Figyelt kérdés

Egy kollégám nagyon nyomult rám, szeretett volna ágyba vinni. Összefutottam vele és a feleségével egy buliban. Be voltam csípve és amikor a felesége háta mögött próbálkozott nálam rákérdeztem, hogy hány évvel idősebb az asszony? Fiatalabb nála,viszont az élet nyomott hagyott az arcán. Megdöbbent és annyit mondott, hogy nem a szép nőket vesszük el.

Szerintem meg kellett volna védenie a párját, de nem tette. Szerintetek miért? És mire célzott?

Amúgy legalább azóta leszállt rólam.


2017. júl. 3. 09:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

ez hülyeség

én pl olyan lányt vennék el aki számomra gyönyörű

lehet arcra kevésbé szép másoknak, de a belső-külső együtt nagyon megnyerő számomra

nekem szép, más meg gondol amit akar

mondjuk a mosolygós lányok a legszebbek

2017. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
17%
Inkább egy mogorva fullos, mint egy mosolygós bányarém.
2017. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan szép nő akit elvennék :D

de kérdésedre válaszolva..fiatalabb nála, mégis idősebbnek néz ki, nem az élet hagy nyomot az arcán hanem a pali, gondolom ugy kezeli mint egy konyhai robotgépet vagy háztartási gépet, nőként nem nagyon van foglalkozva vele, a pali se egy erős személyiség, igy letapossa maga alá a nőt, ez látszik az arcán.


ha igazán nőként kezelsz egy nőt, az kisimul, ha kezdetben vannak rajta multbeli sérelmek nyomai, azok eltűnnek a megfelelő férfi mellett/miatt.

2017. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező:

Nem lehet általánosítani, de ezzel én is így vagyok, bár máshogy fogalmaznék:

Nem a zsánert vesszük el...

Imádom, szeretem a páromat, szerelmes vagyok belé.

Kívül, belül számomra csodaszép, de még sem a zsánerem.

Zsánert sosem vennék el, pedig nem vagyok féltékeny típus.

2017. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Én annak idején a nem annyira szépet vettem el, mert intelligens, komoly, stb.

Azóta, hogy elváltam van egy szebb párom, akit nem vettem el...de inkább egy egyszerűbb, empatikus, házias nem 3 diplomás, mint....

2017. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Nemcsak azokat veszik el(ha egyáltalán elveszik), ez így hangzik pontosan.

Viszont tökmindegy szép vagy nem, előbb-utóbb minden nőt megun a férfiak jó része.Ezért vannak a megcsalások, az idegenek bevétele szexuálisan a kapcsolatokba.Nagyon sokan nem alkalmasak a monogámiára és arra, hogy tegyenek azért, ne fulladjon megszokásba, unalomba a kapcsolat, ennek ellenére mégis házasodnak.Ez mindkét nemre vonatkozik.Kell nekik a családérzése feeling, mellette meg kalandoznak nyíltan vagy titokban.Kinek, hogy fekszik éppen.

Az, hogy miért nem védte meg, elég sokatmondó....valószínű az van ott is, amit írtam.

2017. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Pfejj, mekkora hányadék férfi... Szegény nőt sajnálom :(
2017. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Én nem azt a nőt venném el, aki szép, hanem azt, aki tetszik nekem.
2017. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy a 3# írja!

A pasi úgy van vele, hogy örülhet a felesége, hogy elvette, és nem lép le. Csalja orrba-szájba, mert tudja, hogy úgy is meg fogja bocsátani. El tudod képzelni, hogy otthon hogy viselkedik vele, ha nyilvános helyen megalázza azzal, hogy mással flörtöl.

De mosni, főzni, napi egyszer leszopatni jó lesz.

Gondolom a felesége csendes, visszahúzódó nő, nem beszélgetett senkivel, vagy csak pár régi ismerőssel. Tipikus áldozat típusú nő.

A férje pedig tipikus elnyomó, aki minimum lelkileg bántalmazza azt, aki vele él.


Ő nem a szép nőt vette el, hanem azt, aki úgyse lép félre, és mindent elnéz neki. A szexuális kielégülést viszont szép nőkkel kíván: ezért akar rádmászni.

Szerencsére nem minden pasi ilyen ro.hadék.

2017. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%
Épeszű férfi semmilyen nőt nem vesz el.
2017. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!