Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állítólag jól nézek ki. De én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John Lowery kérdése:

Állítólag jól nézek ki. De én azt tartom magamról, hogy nagyon nem. Ha az én álláspontomat vesszük figyelembe és tegyük fel így is van, akkor "csúnyán" van esélyem egy szép barátnőre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. A belső a fontos. Nem mondom, hogy a külső egyáltalán nem számít, de a belső fontosabb. Ismerek olyan srácot, aki nagyon csúnya, ha szabad ezt mondanom, és gyönyörű barátnője van, jól meg is vannak :)
2011. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy képet magadról és megmondom...
2011. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataid?
2011. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eddig egy barátnőm volt,5 évig. egyébként 21 vagyok. sokan lány nézett, szemezett velem stb. a metrón, villamoson.ez minden tapasztalatom :)
2011. febr. 21. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha magadról azt hiszed, hogy csúnya vagy, nem lesz sose szép barátnőd. Hidd el, hogy jól nézel ki, és akkor lehet. Bárki, aki elhiteti magával, hogy jól néz ki, lehet szép barátnője.

Olyan eseteket láttam már, el se tudod képzelni. Csak jó helyen kell keresni.

2011. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne esélyed. A belső értékek számítanak, tudod, mint pl.: bőrülés kárpit zene stb... :)
2011. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!