Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem a szép nőket vesszük el....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a szép nőket vesszük el. Igaz ez, férfiak?

Figyelt kérdés

Egy kollégám nagyon nyomult rám, szeretett volna ágyba vinni. Összefutottam vele és a feleségével egy buliban. Be voltam csípve és amikor a felesége háta mögött próbálkozott nálam rákérdeztem, hogy hány évvel idősebb az asszony? Fiatalabb nála,viszont az élet nyomott hagyott az arcán. Megdöbbent és annyit mondott, hogy nem a szép nőket vesszük el.

Szerintem meg kellett volna védenie a párját, de nem tette. Szerintetek miért? És mire célzott?

Amúgy legalább azóta leszállt rólam.


2017. júl. 3. 09:11
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Az illeto szerintem nem elso megcsalasa lett.volna. Mellesleg egy ferfi azt veszi el, aki szamara a legszebb. Engem nem erdekel ha pl a baratnom nem a legszebb. Ha lelkileg normalis, akkor is elveszem ha arra kerul a sor. Hiaba nezel ki jobban ha oregkorodra elveszti a szepseget. Hulyeseg. Persze jo az ha szep a holgy ,de ha olyan mint az alma ,kivul szep,beluk rohadt semmire nem megy. Mindenkiba szamara legszevv not veszi el. Mellesleg elegge nagy fereg hogy nem vedte meg a baratnojet.
2017. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom,de ismerek pár szépségkirálynőt akit elvettek és boldog családban élnek. Ez marhaság amit írsz.Sőt, hányszor láttam, hogy a szép feleséget csalják csúnyább nővel.
2017. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság. A kollégád simán tapló.
2017. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
3%
A #10-es válaszolónak hatalmas tisztelet :D
2017. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem arra akart célozni a pasi, hogy a feleségének belső értékei vannak, veled ellentétben, ezért hosszabb távra is szívesen megtartja. Szerintem így értette, te pedig belső értékek híjján jól félreértetted..


Amúgy nőként én sem jönnék össze olyannal, aki egyszerűen túl tökéletes külsőre, mert olyan természetellenesnek érzem.


Van egy dal is erről, "szép, de nem elég csúnya" valami ilyesmi a címe asszem kowalskytól.

2017. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan egy olyan palitól várod el, hogy megvédje az asszonyt, aki a háta mögött próbálkozik? Neked meg ez a kérdés jutott eszedbe, nem az, hogy, hogy lehet ekkora paraszt.
2017. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kvára nem igaz. :D

Nyilván nem annak szentelem az életem, hogy a külsőre abszolút tökéleteset megtaláljam és elvegyem (abban bízva hogy a személyisége is bejön majd), de ha összetalálkoznék vele és ő is akarna engem biztos nem hagynám ott azért mert túl szép. Ez egyszerűen hülyeség. Inkább kva boldog lennék.

2017. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőknek sokszor azért ilyen az arca, mert van egy ilyen szerencsétlen tapló férje, aki le se sz@rja és szépen lassan eltűnik a ragyogás az arcáról, a szeméből. Véletlenül sem igaz, hogy a férfiak a ronda nőket veszik el. Ha ez igaz lenne, a legtöbb szép nő egyedül halna meg, a kevésbé előnyös társaiknak meg ott fityegne a gyűrű az ujján. Remélem ezt a szerencsétlen tetűt a felesége is sz@rrá csalja egy fiatalabb pasassal. Ne általánosítsunk.
2017. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak védekezés amiért "rajtakaptad".

Tipikus eset:

- Jó a s*gged bébi!

... a Nő itt elküldi a francba...

- Hülye pcsa nem is vagy olyan szép...


Na kb ilyennek éreztem én ezt, csak enyhébb formában.

2017. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves a férfi és a felesége. Középkorúak? Az emberek változnak külsőre. Fiatalnak szép volt (legalábbis a többség szemében) idősebben háát. Más meg 40 felé néz ki jobban mint fiatalon. Válaszom: Szerintem a férfiaknak azért tetszeni szokott az a nő akit feleségül vesznek.
2017. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!