Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet homoszexuális a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet homoszexuális a férjem? Vagy biszex?

Figyelt kérdés

Lehet hülyének fogtok nézni, de muszáj kikérnem valaki véleményét.

6 éve vagyunk házasok a férjemmel,két gyermekünk van.

A férjemnek van egy barátja, akit már a megismerkedésünkkor bemutatott nekem. Legjobb haver stb. Ez a férfi valamiért a kezdetektől fogva nem kedvelt engem, pedig nem tettem ellene semmit. De aztán azt gondoltam, hogy valószinűleg csak fél hogy elveszítni a legjobb barátját mert sokat lesz velem stb. Szóval beletörődtem, sőt mindig mondtam a férjemnek, hogy hívja meg hozzánk, szóval próbáltam jóban lenni vele. Aztán amikor a párom megkérte a kezem, akkor teljesen kész volt a csávó, ha velünk volt, akkor olyan volt mint egy elveszett kiskuyta. A párom ugyanúgy viselkedett vele mint azelőtt mielőtt együtt voltunk, szóval furcsa volt a dolog. Aztán jöttek a babák, és ezután már végkép rossz lett a kapcsolatunk. Azaz ha nálunk van alig szól hozzám, ha szól akkor bunkón.

Szóval nem vagyunk valami jóban. A férjem viszont folyamatosan vele van, teljesen máshogy viselkedik olyankor. Viszont nem ez akasztott ki ennyire.

3 napja átjött hozzánk én meg takarítottam. A férjem ment ajtót nyitni, én meg csak azt vettem észre, hogy olyan szenvedélyesen, meghutten ölelték meg egymást,csukott szemmel,!hogy én szó szerint lefagytam és elkapott a sírás.

Régebben beszélgettünk a férjemmel és hülyéskedtünk, szórakoztunk akkor mondta azt, hogy neki a férfi szerelme a legjobb barátja. De valhogy ez akkor poénosnak tűnt, nevettem is rajta, viszont ezek után nemtudom mit gondoljak. A nemi életünk rendben van, de a ölelkezős jelenet óta kétségeim vannak.



2017. jún. 8. 23:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
61%
A gazember!
2017. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
44%
Szóval teljesen búza? :(
2017. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg nem kellene a ferjet sem egy "rhdk, kcsg, gazembernek" stbstb beallitani. Valoszinuleg sajat maga elott sem meri bevallani, ami. Ettol meg a megcsalas termeszetesen megcsalas- es emiatt az, ami: egy gazember. Viszont a megcsalas egyaltalan nem biztos, mert ezt nem ismerte el es bizonyitek sincs ra.
2017. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jelentem mindenkinek, jó irányba halad az életünk, immár a volt férjem nélkül. Összeszedtem magam, mert muszáj volt. Köszönöm mindenkinek aki írt egy jó szót, vagy tanácsot. Vannak még jó emeberek. (Ti) köszönöm szépen, és boldog életet kívánok mindenkinek.
2017. aug. 8. 18:50
 35/38 anonim ***** válasza:
65%
Gratulálok neked, jól tetted!
2017. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
47%
Gratulalok en is! Nagyon jol tetted, igy majd a gyermekeiteknek is lehet a kesobbiekben ,et kiegyensulyozott szulojuk, akik boldogok! :)
2017. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Minden jót kívánok neked! :) Nagy lépést tettél egy másik, boldogabb, és igazabb élet, és később párkapcsolat felé. Mennyi örömre ad ez a lépés lehetőséget..! Nagyon örülök! HUG
2017. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Osszejott a volt ferjed a legjobb baratjaval azota??? Hogyan zajlott le ez az egesz, bevallotta neked, hogy tobbet erez iranta??
2023. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!