Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet homoszexuális a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet homoszexuális a férjem? Vagy biszex?

Figyelt kérdés

Lehet hülyének fogtok nézni, de muszáj kikérnem valaki véleményét.

6 éve vagyunk házasok a férjemmel,két gyermekünk van.

A férjemnek van egy barátja, akit már a megismerkedésünkkor bemutatott nekem. Legjobb haver stb. Ez a férfi valamiért a kezdetektől fogva nem kedvelt engem, pedig nem tettem ellene semmit. De aztán azt gondoltam, hogy valószinűleg csak fél hogy elveszítni a legjobb barátját mert sokat lesz velem stb. Szóval beletörődtem, sőt mindig mondtam a férjemnek, hogy hívja meg hozzánk, szóval próbáltam jóban lenni vele. Aztán amikor a párom megkérte a kezem, akkor teljesen kész volt a csávó, ha velünk volt, akkor olyan volt mint egy elveszett kiskuyta. A párom ugyanúgy viselkedett vele mint azelőtt mielőtt együtt voltunk, szóval furcsa volt a dolog. Aztán jöttek a babák, és ezután már végkép rossz lett a kapcsolatunk. Azaz ha nálunk van alig szól hozzám, ha szól akkor bunkón.

Szóval nem vagyunk valami jóban. A férjem viszont folyamatosan vele van, teljesen máshogy viselkedik olyankor. Viszont nem ez akasztott ki ennyire.

3 napja átjött hozzánk én meg takarítottam. A férjem ment ajtót nyitni, én meg csak azt vettem észre, hogy olyan szenvedélyesen, meghutten ölelték meg egymást,csukott szemmel,!hogy én szó szerint lefagytam és elkapott a sírás.

Régebben beszélgettünk a férjemmel és hülyéskedtünk, szórakoztunk akkor mondta azt, hogy neki a férfi szerelme a legjobb barátja. De valhogy ez akkor poénosnak tűnt, nevettem is rajta, viszont ezek után nemtudom mit gondoljak. A nemi életünk rendben van, de a ölelkezős jelenet óta kétségeim vannak.



2017. jún. 8. 23:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%

Előző vagyok.

Ha a kövi beszélgeréskor is tagad, ne kérdezz többé, csak add be a válókeresetet, ki tudja mit vált ki belőle hogy kitudtad a hatalmas titkát. Még veszélyes is lehet rád. BOCSI!! :(

De sok "érthetetlen" családi tragédia mögött titkok kitudódása, szégyen veszély az oka. Légy óvatos.

2017. jún. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos en is ugy gondolom,volt ott tobb is az olelgetesnel naluk....a ferjed kiprobalta vele...:(

Mas ferfi kapasbol elutasitana,lerazna a haverjat,ha rajonne ,h bi.Plane,ha a felesegevel is ellensegesen banna.Tuti nem engedne tobbet a lakasba,a gyerekei kozelebe.

Valoszinu,tetszik neki ez a nagy rajongas...:(

Egyszerre elvezi a ferfi es a noi nemet.Sajnos van ilyen,de akkor ne amitson teged,es a gyerekeket.

Szornyu az is,ha radobben arra az ember,hogy megcsaljak egy novel.

De ha ferfival ,az dupla fajdalom....

Akarmi van,ha teged,titeket szeretne,megszakitana ezzel a pasival a baratsagot....nem hagyna ketsegek kozt.Talalhat meg mas baratot,ha annyira kell neki valaki ferfi barat.

De a hajlam benne is meglehet....Sajnalom...:(

2017. jún. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
83%
Még ha nincs is köztük semmi, én már azt sem tudnám elfogadni, hogy napi 3 órákat töltenek együtt. Kinek van erre ideje? Normál esetben egy családapa, még ha el is megy néha kiereszteni a gőzt a haverokkal, a szabadideje nagy részét a családjával tölti. Szóval szerintem ez az állapot a homoszexualitás kérdésétől eltekintve sem normális.
2017. jún. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sajnalom kerdezo, ez hatalmas trauma lehet. Szegyellje magat a ferjed, hogy ilyen ketsegek es hazugsagok kozt hagy.

Amugy az egyszer tuti biztos, hogy a baratocskajaval tobbet nem lennek hajlando talalkozni es ezt megmondanam a parom szemebe is.

Megjegyzem pluszban , en ezek utan nem tudnek bizni a ferjemben, talan meg meg is undorodnek tole, szexnel sem tudnek masra sem gondolni, csak arra...:( persze nonel sem lenne maskepp.

2017. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%

5+9 vagyok.

Sajnálom :(

Amit leírtál (egészen biztos, hogy nem akarja vele megszakítani a barátságot) biztos, hogy ő is érez iránta valamit. Ez már nem a barátság.

Azért, ha tényleg csak szimpla barátság lenne, ez ennek fényében már nem tartana.

Nagyon sok férfi egy ilyen szituban megszakítaná a kapcsolatot, ha a haverja éreztetné vele, hogy több számára. Ebben szinte biztos vagyok.

Ő viszont jóformán "fürdőzik" ebben a rajongásban, neki ez tetszik és ahogy mondta, nem fog róla lemondani.

Ez baromi gáz a férjed részéről, mert elsősorban téged aláz meg evvel és ha a barátot nézzük, akkor őt is átveri, mert azért nem hajlandó felvállalni a valós dolgokat, csak sunyiban vannak együtt.

Szóval mindkettőtöket kihasznál és átver érzelmileg csak azért,mert ő élvezi, hogy van mindkét nemből olyan, akinek nagyon fontos.


Itt igazából már nem sok gondolkodnivaló van - szerintem-.

Max azon, hogy egy ilyen helyzetből hogyan állj talpra és hogyan kezdj új életet.

Én ezekután pl képtelen lennék egy ágyaban is aludni a párommal.

Akármennyire is próbáljuk toleránsan ésmodern módon felfogni, ez nagyon nem oké a férjed részéről. :(


Sok erőt és kitartást neked!

2017. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
71%

#16-os vagyok es nagyon sajnalom. :/ Csak erot es kitartast tudok Neked kivanni. Az elottem kommentelok igazabol mindent elmondtak, en teljesen egyetertek mind abban, hogy egy heteroszexualis ferfi egy ilyen esetben eltavolodik a baratjatol mert megijeszti a helyzet es abban is, hogy nem szep dolog amit csinal Veled es a gyerekekkel is...:/

Tenyleg nagyon sajnalom es kitartast megegyszer is!!

2017. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
80%
Uu, de egy önző dög a férjed. Még akkor is, ha ő nem érez semmi "olyasmit" a barátja iránt, mégis maga mellett tartja. Így körülötte mindenki szenved, de ez neki jó így. Sajnálom nagyon. :/
2017. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Van vmi azota , kerdezo?
2017. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Hát sajnos csak rosszabb lett a helyzet, én lelkileg most nagyon összetörtem, de válni fogunk. Nem vagyok hajlandó pótlék vagy álca lenni. Sajnos meg kellett hoznom ezt a döntést. Jelenleg még nem tudom hogyan fogok talpra állni, de majd a gyerkőcök segítenek. Köszönöm az érdeklődést, a sok segítséget és a bíztatást.
2017. jún. 22. 00:49
 30/38 anonim ***** válasza:
61%

Sokkal rosszabb? Mar nem titkolja vagy a "haverja" is beszolt?

Egyebkent nagyon sajnalom merdezo, ez egy nonek merhetetlenul tud fajni. A gyerekeknek is el nem tudom kepzelni, hogy lehet ezt eloadni...

Szemet egy ember a ferjed.

2017. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!