Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet homoszexuális a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet homoszexuális a férjem? Vagy biszex?

Figyelt kérdés

Lehet hülyének fogtok nézni, de muszáj kikérnem valaki véleményét.

6 éve vagyunk házasok a férjemmel,két gyermekünk van.

A férjemnek van egy barátja, akit már a megismerkedésünkkor bemutatott nekem. Legjobb haver stb. Ez a férfi valamiért a kezdetektől fogva nem kedvelt engem, pedig nem tettem ellene semmit. De aztán azt gondoltam, hogy valószinűleg csak fél hogy elveszítni a legjobb barátját mert sokat lesz velem stb. Szóval beletörődtem, sőt mindig mondtam a férjemnek, hogy hívja meg hozzánk, szóval próbáltam jóban lenni vele. Aztán amikor a párom megkérte a kezem, akkor teljesen kész volt a csávó, ha velünk volt, akkor olyan volt mint egy elveszett kiskuyta. A párom ugyanúgy viselkedett vele mint azelőtt mielőtt együtt voltunk, szóval furcsa volt a dolog. Aztán jöttek a babák, és ezután már végkép rossz lett a kapcsolatunk. Azaz ha nálunk van alig szól hozzám, ha szól akkor bunkón.

Szóval nem vagyunk valami jóban. A férjem viszont folyamatosan vele van, teljesen máshogy viselkedik olyankor. Viszont nem ez akasztott ki ennyire.

3 napja átjött hozzánk én meg takarítottam. A férjem ment ajtót nyitni, én meg csak azt vettem észre, hogy olyan szenvedélyesen, meghutten ölelték meg egymást,csukott szemmel,!hogy én szó szerint lefagytam és elkapott a sírás.

Régebben beszélgettünk a férjemmel és hülyéskedtünk, szórakoztunk akkor mondta azt, hogy neki a férfi szerelme a legjobb barátja. De valhogy ez akkor poénosnak tűnt, nevettem is rajta, viszont ezek után nemtudom mit gondoljak. A nemi életünk rendben van, de a ölelkezős jelenet óta kétségeim vannak.



2017. jún. 8. 23:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

Hát... hogy a férjed mi, azt nem tudom, de igen sok esetet láttam családos embereknél, nagyobb gyerekkel is, hogy titokban fiúkhoz járnak.

Egy ismerősöm 70 felett is. Ne kérdezd, honnan tudom, de rengeteg biszex pasi van.

2017. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%

Nincs azzal baj, ha vki meleg vagy bi, csak akkor ne verjen at egy masik embert es hasznalja ki, a sajat gyavasaga es onzosege miatt.

Az olelkezest meg annyira nem tartom gaznak, de ezzel a mondattal egyutt, bennem is ketsegeket ebresztene a ferjem nemi iranyultsagarol. Egyebkent mar kerdezted mar tole, hogy mitol utalhat teged ennyire?

2017. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
A férjemtől kérdeztem sokszor. Ő erre mindig azt válaszolta, hogy ne vegyem figyelembe, ő ilyen. "Biztosan féltékeny". De én itt mindig arra gondoltam, hogy arra féltékeny, hogy esetleg elveszíti a legjobb barátját. De már efelől is kétségeim vannak.
2017. jún. 9. 00:11
 4/38 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem tedd fel a kérdést a szexualitas/ homoszexualitás kategóriában. Ott tutira megmondjak!

Sajnálom...☹

2017. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Az én férjemnek is van/volt egy nagyon jó barátja, akivel középiskola óta voltak barátok.

Rengeteget lógtak együtt, "megölelték" egymást olyan pasisan, ha hosszabb ideje nem találkoztak (több hét/hónap).

De emellett a másik srácnak is volt/van barátnője, (most már felesége, bár tudomásom szerint gyerek még nincs).

Mi egyszer beszéltünk erről-ilyesmiről, és azt mondta, hogy olyan neki X mintha a testvére volna. Ezért kedveli ennyire.



Volt egy időszak, amikor féjem és a barátja is gyakran találkoztak, de akkorsem minden nap.

Meg azért férjem nagyon odafigyelt arra, hogy X hogy beszél velem (sosem volt bunkó, kedveltük is egymást).


Nekünk is 2 gyerekünk van, de ahogy az első megszületett nálunk nem lett rosszabb semmi, sőt. Egy ideig még hol egyedül X, hol a barátnőjével jöttek hozzánk, vagy mi mentünk hozzájuk látogatóba, de ez is inkább alkalmakra szűkült le.


A 2. gyerek születésénél pedig valahogy elkeverdtek egymás mellől. Először csak azt tűnt fel, hogy nem jön(nek). Aztán, hogy elmaradnak a hívások (a hogyvagytok,mizu-félék), majd megszűnt az üzenetváltás is (fb).

Férjem ezt avval magyarázza, hogy más életszakaszban vannak és nem várhatja el tőle, hogy ilyen szinten alkalmazkodjon, ő meg nem fog mindig elmászkálni, mint tizenévesen, mert neki családja van, itt vannaka gyerekek, én - már más a fontossági sorrend.


Ő ezt nem bánja, elfogadta inkább. Nem haraggal váltak el, inkább azt mondanám,hogy parkolópályára állították a barátságukat.


Hogy érted ezt a folyamatosságot? Minden nap találkoznak több órára? Vagy elvonulnak, mennek valahova pl sörözni? Mire érted?

szokott veled veszekedni a férjed, ha valami megjegyzést teszel a barátjára? Felháborodik rajta?

Próbáltál csak úgy négyszemközt -bármiről, vagy akár konkrétan erről, hogy úgy érzed nem kedvel- beszélgetni a baráttal?

2017. jún. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
20%
Láttad ahogy egy férfi megölelte a legjobb barátját te meg elsírtad magad? :DD
2017. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Hát igen, majdnem minden nap találkoznak. Vagy ő jön hozzánk vagy a férjem hozzá, vagy pedig elmennek valahova. Persze nem úgy kell elképzelni hogy a fél napot egymással töltik, de 3 órát együtt vannak. Ez nem is zavart engem eddig.

Sokszor beszélgettem róla a férjemmel, és még azt is megtudtam, hogy megpróbálta lebeszélni a házasságról. Ő volt a tanu az esküvőnkön, ott magára erőltetett egy hamis mosolyt, majd lelépett. És a férjem erre nem mondott semmit, csak hogy "én megértem, az ő dolga" akkor se boncolgattam a témát, mert nem akartam elcseszni az egész napunkat, de azért rosszul esett.

Amúgy a gyerkőcöket kedveli. Szóval én vagyok az egyetlen akit nem tud elviselni valamiért. Egyszer kérdeztem tőle, hogy mivel bántottam meg, erre azt a választ kaptam, hogy "ha te tudnád" ezután már nem is foglalkoztam vele. Nem próbáltam békülni. Látszólag a férjem is tudja, hogy miért utál ennyire, mert valahogy egyáltalán nincs meglepődve rajta. Az ölelésről meg annyit, hogy ilyen módon én szoktam megölelni a férjemet. 2 férfi bármennyire is jó barátok "tesók" így nem ölelkeznek. 1 max 2 nap után teszem hozzá..

2017. jún. 9. 09:04
 8/38 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, szerintem nem véletlenül vannak ilyen megérzéseid. Ha ez a gondolat egyáltalán felmerül, akkor valószínűleg nem véletlenül...én randizgattam egy pasival, akinél, annak ellenére, hogy nagyon erős férfias kisugárzása volt, valahogy az első találkozásunkkor, 2 mondat váltása után olyan érzésem támadt, hogy meleg...pedig ilyesmit még sosem éreztem egy barátomnál sem. Aztán egy barátnőmnek bemutattam, és ő is ugyanezt mondta utána. Nem tudom, mi lehet ennek az oka, de szerintem az ilyesmit megérzi az ember, legalábbis az én megérzéseim nem szoktak csalni...az alibibarátnő nevű dolog pedig szerintem tényleg nem elképzelhetetlen, nyilván sokan nem mernék felvállalni, hogy biszexek/melegek. Szóval...lehet nem véletlenül érzed, hogy a férjeddel valami nem kerek, de foglamam sincs, hogy lehetne ilyen dologra rákérdezni :D Vagy hogy bevallaná-e egyáltalán.
2017. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%

5-ös vagyok.

Valami nem oké, ez biztos, jól érzed szerintem.

Pl. az, hogy engem így nyíltan utáljon v ne kedveljen a barátja férjemnél már biztos elgurította volna a gyógyszert és kiosztotta volna, hogy tartsa meg az érzéseit magának, de nekem adja meg a tiszteletet vagy mehet amerre akar. :(

viszont nálatok férjed ugyanúgy "tud" valamiről, amit nem oszt veled meg -már ez sem normális szerintem- .

Az én tanácsom az, hogy ülj le vele és nyíltan, teljesen őszintén mondd el, mit gondolsz, mondd el, hogy te nem érzed jogosnak, normálisnak azt, ahogy hozzád áll és az egész barátságot sem.

Ha férjed elkezd mentegetőzni meg nekedáll, hogy teezt nem érted, meg inkább veszekedik, támadni kezd, mint hogy értelmesen átbeszéljétek, akkor biztos lehetsz benne, hogy van valami köztük.

Ezután neked kell eldönteni, hogy akarsz e továbbra is egy olyan kapcsolatban élni, ahol nem csak te vagy, hanem egy barát is kb ugyanolyan joggal rendelkezik, mint te... de lehet még többel is.

2017. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg fogom vele beszélni, de először is véleményt szerettem volna, szóval köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Igazából csak reménykedni tudok, hogy ez az én agyszüleményem, és csak én látok bele többet a dolgokba. De sajnos eddig nem úgy néz ki. :(
2017. jún. 9. 09:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!