Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet homoszexuális a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet homoszexuális a férjem? Vagy biszex?

Figyelt kérdés

Lehet hülyének fogtok nézni, de muszáj kikérnem valaki véleményét.

6 éve vagyunk házasok a férjemmel,két gyermekünk van.

A férjemnek van egy barátja, akit már a megismerkedésünkkor bemutatott nekem. Legjobb haver stb. Ez a férfi valamiért a kezdetektől fogva nem kedvelt engem, pedig nem tettem ellene semmit. De aztán azt gondoltam, hogy valószinűleg csak fél hogy elveszítni a legjobb barátját mert sokat lesz velem stb. Szóval beletörődtem, sőt mindig mondtam a férjemnek, hogy hívja meg hozzánk, szóval próbáltam jóban lenni vele. Aztán amikor a párom megkérte a kezem, akkor teljesen kész volt a csávó, ha velünk volt, akkor olyan volt mint egy elveszett kiskuyta. A párom ugyanúgy viselkedett vele mint azelőtt mielőtt együtt voltunk, szóval furcsa volt a dolog. Aztán jöttek a babák, és ezután már végkép rossz lett a kapcsolatunk. Azaz ha nálunk van alig szól hozzám, ha szól akkor bunkón.

Szóval nem vagyunk valami jóban. A férjem viszont folyamatosan vele van, teljesen máshogy viselkedik olyankor. Viszont nem ez akasztott ki ennyire.

3 napja átjött hozzánk én meg takarítottam. A férjem ment ajtót nyitni, én meg csak azt vettem észre, hogy olyan szenvedélyesen, meghutten ölelték meg egymást,csukott szemmel,!hogy én szó szerint lefagytam és elkapott a sírás.

Régebben beszélgettünk a férjemmel és hülyéskedtünk, szórakoztunk akkor mondta azt, hogy neki a férfi szerelme a legjobb barátja. De valhogy ez akkor poénosnak tűnt, nevettem is rajta, viszont ezek után nemtudom mit gondoljak. A nemi életünk rendben van, de a ölelkezős jelenet óta kétségeim vannak.



2017. jún. 8. 23:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Nem akarlak elkeseriteni, de a ferjed eleg nagy valoszinuseggel biszex...hacsak nem homoszexualis. Van ilyen. Tobb olyan meleg ferfit ismerek, akik novel elnek hazassagban, gyerek is van, de koztudottan melegek. Az egyik ismerosom apja 22 ev hazassag es 3 gyerek utan hagyta ott a feleseget azzal, h o meleg es azota (mar evek ota) egyutt el vmi csavoval.

En azt tudom Neked tanacsolni, h ulj le ezt megbeszelni a ferjeddel. Vannak nok, akik ezt elfogadjak...Azt Te dontod el, h hogy kezeled a szitut, de mindenkeppen ulj le a ferjeddel es beszeld ezt meg vele

2017. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jól érzed, már eleve az is,hogy mindennap találkoznak.A pasinak nincs barátnõje?
2017. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nincsen.. Magányos farkas egy legénylakással már jópár éve
2017. jún. 9. 13:40
 14/38 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi volt kerdezo!
2017. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
97%

"Ha te azt tudnád".


Nos, ha tényleg nem bántottad meg soha azt a pasast és mégis ilyet mond neked akkor biztos lehetsz benne, hogy a sejtésed beigazolódik idővel.

A férjed is undorító. Nem azért mert biszex/meleg. Hanem azért mert átvert a kezdetektől fogva.

2017. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%

En sajnos az a fajta embertipus vagyok, aki sosem bir a s*ggen maradni es mindig utanajarok a kis dolgaimnak, vagy a sors ugy hozza (eskuszom, tenyleg!), hogy kiderul. (Szornyu mini FBI-CIA kevereknek lenni amugy...)

Most 2 dolgot tehetsz. 1.) Megmondod a ferjednek, hogy nem erdekel mi van/volt kozottuk, addig, amig nem kepes Veled normalisan viselkedni a Te hazadba be ne tegye a labat (gondolom kozos ingatlan) es nem ohajtasz Vele talalkozni. (Ettol eltekintve en gyereket/ferjet engednek hozza, aztan hatha leesik a ferjednek is, hogy Neki mi a fontosabb: ez a pasi vagy a gyermekei anyja- mert abban biztos lehetsz, hogy ezekutan lesz rad aggatva 1-2 csodalatos jelzo a ferfi reszerol, amit ha egy kicsit is joerzesu a ferjed, akkor nem sokaiglesz hajlando elviselni es vagy arra fogja sarkallni a masik ferfit az eletetekben, hogy kerjen bocsanatot vagy elhagyja magatol. +legalabb a nalatok valo talalkozas lehetoseget is is kilovod.)

2.) Szarul hangzik, +pitschasan de utana jarsz, hogy mi is van kozottuk. Szerintem jogod van errol tudni, ha valoban meleg akkor ido kerdese de be fog gozolni es el fog hagyni amugyis. Hogy mikor a legjobb 2 gyermekes anyukakent egyedul maradni- fiatalon, kicsi gyerekekkel, vagy idosebb korban felnott gyerekekkel, az mar jo kerdes.

Mindenesetre en szemelyszerint nem hagynam ezt annyiban, azt meg vegkepp nem turnem, hogy az en hazamban, az en gyerekeim elott valaki megengedje maganak ezt a luxust, hogy ugy banik mint egy mosogatoronggyal.

2017. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon gyanus a viselkedesuk.Mind a kettonek.Teged azert utal,mert"elvetted" tole a szerelmet...

En meg sose lattam olelkezni a ferjemet mas ferfivel,haverral se ,max kezfogas...

Nem normalis dolog.

Sajnos egyre tobb ilyen kerdest olvasok...

Lassan nem lesz hetero ferfi....csak bi,es homo...banja a franc,csak ne hulyitenek a noket...

Majd ird meg mi volt, em konnyu neked most igy ketsegek kozt,ettol mar a biztos rossz is jobb lenne.

2017. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Heló mindenki! Bocsi, hogy nem írtam, de nincs valami sok időm, szóval csak este olvasom a válaszokat. Először is köszi szépen mindnekinek aki próbált tanácsot adni, vagy leírta a véleményét.

A mai napon közelebb kerültem az igazsághoz.

Annyit még azért le szeretnék írni, hogy a férjem barátja azért nem ócsárol engem, csupán van amikor úgy szól hozzám, hogy érzem benne, hogy dühös rám. Meg azért oda oda szólogat, de nyíltan nem ócsárol, szerintem a férjem előtt sem.

Ma leültem a férjemmel beszélgetni, nagyon zavarban voltam mert fogalmam se volt, hogy hogyan kérdezhetném meg. Szóval csak puhatolóztam, elkezdtem kérdezgetni, hogy miért lettek barátok stb. És ő annyira boldogan mesélte, hogy amúgy a barátja egy kiálhatatlan alak, aki mogorva és egoista, vele mégsem viselkedett sosem rosszul, mindig megértették egymást. Aztán olyat is mondott, hogy "hát mi lelkitársak vagyunk" és megint elnevette az egészet. Itt szándékosan azt válaszoltam, hogy ez azért elég homokos duma. Erre jött az ellentámadás, hogy ezt ő is mondhatná amikor a legjobb barátnőmnek azt mondom, hogy "drága"

Aztán összeszedtem magamat, és megkérdeztem, hogy nem e lehetséges, hogy a barátja többet érez iránta szimpla barátságnál. Itt zavarba jött elkezdte vakargatni a tarkóját, nevetett és ezt válaszolta "ugyanannyira vagyok neki fontos, mint neked"

Képzelhetitek milyen képet vágtam. Aztán mondta, hogy nyíltan nem mondta el neki, de ő sem hülye, és nem is vak. És olyat is mondott, hogy "csodálkozok amúgy, hogy csak most vetted észre" aztán elkezdte bevallani a dolgokat. Mondta, hogy amíg még nem voltam képben, addig semmi különös nem volt a pasi viselkedésébén. Aztán a bemutatásom után kezdett fura lenni, állítólag rengetegszer próbálta őt lebeszélni "rólam" meg kirándulni hívta (ahová persze én nem voltam meghívva)

Mindegy. Száz szónak is egy a vége, a drága barátja biszex (volt 2x csaja)

Ezután rákérdeztem, hogy és "Te mit érzel? Nem zavar ez a dolog?" stb.

Azt válaszolta, hogy "meglepő, de egyáltalán nem zavar" aztán mondtam neki, hogy de ezzel szerintem mégjobban bánja a barátját, ha nem veszi figyelembe. Erre azt mondta, hogy figyelembe veszi, de nem tudja elképzelni az életét nélküle, szóval ne is próbáljam lebeszélni arról, hogy ne barátkozzanak. Itt már észrevettem, hogy nagyon feszült volt, és vége is lett a beszélgetésnek.

Szóval egész délután pityeregtem, meg emésztettem magam, és gondolkoztam.

Ezekszerin a kedves barát tényleg szereti a férjemet, viszont azt még mindig nem tudom, hogy a férjem hogy érez. Persze tudom, hogy szereti de sajnos azt érzem, hogy legalább annyira szereti a barátját is, mint engem... Ha nem jobban.

Sajnos most jön csak a neheze, tovább kell kérdezgetnem, megbeszélni vele hogy hogyan érez..nem akarok "álca vagy pótlék" lenni ahogy többen is leírtátok. :(

2017. jún. 10. 23:05
 19/38 A kérdező kommentje:

Nembeszélve a gyerkőckökről. Mert hogy engem átvág az egy dolog. De hogy a saját vérét, gyermekeit. Ahhoz azért gyomor kell.

Annyi érzés kavarog bennem. Dühös vagyok, szomorú, reményvesztett.

2017. jún. 10. 23:10
 20/38 anonim ***** válasza:
90%

Basszus... Annyira rémes helyzet, nagyon sajnállak!

Azért azt ne hidd el, hogy csak a barát homoszexuális. Csakhogy a férjed tagad. Mert borzasztó amit tett veled. És fél a teljesen jogos dühödtől. Mintha béranya lennél, bocsáss meg az egyenességemért.

Szerintem inkább az a kérdés, hogy mi a fene legyen ezek után.

Egyenesebben is rákérdezhetnél, mi van köztük. Naponta 3 óra...? Ne nézzen már hülyének, elég volt!!!

Szerintem csak családot IS akart, amit a szerelme (bocs) nem tudott neki megadni.

Tényleg nagyon sajnálom, de a hogyan továbbon kellene gondolkodni, a válás, vagy a nyitott kapcsolat. Mert szakítani nem fog se vele se veled. Túlságosan gyenge jellemű ehhez. Az is lehet, hogy a szeretője zsarolja a te gyáva férjedet. Ha tisztázzátok, zsarolni nem tudja többé.

Szerintem, -hacsak nem akarnál nyitott házasságot- add be a válókeresetet, ez így nem élet, te nem erre mondtál igent. Még mindig hazudik a férjed. Ők már akkor egy pár voltak amikor összeházasodtatok. Ezer bocs tényleg. Tudom, hogy ez baromi fájdalmas.

2017. jún. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!