Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a párkapcsolata azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a párkapcsolata azoknak a pároknak, akiknél az egyik fél taxizik? 27/N

Figyelt kérdés
Férjem jövő héten kezdi a szakmát, én eléggé féltékeny tipusú ember vagyok és félek, hogy elveszítem. Kérem aki ilyen párkapcsolatba él ossza meg velem a tapasztalatát.
2017. máj. 31. 10:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem szoktam "nőként" megnézni az utasaimat. a "megnézés" annyiból áll (minden utasomnál, nő vagy férfi, tök minegy), hogy felmérem, próbálom felmérni, jelent-e rám veszélyt, vagy nem (mint hogy minden egyes utas, aki beszáll az autóba, azon kívül, hogy remélhetőleg fizető ügyfél, sajnos egy potenciális veszélyforrás is, gondolom nem kell részletezni miért).

amúgy konkrét "rámozdulás" az kettő volt, mindegyiket visszautasítottam, és el is mondtam páromnak őket. Utólag belegondolva minegyik vicces volt, még ha az egyik elsőre egy kicsit ilyesztő is.

Éjszaka hívtak autót a város egy külső részére, hírtelen nem is tudtam betájolni, hogy hova. Ráindultam. Nagynehezen meglett a kedves utas. Egy roma srác. Nem volt már szomjas, azt kell mondjam. Volt nála egy szakadt bicikli, azzal indított, hogy beteheti-e az autóba, mondtam, az ki van zárva, már csak fizikailag is, egyszerűen nem fér be. Letámasztotta egy bokorba. Mondta, hova akar menni (a város egy elég necces környékén lévő lebujba), előre elkértem a viteldíjat, elindultunk. Mesélte az életét, hogy ne féljek tőle, mert ő már volt börtönben (köszi), és nem akar visszakerülni. Aztán jött, hogy ő a börtönben rájött, hogy meleg. Mondom, tesókám, ez magánügyed. Szó szót követett, majd a srác felajánlotta szolgáltatásait... Erre azonnal állóra fékeztem a taxit, egy "Na most takarodj innen a jó k*r*@ anyádba!" szerfelett udvarias felszólítással, mire ő sűrű elnézést kért, meg hogy nem így gondolta stb stb. (mondom, akkor "hogy a k*r*@ anyádba gondoltad???") Elvittem ahova előzőleg kérte, a hely zárva volt, azt mondta vigyem kicsit tovább, de mondtam, hogy "Eddig fizetted ki öcsém, itt te most ki fogsz szállni." Kiszállt, röhögtem egy jót, mondván "na vazzeg, ennél nincs lejjebb". Jah, majd látok még cifrát.

Másik eset egy fokkal egyszerűbb volt. Egy mocskos részeg csaj szállt be az autóba, de tényleg majdnem letépte az ajtót, úgy megindult vele, amikor kinyitotta. Beült, mondta hova, elindultunk. Jöttek a szövegek, hogy "minden férfi egy mocskos disznó, g*c*," stb, amilyen jelzőket el tudsz képzelni. Aztán elkezdte fogdosni a kezem a váltón, amire én elhúztam a kezem, és kértem, hogy vegyen vissza, ez egy taxi, azért fizet, hogy A-ból B-be elvigyem. Ez ekkor abba is maradt. Megérkeztünk, kifizetett, nehezen, de sikerült kiszállnia, és ennyi.

Mindegyiket elmondtam otthon, a roma srácos eseten utólag jót röhögök, de akkor egy kicsit beszartam :)

Nem kell ezeket a dolgokat tényleg túlgondolni. Az utas kvázi egy csomag, amit fuvardíj ellenében épségben el kell juttatnom A-ból B-be. Néha ugyanúgy le is kell rögzíteni, mint egy szimpla csomagot, mert magatehetetlenül teszi be más az autóba. szóval néha különösen megállja a helyét az "utas=csomag" hasonlatom, azzal a különbséggel, hogy egy kartondoboznál nem félnék, hogy összehányja az autót

2017. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Egyébként nekem az a furcsa benned, hogy szép hogy mindent elmondasz párodnak, ami tényleg szép gesztus persze ha igaz. Az a furcsa mégis az egészben, hogy azt írtad lassan 11 éve vagytok együtt mégis párodként emlegeted, gondolom nem házasodtatok össze. Számomra ez furcsa bizalmi állapot hiszen azt jelezheti hogy nem veszed őt komolyan és nem érdekel hogy ő mit gondol rólad. Tehát ha akar mehet és te is mész ha akarsz. (ez nem szerelem) Így valahogy könnyű otthagynod őt esténként vagy nappal. És arra a kérdésemre sem válaszoltál amit többször feltettem. De ez már a ti dolgotok. Valami nem stabil köztetek. Nálunk ugye férj és feleség a felállás,(bár ez sem biztosíték semmire) talán egy kicsit bizalmasabb is. Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 11. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!