Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a párkapcsolata azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a párkapcsolata azoknak a pároknak, akiknél az egyik fél taxizik? 27/N

Figyelt kérdés
Férjem jövő héten kezdi a szakmát, én eléggé féltékeny tipusú ember vagyok és félek, hogy elveszítem. Kérem aki ilyen párkapcsolatba él ossza meg velem a tapasztalatát.
2017. máj. 31. 10:30
1 2
 1/12 anonim válasza:

Két ismerősöm is taxizik. Nincs probléma. De ne nevezzük már szakmának :)


Igazán nem derült ki, hogy mitől félsz. Ha irodában dolgozna és meg akarna csalni, gondolom azt is megoldaná.

A féltékenység nem jó, m'kay?

2017. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A félelmem igazi oka, hogy sok emberrel fog találkozni, bízok benne nem erről van szó csak ott van bennem a kisördög mi van ha valami el kezd közte és utasa között alakulni. Persze ez más munkahelyen is kivédhetetlen ezzel tisztába vagyok.(csak itt lássuk be nagyobb az esélye) Néha veszekszünk de gondolom ez más párkapcsolatban is így van. Ezért kérdezem, hogy milyen tapasztalatok vannak ennél a szakmánál. 2 éve házasok vagyunk ez csak jelent valami féle kapcsolatot, babát is tervezünk csak félek, mert féltékeny és nagyon szerelmes típusú ember vagyok.
2017. máj. 31. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért veszítenéd el a taxizás miatt? Komolyan gondolod, hogy a nők álma pont egy taxisofőr?
2017. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Persze ez más munkahelyen is kivédhetetlen ezzel tisztába vagyok.(csak itt lássuk be nagyobb az esélye)" - szerintem pont hogy rosszul gondolod, mert egy atlag munkahelyen ossze vagy zarva ugyanazzal a 10-15 emberrel, mig taxisoforkent egy autoban ulsz napi par percet x szamu idegennel, aki valoszinuleg hozzad se szol, mert valljuk be a taxizas itthon nem annyira az olcsosagarol hires, igy ha mondjuk a belvarosban beul a ferjed melle egy tenyleg veszelyt jelentheto dekorativ no, akkor neki az utolso gondolata lenne flortolesbe kezdeni a taxisoforrel.
2017. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" ott van bennem a kisördög mi van ha valami el kezd közte és utasa között alakulni"


Ezt hogy gondolod? Egy csinos nönek el kell jutnia valahová aránylag gyorsan, és közben a taxisoförrel megáll egy menetre - és emiatt elkésik? Ez mennyire életszerü?


Sokkal nagyobb a veszély egy irodai munkánál, ahol van idö valamiféle vonzalom kialakulására.


Habár ha valakinek elég az, hogy egy vonzó nöt lát naponta ahhoz, hogy félrelépjen, ott az az férfi csak alkalmat keres.


Egy jó kapcsolat esetén lehetnek akármilyen gyönyörü munkatársak, nincs semmi esélyük.

2017. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne parazz senkinek se kell egy taxisofőr :)
2017. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Taxisként írom:

Tény, szül sajnos féltékenységet, tapasztalat, éppen amiatt, hogy kismillió meg egy féle embert viszel az autóddal. De ugyanakkor a tapasztalatok alapján egyet értek néhány előttem szólóval. A taxi arra való, hogy ha mocskos gyorsan kell eljutnod valahova, illetve amikor már nem mennek a buszok este, akkor valahogy haza juss, ha messzebb laksz. Én próbálok udvarias lenni az utasaimmal, szeretek taxizni, de kicsit lesarkítva a dolgot én ezt úgy kezelem, mint ha beraknának mellém egy dobozt, amit ellenérték (fuvardíj) fejében el kell juttatnom épségben A-ból B-be. Se több, se kevesebb.

Ugyanakkor egyet kell értenem 6-os válaszolóval is, még ha kicsit lenéző is a válasza. Mégis ki az, akinek kéne egy taxis? :) Nem egy nagyra tartott szakma/munka/foglalkozás, nevezd ahogy akarod.

Ugyanakkor kaptam már "ajánlatot", de nem kívánok élni az ilyesmivel, több okból sem:

1. SZERETEM A PÁROMAT, a családomért hajtom a lóvét

2. ha egy nő kiejti a száján a "megerőszakolt" szót, onnantól a "rágalmazott" akkor is meg lesz bélyegezve egy életen át, ha igazoltan meleg, vagy impotens. És egy esetlegesen csalódást okozó kaland után ez bizony előfordulhat, vagy szimplán csak rossz indulatból

3. szakmailag etikátlan. Ugyanúgy, ahogy az autószerelőnek se illik felajánlani egy oboát az ékszíjcseréért (illetve neki elfogadnia a felajánlást), de a hentest se szokás így kifizetni

4. a szakmai híredet veszélyezteted (hamar elterjedhet az ilyesmi)

és még sorolhatnám.

De tényleg, kisebb a veszély más munkahelyen, ahol ugyanazokkal a kollégákkal -nőkkel férfiakkal vegyesen- van összezárva egész nap?

Ha a párod kamionosnak akarna állni, akkor is ott lenne benned a "kisördög", mert ugye a közhiedelem sűrűn összemossa a két mesterséget, de akkor nem lenne benned, ha egy nő ruhaboltot akarna vezetni?

2017. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, Köszönöm a válaszod.


Részben megnyugtattál, részben még idegesebbé tettél. :) Én azért nem adok igazat annak, hogy kinek kellene egy taxisofőr, mivel gondolom te és párod is nem a foglalkozásotok miatt lettetek egymásba szerelmesek. A szerelem nem szakma kérdése és aki szerelmes az tapasztalatom alapján féltékeny is. Csak más tudja kezelni a dolgot,gondolom én. Ezeketől a felajánlkozásoktól, egy beszélgetéstől félek. Benned nem indult meg valami valaki iránt kísértés, hogy jobban megismerd civilben? Ha már volt szerencsém és egy taxisofőr válaszolt :) Párod tudja kezelni? Ha igen hogy oldottátok meg?

Nálunk nagy a félétkenység és emiatt a konfliktus is nagyon sok.Én hibám de én úgy gondolom nem ő szenvedi át az én fájdalmam, ő kint van ő átéli azt amit én itt csak naggyából gondolok. Nagyon türelmes a Férjem és hálás vagyok ezért is neki.

2017. aug. 3. 14:19
 9/12 anonim ***** válasza:

A taxis vagyok:

nem fordult meg a fejemben egyszer sem, hogy éljek a lehetőséggel.

Amikor megismerkdtünk (lassan 11 éve) még hírből sem voltam taxis.

Civilben max azokkal az utasaimmal beszélek, akiket korábban is ismertem, régi haverok. Akik nem mellesleg jól meglepődnek, amikor először véletlen pont mellém szállnak be. "Jé, te meg taxis vagy?"

Egy átlagos utas az beül, utazik, kifizet (jobb esetben, és nem pattan meg), kiszáll, és megvan az esély, hogy a büdös életben nem látom újra. De nyilván vannak törzsutasaim is, az meg olyan, mint ha te kipróbálsz egy éttermet (ajánlásra, vagy csak randomra), megtetszik a hely (kaja, kiszolgálás, árszínvonal stb), és onnantól csak oda jársz kajálni. Vagy ugyanez egy bolttal, autószerelővel, fagyissal, gyorsbüfével, stb. Egyszer bejött, és onnantól oda jársz. Ha belegondolsz, pont ugyanaz a helyzet, a taxi is egy ugyanolyan szolgáltatás, mint amiket említettem. Kb ugyanannyit beszélget egy taxis az utasával (vagy még annyit se) mint a büfékocsis lángosos a vendéggel, amíg elkészíti a lángost. Csak ott a "sajt-fokhagyma-tejfol mehet rá?", vagy hasonló kérdés hangzik el, a taxiban meg esetleg a "kedvenc útvonala?" vagy "itt jó lesz ha megállunk" stb jellegű kérdés)

Nyilván sokan (főleg fiatalok) kérdezik, hogy miért lettem taxis ilyen fiatalon (ez egy elég általános kérdés), de a válasz meg pofon egyszerű, ki nem találnád. Semmi máshoz nem értek, és semmi mást nem szeretek csinálni, mint az autóvezetés. Ennyi. És ha már melózni kell, mert a lóvé az kell, akkor inkább olyat dolgozzak, amit szeretek, és akkor esélyesebb, hogy nem úgy megyek haza, hogy széjjelb@$z az ideg. Nincs az a pozíció/pénz stb ami nekem megérné, hogy agyilag túlhajtsam magam, és idő előtt agyf@$zt kapjak.

2017. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van benne igazság amit írtál, hogy bűféhez, étteremhez hasonlítod ezt a szolgáltatást de mégis majdnem egymás intim szférájába vagytok a kocsiban, ha melléd ül be. Jó vannak dolgok amik kivédhetetlenek de pasiból vagy te is és gondolom azért megnézed a szebb nőket. :) Látod, én ilyen vagyok ilyen gondolatok járnak a fejembe.

Férjem ha éjjszaka van kint, megőrülök mert ismerem a mai bulizó fiatal, hát hogy is fogalmazzak, nőket hogy bárkire rámennek de azt is tudom hogy ehhez kell a férjem is. Csak szörnyű dolgokat élek át.

Milyen típusú rámozdulásaid voltak ha szabad érdeklődnöm?

Párodnak el szoktad mondani vagy azért vannak dolgok amiket jobb ha nem?

Hogyan oldjátok meg a konfliktusokat?

2017. aug. 8. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!