Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
Házas vagyok mégis sok férfival beszélgetek itt. Nem találkozok senkivel csak beszélgetünk, úgy hogy a férjem nem tud róla.
2017. ápr. 10. 06:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És téged ez a nagyon erős féltékenysége nem zavar? Azért aki szimpla beszélgetőpartnerekre féltékeny, azt én elég betegesnek tartom, és biztos nem vagyok vele egyedül. Neked miért jó ez a kapcsolat így, hogy titkolóznod kell? Miért vagy vele együtt így? Mi értelme van, ha nem lehetsz hozzá őszinte anélkül, hogy hisztizne, balhézna, féltékenykedne, netán agresszívan reagálna, valódi ok nélkül?
2017. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy túlfűtött beszélgetést akartak kezdeményezni, de nem mentem bele. Úgy építettem le, hogy egyszerűen megírtam neki, hogy én ilyenbe nem megyek bele
2017. ápr. 12. 05:35
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
beszélgess velem majd megmondom gáz-e
2017. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%

Ha elítélendő, akkor együtt fogunk égni a pokol tűzében.

Én is ugyanezt csinálom, csak nőkkel. Kivéve, hogy én belemegyek/kezdeményezek "túlfűtött" beszélgetést is. Ezek a legjobbak.

Persze a feleségem nem tud róla...

2017. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!