Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
Házas vagyok mégis sok férfival beszélgetek itt. Nem találkozok senkivel csak beszélgetünk, úgy hogy a férjem nem tud róla.
2017. ápr. 10. 06:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom azért nem tud róla férjed, mert nem helyeselné. Akkor nem gond, ha általános dolgokról beszélgetsz, de nagyon kicsi az a határvonal, amikor már átcsúszhat veszélyesebb vizekre a dolog. Neked kell érezned.

Miért nem beszélgetsz nőkkel is?

2017. ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nőkkel is szoktam de legfőképp férfiakkal. Mi az a határ szerinted?
2017. ápr. 10. 07:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a beszélgetéssel nincs semmi gond.Nem gondolom,hogy be kellene jelenteni ha beszélgetek valakivel meg beszámolni minden váltott csevegés témáról.


Eszembe sem jutna belenézni a párom telefonjába,fiókjába.

De azért különbséget kell tenni a "semmi érdemi amiről be kellene számolnom" és a "direkt eltitkolom" között.


Utóbbi esetében már gond van.

2017. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjem tud róla, hogy szoktam neten beszélgetni másokkal is. Mi külföldön élünk nekem szükségem van más emberek társaságára is, néha olvasok érdekességeket, megosztjuk a gondolatainkat, tanácsot adok, de semmi több. Nem tudom miért van bűntudatod? Ha flörtölsz velük vagy komolyabb ismerkedési szándékkal teszed akkor az már más téma de szimpla beszélgetésben még nincs semmi ami elitélendő lenne.
2017. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
A beszélgetés önmagában még nem elítélendő.
2017. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt az oldalt, kezdjetek el erről beszélgetni, majd említsd meg, hogy te is szeretsz segíteni, tanácsot adni azoknak, akik igénylik, nemtől függetlenül. Ha neked sem számít, hogy férfi vagy nő-e az illető, akkor nincs gond, ha igen, akkor viszont vigyázz a határokra.
2017. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért lenne elítélendő, hogy interneten keresel társaságot.

Vagy mi a baj? Féltékeny típus a párod? Az inkább az ő baja.. :)

2017. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a határ ott van, hogy eltitkolod a dolgot. Ha te szimpla beszélgetéseket látsz ebben, és nem akarsz többet, pl randizgatni, akkor miért nem tudhat róla a férjed? Na ezen kellene elgondolkodni.
2017. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért kell titkolni mert egy nagyon féltékeny típus. Nem szereti ha másokkal beszélgetek
2017. ápr. 11. 04:58
 10/14 anonim ***** válasza:
A megválaszoláshoz tudni kéne, hogy milyen témákról beszélgettek? Mert ha túlfűtött a téma, akkor igen, elítélendő. Ha csak általánosságban beszélgettek, abban nincs semmi. Mondjuk ilyen netes "beszélgetéseknél" szerintem előbb-utóbb jön olyan, aki többet is akar. Kérdés, volt-e már ilyen és hogyan építetted le?
2017. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!