Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elítélendő, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha a feleség eljár szórakozni a férje nélkül?

Figyelt kérdés
kéthetente egyszer, a barátnőmmel tartunk egy csajos estét, amikor elmegyünk kocsmázni és iszogatunk. mindenki meredt szemekkel néz rám, és biztosan ki is beszélnek a hátam mögött. a férjem nem jár szórakozni egyáltalán, de ez már legyen az ő dolga. én igénylem, és mivel csajos dolgokról beszélgetünk nem érzem, hogy ott lenne a helye velünk, mivel tudom, hogy nem érezné jól magát a társaságunkban. ennek ellenére neki sem tetszik a dolog, de én sem engedek a 21-ből, szerintem ennyi jár nekem. és nem a sárga földig iszom magam.
2014. aug. 28. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez leginkább a házasságban élő párra tartozik. Az inkább gond, hogy a férjed nem ért egyet vele.
2014. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem teljesen rendben van egy ilyesmi program, csak mint a dolgok 90%-át, ezt sem szabad túlzásba vinni... Szerintem egyáltalán nem elítélendő, ha 2 hetente a barátnőiddel szórakozol egészen addig, amíg nem rúgsz be, nem hajnalban keveredsz haza, nem csalod meg a férjed, stb. Úgyhogy szerintem ez így még rendben van :)))
2014. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges kapcsolatban ez nem probléma. Néha én is találkozom a régi barátokkal, néha ő is elmegy barátnőzni. Szerintem ez teljesen rendben van.
2014. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjed nem kifogásolja, akkor igazán senki sem szólhat semmit.

Az én férjem hetente kétszer elmegy futballozni, most vasárnap délelőtt pedig meccset néz. Más asszonyka talán felkapná a vizet azon, hogy miért megy el vasárnap, én pedig jó szórakozást kívánok neki :)


Minél hosszabb a "póráz", annál jobban akar visszajönni hozzám. Jó, nyilván megcsalás és csajozás nem fér bele, de miért ne járhatna el szórakozni?

2014. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljes normális dolog, én is ezt teszem. 12éve vagyunk együtt, és szerintem ennyi kell, nem lehet éjjel nappal a másik hátsójában lenni.
2014. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem az

ennyi minimum kell egy kapcsoltban

nem lehet egymáson élni !

2014. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, abban az esetben, ha nem lesz az ivászat egyre gyakoribb... mármint, alkoholista ne legyél. Kb ennyi.


Nálunk is van olyan, hogy a férjem szombaton elmegy a munkatársaival focizni, vagy én összefutok a legjobb barátommal és beülünk valahová kínai kaját enni- dumálni, vagy moziba. Nincs ebben semmi különös. Egyikünk sem féltékeny mert megbízunk egymásban.


De a legtöbbször a baráti körével találkozunk, és oda együtt megyünk, mert ott szokás vinni a párjaikat is:)

2014. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden normális és elfogadható egy párkapcsolatban, ami mindkét félnek megfelel. A férjem nem megy nélkülem szórakozni és én se nélküle, már a kezdetektől fogva így van, és mindkettőnknek ez a jó. Mondjuk mindketten buliállatok vagyunk, imádunk szórakozni, szóval egyforma az igényünk. Egyébként a két hetente egy alkalom simán bele kell hogy férjen egy házasságba, persze azt szem előtt tartva, hogy mindig tudd kezelni az adódó helyzeteket, mert az ördög sosem alszik.
2014. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!