Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok a külön kasszáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a külön kasszáról?

Figyelt kérdés

Egyrészt érdekelne az a vélemény is, hogy a rezsit közösen fizetik, de egyébként mindenkinek megvan a saját kis fizetése a saját számláján. Ez számotokra azt jelenti, hogy a két fél nem biztos a kapcsolatban?

Másrészt az is érdekelne, mikor valakinek van akár nagyobb összegű megtakarítása még a kapcsolat előtt, a másiknak viszont nincs semennyi, így úgy gondolja, hogy nem szeretné bedobni a közösbe. Ez sértő lehet a másik fél számára? Nem feltétlen a bizalmatlanság miatt van, de sosem lehet tudni, utólag felezni a közös vagyont mégsem olyan..


2017. márc. 24. 14:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én el se tudom képzelni hogy hosszú távon hogy élhet úgy egy pár, hogy nincsenek közös kasszán. 2 éve élek együtt a barátommal, de mivel még egyetemisták vagyunk és mindkettőnket a szüleink tartanak el, nyilván külön-külön fizetünk mindent. Borzasztóan kényelmetlen azt számolgatni hogy én mit vettem, te mit vettél, ez az enyém, az a tiéd... Amire oda jutunk, hogy valóban "elkezdjük az életünket", nekem sokkal nagyobb induló tőkém lesz, de nem fog érdekelni. Ha egyszer házasok leszünk ami az enyém az az övé is lesz. Erről szól a házasság. (maximum egy esetleges lakás vásárlásnál nem fele-fele tulajdon lesz, hanem 70-30%, de ha ilyet nem lehetne az se zavarna) Ja és egy jól működő párkapcsolatban nem azon agyal az ember hogy mi történik ha vége lesz... 23N
2017. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!