Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez jogos a ferjem reszerol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogos a ferjem reszerol?

Figyelt kérdés

Szoval uldogelunk a nappaliban es hallom, hogy kinyitja a hutoajtot, azt hittem, hogy pizzat fog enni, szoval szoltam neki, h ha eszik akkor nekem is tegyen be egyet a sutobe.


Visszajon, kozli, hogy o csak a narancsot vette ki a hutobol, nem tudta h kerek pizzat. Mondom, semmi gond, nem arrol van szo, hogy kerek pizzat de ha te beteszel egyet sulni magadnak, akkor en is kerek.


Erre szabalyosan elkezd belem uvolteni (zengett a haz), h en mennyire lusta vagyok, h arra varok h o tegyen be egy pizzat, h miert nem csinalom meg magamnak, es itt uvoltozott, hogy en ot hulyenek nezem es akkor kozolte h en egy prosti vagyok (a ki betus szot hasznalta de a rendszer nem engedi hasznalni)


Raneztem, nem mondtam semmit es akkor folytatta az orditozast, meg h o most nagyon kozel van ahhoz, h elveszitse a turelmet, es itt uvoltott s fejemtol ket centire es ismet jott a prosti k betus megfelelojevel.


Ismet nem szoltam semmit, kozolte h ne nezzek ra, es h en most el akarom e hagyni??? Meg h halalra idegelem a viselkedesemmel (csendben ultem, komolyan egy mukkot nem szoltam) es h most biztos szetkurtolom a vilagnak h o mekkora szemet es en mekkora aldozat vagyok, mikozben "hercegno vagy, soha semmit nem kell vsinalnod.." blah bla.


Nem szoltam egy szot, mert nem erdemes. Vannak emberek, akiket siman hagyni kell kidohongeni, ignoralok...es arra gondolok, h valahol mashol jarok.

Ettol fuggetlenul baromira faj es rosszul esik. Par oraval kesobb lehiggadt, es ilyen nagyon kedvesen megkert, h csinaljak neki kavet.


Raneztem, ilyen jeghidegen szemmel es kozoltem h nem csinalok kavet. Meg ketszer megkert, es en ketszer mondtam nemet.


Azota csend van.


Most komolyan ekkora gond, h kertem pizzat akkor ha o teszi be a sutobe?


Waaaa uristen milyen emberek vannak, dobbenet.


2017. febr. 1. 20:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
85%

miért baj, ha pihen? irigykedsz?

ha ő megteheti, a férje nyilván beleegyezett, akkor mi a baj vele? nem azt mondta hogy soha többet nem fog dolgozni, hanem hogy kell egy kis idő neki. és ő is eltartotta a férjét, amíg az pihengetett. ettől nem életképtelen senki. főleg nem sz ar ember.

bírom ezeket az embereket, akik egy ilyen kérdésnél is azon kezdenek el ugatni, hogy valaki éppen nem dolgozik. :D

2017. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
71%
Tudom milyen az idegi kimerültség. Egyik barátnőm fél évig volt táppénzen, mert hasonló munkahelyen, idióta főnök mellett gürizett. Fél évig kezelték gyógyszeresen. Neki is ott kellett volna hagynia előbb a munkahelyét, amit anyagilag is meg tudott volna tenni. Inkább pihenjen 1-2 hónapot, mint hogy valami mentális vagy fizikai baja legyen a túlhajszoltságtól. Még lehet, hogy jobb állást is fog találni utána. Úgy elítélni nem lehet valakit, hogy nem látjuk a hátterét. A lusta embereket én sem bírom, de előfordulhat az életben ilyen helyzet, mint a kérdezőnél.
2017. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
19%

Pont lusta emberek talalnak ki ilyen kifogadokat

Vagy ha nem teljesen 100

Ha valaki munkajat szereti akkor jo helyen van ha nem tanulni kell es valtani nem otthon eltartaott ulni

2017. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
87%
Te szakítottad, szagold. Velem így nem beszélne senki.
2017. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
13%

De vele lehet mert eltartott fugg a ferjetol kiszolgaltatott helyzetben van.

Ezert barmit megtehet vele.

2017. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
88%
Tudod, csak mert az egyik gyengébb, a másiknak nem kell feltétlenül agyonrugdosnia. A házasságnak az is a lényege, hogy vagyonközösséget hozunk létre, amelyben mindkét fél biztonságban érzi magát. Amikor anyám csinált egyszer egy pénzügyi bakit, és tartozása lett, apám annyit mondott, majd az idő kiforogja, megoldjuk. Nem pedig egy kib***tt pizzán üvöltött, hogy te k***va, nem csinálsz semmit.. Nem kell házasodni, ha két ember nem tud egymásért kiállni. Ilyen egyszerű.
2017. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam Uj munkat 20 nap mulva kezdek:-)))Tegnap ismet volt egy ideg kiborulasa ha ez igy megy tovabb akkor elkoltozom:-)Mindenkinek koszonom a valaszokat.:-)
2017. febr. 5. 01:00
 38/38 anonim ***** válasza:
13%
Ő szociopata, te meg pszichopata vagy. Csodálatos párosítás.
2017. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!