Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez jogos a ferjem reszerol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogos a ferjem reszerol?

Figyelt kérdés

Szoval uldogelunk a nappaliban es hallom, hogy kinyitja a hutoajtot, azt hittem, hogy pizzat fog enni, szoval szoltam neki, h ha eszik akkor nekem is tegyen be egyet a sutobe.


Visszajon, kozli, hogy o csak a narancsot vette ki a hutobol, nem tudta h kerek pizzat. Mondom, semmi gond, nem arrol van szo, hogy kerek pizzat de ha te beteszel egyet sulni magadnak, akkor en is kerek.


Erre szabalyosan elkezd belem uvolteni (zengett a haz), h en mennyire lusta vagyok, h arra varok h o tegyen be egy pizzat, h miert nem csinalom meg magamnak, es itt uvoltozott, hogy en ot hulyenek nezem es akkor kozolte h en egy prosti vagyok (a ki betus szot hasznalta de a rendszer nem engedi hasznalni)


Raneztem, nem mondtam semmit es akkor folytatta az orditozast, meg h o most nagyon kozel van ahhoz, h elveszitse a turelmet, es itt uvoltott s fejemtol ket centire es ismet jott a prosti k betus megfelelojevel.


Ismet nem szoltam semmit, kozolte h ne nezzek ra, es h en most el akarom e hagyni??? Meg h halalra idegelem a viselkedesemmel (csendben ultem, komolyan egy mukkot nem szoltam) es h most biztos szetkurtolom a vilagnak h o mekkora szemet es en mekkora aldozat vagyok, mikozben "hercegno vagy, soha semmit nem kell vsinalnod.." blah bla.


Nem szoltam egy szot, mert nem erdemes. Vannak emberek, akiket siman hagyni kell kidohongeni, ignoralok...es arra gondolok, h valahol mashol jarok.

Ettol fuggetlenul baromira faj es rosszul esik. Par oraval kesobb lehiggadt, es ilyen nagyon kedvesen megkert, h csinaljak neki kavet.


Raneztem, ilyen jeghidegen szemmel es kozoltem h nem csinalok kavet. Meg ketszer megkert, es en ketszer mondtam nemet.


Azota csend van.


Most komolyan ekkora gond, h kertem pizzat akkor ha o teszi be a sutobe?


Waaaa uristen milyen emberek vannak, dobbenet.


2017. febr. 1. 20:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyobb döbbenet, hogy ez a férjed, lol.
2017. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Na,itt nem a pizza a gond,sokkal mélyebben gyökerezik a dolog.Eltart téged,nem dolgozol ?
2017. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Utolso: Igen, de ez csak harom hete van igy ezen nem kene igy kiakadnia, ezt maskepp is lehet.


Ket vagy harom eve en tartottam el ket honapig es egy rossz szot nem szoltam hozza, szoval fogalmam sincs h min van kiakadva amikor nincsenek anyagi problemaink egyaltalan.

2017. febr. 1. 20:50
 4/38 anonim ***** válasza:
33%

Igen, ez így beteg, ahogy reagált.

Viszont kíváncsi lennék, mit értett azon, hogy "hercegnő vagy" és milyen előzmények borították ennyire ki.

Sanda gyanúm, hogy ő forrófejű, te meg manipulatív vagy (ahogy ezt a kérdést is ilyen irányítottan kiírtad), de ne legyen igazam.

2017. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
11%
Miért tart el és meddig fog? Lehet, hogy van oka idegesnek lenni...
2017. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
98%

Na most jól kiszúrtál vele, hogy nem csináltál neki kávét.

Szomszédasszonyunk mesélte egyszer még régen, hogy most már nagyon elege van a férje goromba viselkedéséből, na de most jól megadta neki a magáét. Kérdeztük, hogy na hogyan? Erre ő: nem mertem neki levest. A pasi meg nem evett, mert nem merte ki neki a levest. Tényleg jól kiszúrt vele :D


Kb ez jutott eszembe erről a sztoriról. Figyelj, valószínűleg nem ez a férjed első dühkitörése, te eddig is vele maradtál, most is vele fogsz. Mivel nem ismerünk titeket, nem látunk bele az életetekbe, nem tudjuk, amúgy hogy éltek együtt, mit mondhatnánk most erre? Taplón viselkedett, ok. MIllió dolog miatt lehet. Ha meg midnig ilyen volt, akkor neked kellett ez. Ennyike

2017. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%

Igen, jogos. A 20300. ilyen kérdésnél is jogos lesz, ha eltűritek és ilyen hapsikat választotok pasiknak, férjnek.

Furcsa, az én barátnőm sosem tette fel a kérdést, hogy jogos e, hogy agresszív vagy elmebeteg vagyok. Mert nem voltam az.

2017. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Manipulativ nem vagyok, inkabb ez a total nyugodt, alapvetoen optimista, minden pozitivan elek meg felelotlen kategoria, ami teny es valo, h irritalo lehet. Ettol fuggetlenul ez max magyarazt es nem mentseg a viselkedesere.


Neha baromira utalom magam azert, hogy nem allok le vitatkozni, mikozben mas no mar leuvoltotte volna a fejet. Nincs gyerek, van hova mennem, csalad, sok barat etc szoval meg valogatni is tudok, de nem gondolom, h az a megoldas h elhagyom igy 7 ev utan.


Viszont ha lealltam volna veszekdni az egesz orditozas sokkal tovabb tartott volna, es o klasszikus peldaja annak az embernek akinek (szerinte) mindig igaza van (es ez neki roppant fontos).


Nalam az uvoltozes mindig a gyengeseg jele, a szuleim sosem kiabaltak egymassal szoval az orditozo embereket inkabb sajnalom mintsem felem.

2017. febr. 1. 20:58
 9/38 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy ez indukalta a dolgot, de gyogyszert szed mert manias depresszios es kenyszerbeteg:-)

Ritkan ilyen-de akkor nagyon.

2017. febr. 1. 21:00
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha lealltam volna veszekdni az egesz orditozas sokkal tovabb tartott volna, es o klasszikus peldaja annak az embernek akinek (szerinte) mindig igaza van (es ez neki roppant fontos)."


Jaaa, ha ez neki roppant fontos, akkor hagyj rá mindent. Kezeljen felmosórongynak, rúgjon beléd, alázzon meg lés sértegessen, k....vázzon le minden ok nélkül. Örülök, hogy ezt a te végtelen pozitív személyiséged ilyen lazán lekezeli.

De akkor bocsánat: miért is írtál ide?

2017. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!