Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van okom aggódni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni, ha a férjem csókos smiley-t küldött egy nőnek?

Figyelt kérdés

Nem láttam az egész beszélgetésüket csak az utolsó üzenetet ami az volt, hogy "Jó éjszakát" és utána egy szivecskés, csókos smiley.



Mit gondoltok erről?


2017. jan. 15. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Azt, hogy kezdesz kombinálni és a tisztázás helyett inkább a GYK közösséget fárasztod.


Nem foglakoznék az üggyel addig, amíg valós okot nem ad, hogy elkezdjek foglalkozni a témával.

2017. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
A férjed egy tetű alak.
2017. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked nem szokott ilyet küldeni, akkor kezdhetsz aggódni...
2017. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha lenne, biztos úgy csinálná, hogy lásd...

de egyszerűek vagytok, komolyan mondom

2017. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Jobb lenne, ha kiderülne, hogya női profil mögött egy erektált állapotú ipse lenne? :O Aggódhatsz mindenképp. :/
2017. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában igy kezdődik. És válással folytatódik
2017. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem kell aggódnod, nekem is van pár lány barátom, aki szokott így elköszönni esténként, nem jelent semmit.
2017. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én aggódnék,az biztos. Nem szép dolog,de nem tudod esetleg elolvasni a teljes beszélgetést ?
2017. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tényleg van akinek nem jelent semmit és van akinek igen. Az ismeretségi körömben is így kezdődött aztán viszonnyal végződött.
2017. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akár jelent vmt, akár nem, engem zavarna. Szerintem ez mar talán tulmegy egy határon. En rakerdeznek.
2017. jan. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!