Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a ferjem minden nap dugiban iszik?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve, latom rajta, hogy ivott es letagadja, pedig nem vagyok h.lye :( mikor en este erek haza akkor van ez, ha itthon vagyok nem iszik mert tudja hogy nem szeretem. Balhe van mindig ebbol nem tudok neki mar mit mondani, mert tagad!
2017. jan. 9. 21:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
válóper
2017. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%

Ultimátum, x időre. Ne habzó szájjal mondd el, mert senki nem szereti a fenyegetést.

Mondd el, ez bánt téged, kap 1 hónapot, hofy rendezze a problémát. Ha segítségre van szüksége támogatod, de 1 hónap után nincs több türelem, hanem válás.

2017. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Bizonyára szomjas ill. ez okoz neki már csak örömet.
2017. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg gondolkodj el azon, hogy a férjednek miért kell dugiban innia!


Ezek szerint nem tajt részeg, nem agresszív, nem idült alkoholista ( akkor nem bírná ital nélkül azokat a napokat, amikor otthon vagy).

Miért is nem ihat? Mert te azt nem szereted?!

2017. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

"Miért is nem ihat?"


Mert normális ember nem iszik, és főleg nem dugiban.

2017. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Itt a problema az,hogy letagadja holott latszik rajta, hogy ivott..azert tagadja mert tudja hogy nem szeretem mikor iszik, főleg hétköznap! Egy normalis embernek miert kell innia? Főleg dugiban?
2017. jan. 9. 21:37
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Normális ember iszik ha megkívánja (és ennek nincs egyéb akadálya) viszont ezt eszébe sem jut eltitkolni.
2017. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
(_ha_ ennek nincs egyéb akadálya)
2017. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Valami oka csak van hogy dugiban iszik! Pl. te vagy az oka. Érdekes, a pàromat nem zavarja, ha neha megiszok 1 sört munka utàn, ìgy nem is iszom dugiban. Tudod, mindennek oka van. Ezek a női tanácsok, hogy "vàlj el meg fenyegess", olyan tipikus. Csak a férfi lehet a rossz, vèletlen sem a nő. Erdekes.
2017. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%

". Érdekes, a pàromat nem zavarja, ha neha megiszok 1 sört munka utàn,"


Itt valszeg nem egy sörről van szó, és bocsi, de az is proli szokás.

"Mert megérdemlem a nap végén."

Bocsi, de nem. Nem vagyok antialkoholsta, de otthon inni nap végén, az ultar GÁZZZZZZ

2017. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!