Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a ferjem minden nap dugiban iszik?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve, latom rajta, hogy ivott es letagadja, pedig nem vagyok h.lye :( mikor en este erek haza akkor van ez, ha itthon vagyok nem iszik mert tudja hogy nem szeretem. Balhe van mindig ebbol nem tudok neki mar mit mondani, mert tagad!
2017. jan. 9. 21:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%
Hát.. Dug, és nem dugik. proli vagy-e????
2017. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell ahhoz tajt részegnek lenni, h vkit alkoholistának nevezzünk. Alkoholista az, aki nem tud lemondani erről, szüksége van erre minden nap. Én is szeretem a gumicukrot, megnyugtat, ahogy rágcsálom, mégsincs szükségem rá minden nap és ha a párom zavarná, akkor titokban sem enném.
2017. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogy válasszon. Nem tudnék egy alkoholistával élni. Ha még a házasságunkért sem tud lemondani róla, akkor válnék. Ha most még nem is issza magt részegre, az csak idő kérdése.
2017. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%

Minek mondanád, önigazolásból? Te már választottál, megmondtad nem tudnál vele élni. Már le is mondtál róla.

Ha alkoholista nincs választása, ha nem az, akkor miért kellene választania? Csak akkor minek kellet vele összeállni? Szép hogy így kitartanál a párod mellett. Tudod, sem egészségében, sem betegségében,

sem boldog sem boldogtalan állapotában holtomig vagy holtáig...

Ilyenek ezek a mai nők! Amint bajba kerül a szegény férfi, rögtön kirúgnak, az helyett hogy segíteni próbálnának. Tudom, jófajta hím soviniszta szöveg, de 10 hozzászólásból 9 még rosszabb, csak álcázva van!

2017. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, hogy inni kezdett?
2017. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Le lettem pontozva, pedig csak ugyanazt mondtam, amit Zacher Gábor... lehet, hogy aki lepontozott, sértve érezte magát attól, hogy a leírás szerint ő is alkoholista lehetne, de ez van.

"Mikortól tekinthető valaki alkoholistának?


Amikor már az életébe annyira beletartozik a pia, hogy befolyásolja azt. Erről beszélhetünk már akkor is, ha valaki csak naponta két sört iszik meg. Egész nap egy kortyot sem iszik, de tudja, hogy ha hazaér, már nem kell vezetnie, és ott van a söröcske, amit kiszisszenthet, aztán a másodikat is, utána már alhat. Nem veri meg az asszonyt, nem üvölt a gyerekkel, csak egyszerűen a részévé válik a napjainak az alkohol. A probléma ebben az, hogy az ember értékrend-változáson megy keresztül - a fontossági sorrendben előre kerül az alkohol -, de ő maga nem is érzi. Hiába mondja az asszony (vagy a férj, hiszen az alkoholisták 40 százaléka nő), hogy legalább ma ne igyál. A "mit szólsz te ebbe bele?", "ezt csak megengedhetem magamnak" és az "éppen te mondod?" mondatok klasszikusak egy alkoholista szájából."

[link]

2017. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

24.

Nem tudom mi bajod van. Nem azt mondtam hogy azonnal lelépnék , csak akkor ha nem akar leszokni az ivàsról. Bàr én alapból nem kezdenék olyannal aki rendszeresen gyakran iszik buli címén. Havonta vagy mégtöbbet. Èn az alkoholizmust nem tekintem betegségnek. Nem kell ràszokni. Minden ilyen ember magànak csinàlja a bajt. Ez nem betegség. Az esélyt így is megadnàm a vàltozàsra. Ha nem él vele, az màr nem az én saram.

2017. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!