Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a ferjem minden nap dugiban iszik?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve, latom rajta, hogy ivott es letagadja, pedig nem vagyok h.lye :( mikor en este erek haza akkor van ez, ha itthon vagyok nem iszik mert tudja hogy nem szeretem. Balhe van mindig ebbol nem tudok neki mar mit mondani, mert tagad!
2017. jan. 9. 21:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Napi szinten dugiba inni nem normális....

nem tudom hol él az aki szerint igen

2017. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
Mint felettem többen is kérdezték, miért ne ihatna? Ha nem alkoholista, nem agresszív és nem az utolsó forintokat issza el akkor mi az akadálya? Miért nem tetszik neked hogy iszik? Ennyire letaszítottad a papucs szintre, hogy csak akkor merjen inni egy sört amikor te nem látod?
2017. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A piálás kivételesen egyemberes móka.

Ha nem tetszik a párom, nem piálni kezdek, hanem elválok.

A házastárs max. akkor lehet hibás, ha komoly alkoholistává válik az ember és a házastárs személyében partnerre talál (pl. feleség felhívja a másnapos férj helyett a munkahelyét, hogy beteg).

2017. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

10-es! Nem iszom mindennap, sőt, de nèha 1 pohàr bort vagy sört a feleségemmel együtt a vacsora mellè. Ha ez neked gàz, akkor komoly gondok vannak veled. Nem azèrt iszom mert megèrdemlem, hanem mert alkalmanként jólesik.


A kèrdező fèrjènek is nyilvàn nèha jòlesne, de asszonyka ugye tiltja neki, ìgy màs megoldàst keresett, sajnos. Ebben a dologban az asszonyka is hibàs, de a ferj is, mert nem àll ki magàèrt.

2017. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%

Én sem iszok napi szinten, mert a barátom nem szeretné. Iszom dugiban? Nem...

Ha valakinek annyira fontos az az egy pohár valami, hogy titokban és letagadva és balhézva... ott azért gond van.

Az pedig igenis normális, hogy a házastárs nem szeretné, hogy napi szinten alkoholizáljon a párja.

2017. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
40%

jah csak azért írtam, hogy nem csak a "feleségek" tiltják a szegény férfiakat

engem is tiltanak és papucs vagyok :D

2017. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%

# 5/13 Időpont ma 21:31

"Mert normális ember nem iszik..."


Ki vagy te ( kinek képzeled magad), hogy megmond ki normális?!

Normális ember nem eszik húst... normális ember nem eszik majonézt... normális ember csak az X. pártra szavazhat... normális ember nem szereti a metál zenét... normális ember nem szereti technót... normális ember nem néz akció filmet...


Hány olyan zseniális, a világtörténelemre, a művészetre, a tudományra, a vallásra döntő hatású személyt írjak neked, akik ittak?

De nyilván te vagy az etalon, mert te nem iszol....

2017. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
61%

"10-es! Nem iszom mindennap, sőt, de nèha 1 pohàr bort vagy sört a feleségemmel együtt a vacsora mellè"


Na itt dőlt a dolog, mert ez társadalmi és gasztronómiai ivás, Tehát te sem suttyomban iszol.

2017. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom hogy bármi megdőlt volna. Jó páran válaszoltunk, senki sem mondta hogy normális dolog titokban inni. A véleményünk csak abban különbözik, hogy néhányunk szerint felnőtt ember esetén normális dolog kulturált alkoholfogyasztás, többiek szerint pedig gáz.


Mondjuk ebben a konkrét esetben valami nagy gubanc lehet a kapcsolatban, és az hogy ide eljussanak általában két ember közös kitartó romboló munkája szükséges.

2017. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Az jobb ha az ivoban dugik? (Bocsánat!!!)
2017. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!