Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet akkor csinálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet akkor csinálni, ha úton a 3. gyermek és kirúgják a férjem a mh-röl?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 19:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Parkolóőri fizetésből biztos el lehet tartani 3 gyereket. És milyen jól mutat az önéletrajzba is.


Igen, van diplomám. Több is. Irigykednek egyesek, úgy látom, mert lusták voltak iskolába járni.


És igen, Bp-en vagyunk és igen, sokáig tart mire, ha nem tolnak be valahova, mire nem parkolóőri munkát találsz. De, ezt nem tudja, aki nem motivált.

2016. dec. 15. 06:31
 22/29 A kérdező kommentje:
Az álláskeresési járadéknak van maximális korlátja. 90 napra folyósítják.
2016. dec. 15. 06:34
 23/29 anonim ***** válasza:
95%

Oké, úgy látom, te nem segítséget vársz.

Akkor tudod mit? Nem lehet csinálni semmit. Le kell ülni sírni a sarokba, és utálni mindenki mást.

A gyerek megy a zaciba, ti meg az utcára.

Erre a válaszra voltál kíváncsi?

Mert nem igazán értem, mit vársz...


Egyrészt az önéletrajzba marhára nem kell beleírni azt, hogy parkolóőr volt, ha ennyire nagyon ciki. Mert ugye diplomásként bizonyára te is azt tanultad, hogy az önéletrajz mindig szakmai, és nem az a lényeg, hogy mit segítettem juliskanéninek a szomszéd kisboltban zsebpénzért.

De megsúgom: az is pénz. Több, mint a nulla. Mert ugye, most nullán vagytok. Akkor annál miért is nem jobb bármi...?

Másrészt meg igen, az álláskeresési az három hónap. ...és...? Három havi pénz már nem is pénz? Mert akkor nincs három hónapotok keresgélni, ha a fent említett "aljameló" már annyira nagyon büdös?


Komolyan nem értelek. Rengeteg segítséget kaptál a válaszolóktól, és egy cseppnyi rosszindulatot sem, ami azért itt nagyon ritka. De te csak azt nézed, hogy miért nem jó semmi, és vered a nyálad a diplomádra - ami miért is fontos? Mert ugyebár nem neked kell a munka, hanem a drága férjednek.

Egyébként megsúgom: én is diplomás vagyok. Elég sokat güriztem azért, hogy hivatásom(!) legyen, de mégse szakmán belül dolgozom. Olyan munkát végzek, amit jóformán bárki meg tudna csinálni másfél hét betanítás után, akinek több agya van, mint egy aranyhalnak. És tudod miért van így? Mert van annyi realitásérzékem, hogy mivel nem tudom magam eltartani, nem fogok válogatni az álláslehetőségek között. A pénz ugyanis pénz, tök mindegy, hogy vécépucolással vagy orvoskutatóként keresem. És nem mellesleg nem állt szándékomban kimeríteni a fent emlegetett három havi segítséget, mert jól jön az még krízishelyzetben is.


...valahol nagyon szomorú, hogy egyedülálló fiatalként több felelősségérzetem van, mint egy háromgyermekes anyukának és apukának együtt...

2016. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nahhh,levettem rolad a kezem. Diplomara irigykedunk, meg pesten van valaki ennyire becarva...meg nem mindegy milyen munka,hogy legalabb ehen ne haljatok...
2016. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
akko elmegy utcán söpörni vagy akármi. ha gyereket tud csinálni, akkor pénzt keresni is, meg ugye gondolom van tartalék.. v nincs?
2016. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor csinàljatok amit akartok, ha egy normàlis rendes munka nem felel meg addig amíg a férjed talàl valami jobbat. Most màr teljesen nyilvànvaló, hogy nem akartok ti munkàt, csak kifogàsokat kerestek. Mellesleg nem hinném, hogy kb 140-150 ezer havonta rosszul jönne 3 gyerek mellé. Igazad van a nulla forint valóban több ennél, amíg ugye ahelyett , hogy dolgozna, otthon mereszti a seggét.

Azt remélem tudod, ha nem tudtok gondoskodni a gyerekekről, akàr el is vehetik tőletek.

2016. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

aki ilyenkor sznoboskodik,annak úgy kell.

Majd megtanítja az élet, ha eddig nem tette... ( velem is volt ilyen, sznob akkor se voltam mondjuk)

2016. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos aki szorult helyzetben van nem valogat. Pesten szinte barmire megkapja a netto 150 ezret rendes adozassal. Ez a csaladi kedvezmenyekkel eleri a 210 ezer kornyeket.


Na most. Mi a kerdes? Majd ha jon jobb 4-5 honap mulva valt. Kesz.


Mellesleg tobb diplomaval minek vagy otthon terhesen? Aki nem szakozik siman dolgozhat. Vagy ha zsinorban jottek a gyerekek azert lehetett volna gondolkodni veszterven. Elvegre tobb diplomaval...


Amugy nem irigylem a diplomad. Van nekem sajatom. Mielott engem is meggyanusitasz.


Es igen jelenleg az orszagban munkaerohiany van. Persze nem biztos hogy alommunka de ja. Akinek 3 gyerek kell az legyen kesz szart lapatolni is ha arra kerul a sor.

2016. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja es amugy hr-es vagyok. Hidd el jobban mutat a parkoloor a cv-ben mint hogy neztem hogy ehezik a 3 gyerek. Tudod a munkamoral... jah honnan tudnad?!
2016. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!