Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a pároddal ilyet csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároddal ilyet csinálni egy masszőr vagy a párod lenne masszőr és ilyet tenne azt megcsalásnak tartanád?

Figyelt kérdés
Ha férjed/feleséged hagyná, hogy a nemi szervét megmasszírozza a masszőr azt mennyire tartanád megcsalásnak? Valamint ahhoz mit szólnál ha a férjed/feleséged masszőr lenne és megmasszírozná a kuncsaftja nemi szervét ha az arra kérné őt?

2015. ápr. 24. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
azt már nem masszőrnek hívják hanem pettingnek, előjátéknak, f.kiverésnek, izgatásnak...
2015. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Megcsalásnak talán nem, de nem tudnám feldolgozni. Vőlegényem remélem, elég tökös lenne ahhoz, hogy azt mondja, nem, mikor a masszőr a nemi szerve körül kezd el matatni. Erotikus masszázsra meg amúgy sem menne - remélem. Másik esetben meg, ha nem erotikusnak hirdeti a masszázsát, joga van visszautasítani a vendég kérését.
2015. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Masszőrnek tanulok, soha eszembe sem jutna ilyesmi. Ez egyértelműen megcsalás, nem is értem, hogy miért kérdéses ez bárkinek is.
2015. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy átlagos masszőr nem csinál ilyet.
2015. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést helyesen úgy kéne feltenni: "Mit szólnál, ha a párod szexmasszőrhöz menne egyszer/többször, illetve ha a párod szexmasszőr lenne?"
2015. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Ezt "happy ending"-nek hivjak lol

...de amugy egy komoly masszor szamara ilyen fel sem merul...a szexmasszazs megint mas, tkp. rejtett prostitucio, v legalabb szexualis szolgaltatas, mert aki oda megy, annak a masszazs, mint olyan, inkabb masodrangu...

2015. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván sima masszázsnál nem. De te nem tudom, hogy nem-e a yoni vagy a lingam masszázsról beszélsz... Az nagyon határeset lenne. Valamilyen szinten "szakemberhez" megy az ember, aki a "munkáját" végzi... De nem tudom, hogy viselném.

Ha kuncsaftként menne oda a férjem, nagyon kiakadnék azt hiszem.

Normál masszázsnál ez egyértelműen igen.


Más kérdés, ha már tudtad, hogy ezzel foglalkozik, és elfogadtad, akkor nincs miről beszélni szerintem (mármint az általam említett esetben).


Ha sima masszázsról lenne szó, egyértelműen megcsalás, igen.

2015. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Normális masszőrnél ilyesmi nincs. Ott előre meg van beszélve, mennyi ideig, mit fog történni: pl. hát lazítás, váll kimozgatás, vagy pl. egész test, de alapvetően ott is a vázizomzat kigyúrása a cél.


Olyan, hogy egy masszázs egyszer csak szexmasszázsba fordul, nehezen elképzelhető, más ember, más árképzés. Ha megtörténne, nyilván normális ember azonnal tiltakozik.


Ha meg szexmasszázsra megy valaki, az más. Ezt viszont szerintem a párnak kell megbeszélni, hogy belefér-e ez. Nekem nem férne bele, én sem tudnám elviselni más ember érintését az intim területen (oké, nőgyógyász az kényszer...), és a párom se vágyik ilyesmire, és nem menne. De el tudok képzelni olyan kapcsolatot, ahol ez belefér. Ez esetben nem is megcsalás, hiszen ha a felek megbeszélték, akkor nincs CSALÁS. Ha titokban megy, akkor gyanús, hogy megcsalás.


A másik oldal: ha valaki foglalkozásszerűen szexmasszőr, akkor azt nyilván a párja tudja. Ez viszont nem megcsalás, a masszőr nem élvezi ezt, hanem ez a munkája. (Szerintem mondjuk kicsit gusztustalan, de hát istenem, az ő dolga.) Ha a párja elfogadta, hogy ez a munka része, akkor megint csak nem megcsalás. Hogy én összejönnék-e szexmasszőrrel, azt nem tudom. De ha tudom róla és összejövök vele, akkor nem reklamálnék, miért csinálja ezt.

2015. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen masszőrhöz/masszőzhöz menne, akkor igen, ha ő kenne az, akkor nem.
2015. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan masszázsra gondoltam, ami hivatalosan is szexmasszázs, hanem olyan esetre, hogy a párod elmegy egy sima masszázsra, de a masszőr felizgul rá és ezért teszi meg azt amit írtam a kérdésben. Amikor a párod lenne a masszőr akkor olyan esetre gondoltam, hogy rendes masszőr (tehát NEM szexmasszázst végez), de megteszi a kuncsaftnak mert az arra kéri.
2015. ápr. 26. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!