Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a pároddal ilyet csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároddal ilyet csinálni egy masszőr vagy a párod lenne masszőr és ilyet tenne azt megcsalásnak tartanád?

Figyelt kérdés
Ha férjed/feleséged hagyná, hogy a nemi szervét megmasszírozza a masszőr azt mennyire tartanád megcsalásnak? Valamint ahhoz mit szólnál ha a férjed/feleséged masszőr lenne és megmasszírozná a kuncsaftja nemi szervét ha az arra kérné őt?

2015. ápr. 24. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy egy hivatásos masszőr egyszer csak felizul a vendégére aztán kiveri neki... Egyszerűen etikátlan. Ha pedig a vendég kéri, hogy ugyan legyen ez-meg az, szépen, udvariasan vissza kell utasítani, ugyanis nem azért vannak a szakmában, hogy ilyesféle szolgáltatásokat nyújtsanak. Akinek petting kell, menjen "hivatásoshoz", szerezzen barátnőt/barátot, satöbbi.

Jómagam is masszőr vagyok, és soha sem kavarogtak ilyesmi gondolatok a fejemben.

Aki ilyen jellegű szolgáltatásokat végez, az már nem igazi masszőr.

2015. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

" de a masszőr felizgul rá "


Én egyidőben foglalkoztam gyógymasszázzsal, és garantálhatom neked, hogy ilyen nem fordul elő.

2015. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

De nem izgul fel, mert ez a munkája, ebből él, és még ha történetesen meg is tetszene neki egy vendég, a megélhetését nem fogja kockáztatni azért, hogy kiverhesse (LOL)a vonatkozó vendégnek.


Másfelől továbbra is: normális ember a masszőrnél azonnal szól, ha számára kényelmetlen dolog történik, legyen szó nőről vagy férfiról.

2015. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Még nem voltam masszőrnél, de nem tudom elképzelni a helyzetet. Egy profi, akinek ez a munkája, szerintem nem enged meg magának ilyen amatőr dolgot. Most akkor a nőgyógyász, urólógus stb????

Ha mégis, akkor igen, az megcsalás. Mert mindegy, hogy hol, milyen formában történik, ha ez nem "munka", akkor megcsalás számomra.

2015. ápr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én voltam többször is erotikus masszázson(lingam), de akkor nem volt barátnöm. Így nem mennék tuti. Annak elmondanám aki nincs tisztában ezzel, hogy ez nem arról szól, hogy odamesz felfekszel az asztalra és kiverik a farkad. Biztos van ilyen is, de én ezeket elkerultem. Ezek a masszözök ugyanúgy rendelkeznek masszázs vegzettseggel. Peldaul sved, thai, indiai. És amit ott lent müvelnek, olyanra nem mindenki kepes. Azzal nem értek egyet, hogy nem számít masszázsnak az erotikus masszázs. Sokszor profibb masszázst kaptam, mint a "profi" masszöröknél. A prüd hozzáállást meg kimondottan nem szeretem. Minden masszázs valahol intim tevekenyseg. A masször ha nem adja at magat vagy esetleg a kliens görcsöl akkor nem lesz masszázsélmény. Én nem teszek kulonbseget a kettö között viszont elvarom mindegyiktol hogy szakmailag nagyon felkeszült legyen. Viszont hogy a kerdesre is valaszoljak szerintem megcsalás, ha nem beszeled meg a pároddal. Az elgondolasod, hogy a masszor meg annyira felizgul és raveti magat az tényleg furcsa. Nem mondom, hogy nem fordulhatott elk ilyen a tortenelemben, de a baratod nyilvan szeret teged és huseges, és visszautasitja a lehetoseget. Szerintem a masszőz nem fogja eroszakkal kiverni szegenynek.
2015. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!