Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet akkor csinálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet akkor csinálni, ha úton a 3. gyermek és kirúgják a férjem a mh-röl?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 19:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
*hónapig - akart lenni az első mondat vége.
2016. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mikor mi így jártunk (úton a második gyerkőccel), a férjem mindenhova beadta az önéletrajzát, árufeltöltéstől a gyárakig, és elővettük a tartalékot.

Két hónap alatt talált új munkát, amit azóta leváltott.

Viszont buktuk a felújítást.

2016. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem kifogások, a saját tapasztalataim, ezért félek. :( 3 évig kerestem munkát. A volt munkahelyemnek nem kellett gyerekes, nem vett vissza.
2016. dec. 14. 02:27
 14/29 anonim ***** válasza:

Magyarul egy fizetésre vállaltátok a nagycsaládot, most meg vége a dalnak, mert csak kifogások vannak.

Ebben az esetben az jóisten se fog rajtatok segíteni, mert a ti családotokat nektek kell eltartani.


Több tippet is adtam. Ha már arra is csak kifogás megy, hogy a munkaügyiben jelentkezzen, akkor ez a kérdés csak kamu. Te meg azt remélted, hogy áradnak majd az adományok. Ezt meg benézted.

2016. dec. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Magadból indulsz ki, hogy a gyakorin adományokat lesel?



A munkaügyi nem ad több diplomára képzési lehetőséget, nekem se adtak, söt egy volt kollégának sem, akit em vettek vissza.

2016. dec. 14. 06:32
 16/29 anonim ***** válasza:
83%

neked tobb diplomad? na persze. egy tobb diplomas nem vallal a semmire 3 gyereket mert tobb esze van.

kamu kerdes

2016. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy egyedulallo embert kirugnak ea ezert depibe esik, nem lat kiutat,meg megertem. De hogy egy felelossegteljes szulo, akinel jon a 3., nem. Te hatralsz ki belole, pedig pont azert jobb szulonek lenni, mert van, ami insprialjon ilyen teren. Es ha te vagy terhes, miert te gondolkodsz munkan? Ugyse lenne hosszutavu, foleg hogy barmi lehet.


Mi van a ferjeddel? Rola miert nem beszelsz?

Remelem, mara aludtal ra egyet es maskepp latod azert.


(Meg en nem tudom,troll vagy-e mar vagy arra varsz hogy valaki abortuszt irja)

2016. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

A munkaügyiben nem csak képzések vannak - azok tényleg az alulkvalifikáltaknak vannak elsősorban, bár megsúgom, nekem anno diplomásan is ajánlottak okj-t, de oké, maradjunk annyiban, hogy ritka.

De többen leírtuk, hogy a munkaügyi PÉNZT(!!!!) is ad egy darabig, de csak onnantól, hogy regisztrál. Minél tovább húzzátok a kifogásokkal, annál több pénztől estek el.

Mellesleg az összeg kb a 60-70%-a a fizetésnek, azért az annyira nem kevés, amíg nem talál mást... kb. mintha tartós táppénzen lenne. Arról nem is beszélve, hogyha ma besétálna a férjed, az első utalást akár karácsony előtt megkaphatná, ha gyorsan dolgoznak.

Ja, és néha munkát is ajánlanak, ha nem vagy válogatós.


Az meg, hogy te nem találtál munkát, megint csak kifogás. Én is voltam itthon két és fél évet anno 2010 körül, na és? Most, mikor legutóbb elvesztettem munkámat, kettő hét(!) pihenő után lett új.

Plusz a férjed nem nő, nála nem lesz kifogás, hogy szüli sorban a gyerekeket és folyton táppénzen van. Persze, csúnya dolog a megkülönböztetés, de tény, hogy elsősorban az anya ugrik mindig, ha lebetegszik a csöpp...


Egyéb kifogás?

2016. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik régióban laktok, de az ország nagy részén munkaerőhiány van. A pár évvel ezelőtti helyzethez nem hasonlítható a jelenlegi. Persze lehet, hogy nem a végzettségének megfelelő munkát talál rögtön és valószínű, hogy nem onnan megy nyugdíjba sem, de ha ma valaki akar dolgozni az talál bőven helyet. Átmenetileg utazhat is országon belül. Itt Esztergom környékén több 100 km-ről hoznak embereket és kapnak szállást, mert nincs munkaerő. Ha valaki vállal 3 gyereket akkor kénytelen szinte bármilyen munkát elvállalni átmenetileg. Őket el kell tartani!
2016. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laktok, de Budapesten a parkolóőröknél majdnem mindig emberhiány van. Nézzetek utána. Már ha nem büdös a munka. Ha még válogati szeretnétek, vagy még több kifogást keresnétek, akkor hajrá. (Csak egy javaslat volt). Nem diplomásnak való munka, de a semminél több, ameddig nem talál mást. Egy gyerek érkezése nem játék, ilyenkor nem tanácsos finnyáskodni. A 12. hétig minden esetre még van időtök átgondolni.
2016. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!