Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet akkor csinálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet akkor csinálni, ha úton a 3. gyermek és kirúgják a férjem a mh-röl?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 19:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
gyorsan új munkát keresni
2016. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én többb évig kerestem munkát, be se hivtak.
2016. dec. 13. 19:09
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
csinálni még pár gyereket aztán élősködni az adófizetők nyakán
2016. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Látom, magadból indultál ki meg a pereputtyodból.
2016. dec. 13. 19:30
 5/29 anonim ***** válasza:
Ot attol meg behivhatjak. Ismerosoket kerdezzetek, (fb, ha van ott,tobben latjak, es ez nem szegyellnivalo poszt) emlitsetek 3. gyereket...es most, igy advent idejen talan tobben segitokeszebbek.
2016. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nemigen vannak ismerőseink.
2016. dec. 13. 19:38
 7/29 anonim ***** válasza:
az a kevés is megoszthatja.
2016. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. :(

Más megoldás nincs, keresni kell másik munkát!

Mi kijöttünk az első hónapban az én pénzemből, de három gyereket nem lenne egyszerű felnevelni belőle. Szerencsére már van munkahely, lesz januártól teljes hónapra fizetése is, és szegénykém túlórázik is szorgalmasan.

Kicsit karcsúbb lesz a karácsony, de az élet megy tovább.


Három gyereket vállalni úgy szabad, ha egy pár hetes munkanélküliség vagy bármi más nem várt esemény nem vágja oda a családot. Akármilyen kegyetlenül is hangzik.

(És nem, nem keresünk milliókat havonta, egyszerű kétkezi munkát végzünk.)


Nálunk vészhelyzetben az is szóba került, hogy ő marad gyed-en, én megyek vissza szülés után 6 héttel. Elvégre emancipáció van. Nálatok ez nem megoldható?


Illetve a 12. hét után már a magzatra is jár az adókedvezmény. Tudom, hogy kevesen tudják kihasználni maximálisan a 99 ezret (ki a fene keres annyit!?), de pár forint is számít.

Munkaügyiben jelentkezett már? A munkanélküli se sok, de legalább van, és erre is igénybe vehető az adókedvezmény. Ha mást nem, m.ü.hivatalon keresztül csináljon meg egy tanfolyamot, az alatt is kap valami 50 ezret. De a feltételeket jól nézzétek meg!


Az se mindegy, hol laktok és mi a szakmája. Nem mindenhol ugyanazok a lehetőségek.


Ha más nincs, vállaljon valami alkalmit. Pl. ilyenkor sok helyen kell fát vágni.


Egyet nem szabad: ülni és várni a csodát, hogy majd helybe megy a segítség.

2016. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Az én fizum nem elég semmire. Ráadásul megsértödtek a munkahelyen.


Amikor én voltam a munkaügyibe nem akartak tanfolyamra küldeni.

2016. dec. 13. 20:19
 10/29 anonim ***** válasza:

Attól még nyugodtan bemehet a párod és regisztrálhat, munkanélkülit fog kapni három napig.

Ne kifogást keress, hanem megoldást! Ha csak azt hajtod, hogy miért nem fog menni, akkor tényleg bajban lesztek.

Nagyon jó tippeket kaptál fentebb, beszéljétek át a pároddal, hogy melyik lenne működőképes nálatok.

2016. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!