Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Megprobalok rovid lenni. Lassan 9 eve vagyok hazas, de az utobbi idoben nagyon megromlott a kapcsolatunk. 3 hete nem beszelunk, holott egy lakasban elunk. Ilyen mar tobbszor is elofordult, nem az elso eset. Megmondom oszinten elsosorban reszemrol a szex miatt. Allandoan kifogasokat keres, fejfajas, menstruacio, faradtsag...stb... A hazassagunk alatt kb 95%-ban (!) en kezdemenyeztem mindig a szexet, o tenyleg nagyon ritkan, es ez nekem rosszul esik. Nincs benne sosem spontanitas, sosem csinaljuk oralisan, kezzel, analisan, nem probalunk ki sosem uj dolgokat, igy nekem unalmassa valt. En hiaba is akarnam, megkerdi, akkor "abban nekem mi a jo?" )pl oralis). Most is lassan 2 honapja vagyunk nelkule, es meg egy darabig nem is lesz. Persze tudom en, munka mellett mas egy nonek, es ahol lehet segitek neki a haztartasban/vasarlasban, meg akkor is, amikor nem dolgozott (1,5 evig). A fiunk is allandoan itthon van, sosem tudunk kettesben lenni, vagy ha megis, akkor sem tortenik sosem semmi. A multkor kozosen voltunk itthon 1 het szabin, de semmi. Nem mondja ki, de latom, hogy allandoan az anyjaekat utanozza, ok vannak egymassal igy mar evtizedek ota. Tudom, hogy a no nem hasznalati targy es nem haztartasi cseled, errol nincs is szo, mert segitek neki, de nekem jobban esne a torodes. En hiaba probalok vele jobban torodni, hetvegen is, vagy a konyhaba vonul inkabb fozni, vagy takarit, vasal, barmi csak ne en. Este szinten semmi. Ki mit javasolna megoldasnak?
2016. nov. 20. 23:21
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Ki mit csinalna a helyemben? A kovetkezo fizesnel odanyujtana neki az o ra eso fizetnivalokat (alberlet fele, szamlak fele...stb...), vagy sem?
2017. febr. 6. 17:31
 32/32 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok neked érdemben segíteni.nálunk ugyanez a probléma,csak én a nő vagyok.nem kívánom a szexet a férjemmel. nincs senkim,nem csaltam meg,csak egyszerűen az évek óta tartó szóbeli bántás,megalázás, munkám el nem ismerése miatt egyszerűen kiszerettem belőle.most én is azt várom,hátha sikerülne dűlőre jutnom a dolog felett.
2017. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!