Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Megprobalok rovid lenni. Lassan 9 eve vagyok hazas, de az utobbi idoben nagyon megromlott a kapcsolatunk. 3 hete nem beszelunk, holott egy lakasban elunk. Ilyen mar tobbszor is elofordult, nem az elso eset. Megmondom oszinten elsosorban reszemrol a szex miatt. Allandoan kifogasokat keres, fejfajas, menstruacio, faradtsag...stb... A hazassagunk alatt kb 95%-ban (!) en kezdemenyeztem mindig a szexet, o tenyleg nagyon ritkan, es ez nekem rosszul esik. Nincs benne sosem spontanitas, sosem csinaljuk oralisan, kezzel, analisan, nem probalunk ki sosem uj dolgokat, igy nekem unalmassa valt. En hiaba is akarnam, megkerdi, akkor "abban nekem mi a jo?" )pl oralis). Most is lassan 2 honapja vagyunk nelkule, es meg egy darabig nem is lesz. Persze tudom en, munka mellett mas egy nonek, es ahol lehet segitek neki a haztartasban/vasarlasban, meg akkor is, amikor nem dolgozott (1,5 evig). A fiunk is allandoan itthon van, sosem tudunk kettesben lenni, vagy ha megis, akkor sem tortenik sosem semmi. A multkor kozosen voltunk itthon 1 het szabin, de semmi. Nem mondja ki, de latom, hogy allandoan az anyjaekat utanozza, ok vannak egymassal igy mar evtizedek ota. Tudom, hogy a no nem hasznalati targy es nem haztartasi cseled, errol nincs is szo, mert segitek neki, de nekem jobban esne a torodes. En hiaba probalok vele jobban torodni, hetvegen is, vagy a konyhaba vonul inkabb fozni, vagy takarit, vasal, barmi csak ne en. Este szinten semmi. Ki mit javasolna megoldasnak?
2016. nov. 20. 23:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mindketten rosszul kezelitek ezt az egészet. Félre ne érts, eszemben sincs téged hibáztatni, de pl. ez a hozzávágtad a pénzt, ez egyértelműen az a szitu, hogy önvédelemből agresszívan reagáltál. Nyilván ebből az jön le az asszonynak, hogy te ki akartál vele tolni, meg ki tudja, mire költeni a pénzt (tán még kuvvákra is?!), hiszen rögtön felkaptad a vizet, ahogy rákérdezett...! Tehát ő meg lehet róla győződve, hogy nagyon is jól tette, hogy számon kért, mert lebuktál, és nem tudtad megmagyarázni a dolgot.

Holott ugye, ha azt mondod, hogy a gyereknek, vagy hogy közös dologra (mert a kocsi szerintem közösnek számít)...

Persze, az alapján, amit korábban leírtál, valószínűleg arra is lett volna visszaszólása, hogy miért te vagy a hibás, csak arra próbálok rávilágítani, hogy ez így olaj a tűzre.

És az a baj, hogy ez egyre csak rosszabb lesz, mert a sok kis apróság gyűlik benned, ezáltal a feleségedben is, és ha a végén robban a bomba, akkor könnyedén győzi meg magát, hogy jogos volt minden.


Tényleg muszáj lenne falhoz állítanod, és kicsikarnod a komoly beszélgetést, illetve ultimátumot adni neki, mert így csak rosszabb lesz. Komolyan.

2016. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Mindenesetre szerintem az egy jó dolog, hogy legalább itt leírod a dolgokat, legalább ennyivel tudsz magadon könnyíteni egy kicsit.
2016. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig mindent, lehet, hogy már írták.

Nekem feltűnt az az írásodban, hogy azt írod, mindig te kezdeményezel, ő pedig sokszor visszautasít. Ehhez képest ő pedig azt mondja (amit idéztél), lenne rá igénye és mintha kevesellné a szexet, legalábbis erre utal a mondat: elteszi magát a vitrinbe.... Ez csak azt jelentheti, hogy nem elégedett a mennyiséggel. Tehát olyan, mintha tökre elbeszélnétek egymás mellett. Valahol mindketten akarjátok, csak talán nem jókor kezdeményezel nála? Vagy még arra gondoltam, nem lehet-e, hogy amikor ő akarná, akkor nem kezdeményezel, ezért olyan gondolatai vannak, hogy nem kell neked, nem kívánod? És akkor utána meg DACBÓL utasít vissza. Van ilyen. És még az lenne a kérdésem, hogy amikor átbeszélitek mindezt (írtad, hogy volt olyan, hogy egész éjjel beszélgettetek), akkor mire jutottatok, mik a problémái a feleségednek?

2016. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Valoban ez ilyen ellentmondasos, jol latod. 10-bol 9szer valoban en kezdemenyezek. De ne legyek ennyire pesszmista, legyen 8... Aztan valaszkent vagy azt kapom, hogy faj a fejem, vagy menstrualok, vagy dorog az eg, vagy mit tudom en... Tehat en neha ugy erzem, hogy egy honapban van kb 4-5 nap amikor ezeket nem hallom es van eselyem. Na most kinek van mar kedve keresgetni ezeket a napokat? Oszinten? O nem adja abszolut jelet mar, hogy neki mikor lenne jo, innentol kezdve pedig halott ügy. Aztan meg azt hallom, hogy elrakja magat talonba. Te ilyennel mit kezdenel?


"nem lehet-e, hogy amikor ő akarná, akkor nem kezdeményezel,"

Na de ekkor miert en kezdemenyezzek? Konyorgom felnott emberek vagyunk, adja neki jelet, ugyis tudni fogom mit akar. De nem. Semmi. Nem vagyok gondolatolvaso...Igen, korabban irtam, hogy valoban volt olyan, hogy visszautasitottam, amikor hulla faradt voltam munka utan, de ez kb 2-3%-a az eseteknek, mig nala ez az arany kb 75%...ilyennel en mar nem tudok mit kezdeni. Az egesz szemelyisege ellentmondasos, ez eljutottam odaig, hogy nem is akarom mar kibogozni a szalakat.

2016. nov. 24. 11:16
 25/32 anonim ***** válasza:

"Na de ekkor miert en kezdemenyezzek?"

Igazad van amúgy teljesen, de ettől függetlenül vannak ilyen emberek (nők), akik úgy gondolják, a kezdeményezés a férfi dolga. Bevallom én is ritkán szoktam kezdeményezni spontán, bár az igaz, hogy pl. email-ben sms-ben szoktam, ma is írtam a férjemnek egy levelet. De valahogy ha otthon vagyunk, úgy nehezen visz rá valami, hogy kezdeményezzek.... Bár vissza se szoktam utasítani (még akkor sem, amikor menstruálok, mert akkor van kezem és szám, de ez ugye mint hallottam nálatok nem játszik be), maximum az szokott lenni, ha nagyon fáradt vagyok, elalszom, amikor a gyerek is elalszik és így nem valósíthatja meg, amit szeretett volna. :) Valószínűleg nálatok már más, nagyobb gondok vannak, sajnálom. :(

2016. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs azzal, ha a kezdemenyezes a ferfi dolga. Csak amikor 10-bol 8-szor visszautasitjak az embert, egy ido utan elveszi az ember kedvet, es mondom, nincs hangulatom a megfelelo napokat keresgetni. Egy ido utan megunja az ember. No igen. Kez es szaj. Te mas milyen termeszet vagy. Nalunk ez nem jatszik... max a terhesseg alatt egy parszor (kez), de azt is ugy kellett "kikonyorni". Szoktam mondani, hogy koszi, de nem papnak keszultem...
2016. nov. 24. 11:58
 27/32 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem a nejed is meg te is nagyon be vagytok gyepesedve, csak a ő még depis is, sajnos. Először is azt kéne tisztázni, hogy egyáltalán kíván-e még téged, szeret-e. Mert ha nem, akkor semmi sem fog változni. Magával elégedett egyébként? Már a külsejével, van-e önbizalma? Amúgy az állandó gyerek-meló-háztartás történetbe bele lehet ám fásulni rendesen, főleg, ha lóvé se nagyon van. Az is lehet, hogy a élet valamilyen területén nem elégedett veled, kevés vagy neki. Viszont azt is meg kéne kérdezni tőle, hogy egyáltalán szeretne-e még veled élni, mert az sem biztos. Akkor pedig válás, mert más nincs. Szerintem kérdezd meg tőle, mit akar, akar-e válni, ha meg nem, akkor legyen szex, mert neked ez így nem jó, és ennyi.
2016. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Noh, novemberben megbeszéltünk mindent, akkor azt ígérte minden jó lesz. Most a helyzet 1 hete vált ugyanolyanná, mint akkor volt, sőt most már rosszabb. Kommunikáció minimális, sex nincs 1 hónapja, nekem nem főz, már az albérleteket nézegeti. Jelenleg itt állok egy vas nélkül a következő fizetésig, 2 napja koplalva, mivel mindent kifizettem és nem maradt pénzem. Csak gondoltam kiírom, hátha elolvassa valaki...és hát az én türelmem is elfogyott.
2017. febr. 5. 13:32
 29/32 anonim ***** válasza:
Sajnállak, meg őt is. Titeket a leírtak alapján már rég csak a helyzet tart össze, hogy az anyagiak miatt nem tudtok különk költözni. Amúgy meg... Ne bántódj meg, de nyilván nem élvezi a szexet veled, ezért utasít el. Néha megerőlteti magát, lehet a gyerek miatt, hogy együtt maradjon a család, max ennyi. A jó szexet, kielégülést nem hiszem hogy egy nő is rendszeresen visszautasítana.
2017. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
igazad lehet, csak akkor ez olyan ordogi kor...
2017. febr. 6. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!