Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Megprobalok rovid lenni. Lassan 9 eve vagyok hazas, de az utobbi idoben nagyon megromlott a kapcsolatunk. 3 hete nem beszelunk, holott egy lakasban elunk. Ilyen mar tobbszor is elofordult, nem az elso eset. Megmondom oszinten elsosorban reszemrol a szex miatt. Allandoan kifogasokat keres, fejfajas, menstruacio, faradtsag...stb... A hazassagunk alatt kb 95%-ban (!) en kezdemenyeztem mindig a szexet, o tenyleg nagyon ritkan, es ez nekem rosszul esik. Nincs benne sosem spontanitas, sosem csinaljuk oralisan, kezzel, analisan, nem probalunk ki sosem uj dolgokat, igy nekem unalmassa valt. En hiaba is akarnam, megkerdi, akkor "abban nekem mi a jo?" )pl oralis). Most is lassan 2 honapja vagyunk nelkule, es meg egy darabig nem is lesz. Persze tudom en, munka mellett mas egy nonek, es ahol lehet segitek neki a haztartasban/vasarlasban, meg akkor is, amikor nem dolgozott (1,5 evig). A fiunk is allandoan itthon van, sosem tudunk kettesben lenni, vagy ha megis, akkor sem tortenik sosem semmi. A multkor kozosen voltunk itthon 1 het szabin, de semmi. Nem mondja ki, de latom, hogy allandoan az anyjaekat utanozza, ok vannak egymassal igy mar evtizedek ota. Tudom, hogy a no nem hasznalati targy es nem haztartasi cseled, errol nincs is szo, mert segitek neki, de nekem jobban esne a torodes. En hiaba probalok vele jobban torodni, hetvegen is, vagy a konyhaba vonul inkabb fozni, vagy takarit, vasal, barmi csak ne en. Este szinten semmi. Ki mit javasolna megoldasnak?
2016. nov. 20. 23:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nem akarom falra festeni az ördögöt, de nálam ex barátnőm akkor volt ilyen, amikor félrekefélt, puszi/ölelés/szex nem kellett neki, mert megkapta mástól.


Persze nem tudom melyik korosztályban vagytok (feltételezem már nem huszonévesek), mert van már egy gyereketek is.


Esetleg nincs valami idegesítő szokásod? Apummal például én már 10 éve nem beszélek (mondjuk ő alkoholista és nagyon rossz részegen), holott ugyanabban a lakásban élünk és anyum se szívesen van vele egy szobában.


22/f

2016. nov. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%
Először járj utána annak hogy nem-e csal meg.Ha igen dobd ki...
2016. nov. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés: van olyan, hogy csak úgy odamész hozzá és megöleled, megsimogatod, tvzés közben odabújsz hozzá és nem a szex felé tereled a témát?

Általában ez szokott lenni a baj, hogy ezeka kis apróságnak tűnő dolgok hirtelen eltűnnek és csak akkor mész oda a párodhoz simogatni, "szeretgetni", mikor szexelni akarsz. Ezért már az érintést sem igényli tőled, mert tudja, hogy "már megint ugyanaz a lemez következik".

Gyakran tereled a szót a szex felé? Hagyod, had kezdeményezzen ő is? Vagy 2 naponta odamész és beveted az amúgy nem szokásos bújást, ami neked azt jelzi felé, hogy igényed lenne egy kis szexre?

Lehet ez is probléma.

Próáld úgy, hogy egyszerűen csak azért közeledsz felé, hogy megöleld, minden "hátsó szándék "nélkül.

És nem hozod szóba a szexet, megvárod, hogy ezáltal ő kezdeményezzen.

Sok nő szeret kezdeményezni, de a pasi lerohanja és elvész a varázs.

Velem/Nálunk is előfordult, hogy a férjem minden egyes nap jött, ölelgetett és már tudtam, hogy "mire megy ki a játék".

Elutasítottam, ő pedig nem értett engem, hogy mi a baj.

Elmagyaráztam neki, hogy mi hiányzik és hogy azt látom, csak akkor kapok ölelést, stb, ha szexre vágyik és ez számomra megalázó, mintha nem a felesége volnék hanem valami aktuális ribije.

Ő ezt így nem vette észre és semmi ilyen szándék nem volt benne, nem sejtette, hogy nekem ez így jön le és nagyon megdöbbent.

Amióta ez a beszélgetés megtörtént azóta teljesen kiegyensúlyozott a szex, törődés, minden. Pont jó arányban van minden és a férjem nagy örömére sokszor kezdeményezek, mert van, hogy ő csak odajön megölelni, vagy hozzámbújik tvzés közben és ennyi, tudom, hogy azért teszi, mert jólesik neki is ez, nem pedig a szex miatt. A mai napig látom rajta, hogy örül és meglepi, hogy kezdeményezek. Sokkal kiegyensúlyozottabb ő is, én is és a házasságunk is.

Szerintem ebben a megoláds , amit leírtam! Sok sikert!

40N

2016. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

En 35 vagyok, o 34. Rengeteg helyen laktunk mar, anyagi okok miatt, nem kerestunk jol, de az utobbi 2 evben helyre jottek a dolgok, iden lett penz arra is, hogy legyen neki jogsi, sot meg egy autot is vettunk a reszere. (5 eve hallgattam, hogy neki sose lesz jogsija) Az a gond, hogy o mindjart akar mindent, nem kis lepesekben gondolkodik, hanem marpedig azonnal.

Nem tudom milyen rossz szokasom lehet, de ha van is, egyszerubb lenne, ha elmondana. Pl. nem iszom (havonta talan 2 sör, semmi mas) es nem dohanyzom (leszoktam a gyerek szuletesekor), az egyetlen szenvedelyem, max napi 1 kávé, ha ezt lehet annak nevezni, nem jarok sehova. Az, hogy felrelep-e nem tudom, de szerintem nem. Az teny, hogy nekem sincs kedvem mindig szexelni, 3 muszakban dolgozom egy gyarban, eleg stresszesen, de van, hogy o azt mondja, en "eheztetem", meg majd "elrakja magat a vitrinbe". amikor meg lenne ra mod es lehetoseg, megsem totenik semmi.


"Egy kérdés: van olyan, hogy csak úgy odamész hozzá és megöleled, megsimogatod, tvzés közben odabújsz hozzá és nem a szex felé tereled a témát?"


Van. Es ez is csak az en reszemrol. Pl, amikor meg minden jo volt, es mentunk aludni, mindig en oleltem at ot, nem forditva. Ha filmet is nezunk, detto. Fozes kozben is nem egyszer csak ugy mentem atoleltem, de frusztraltan elzavart, hogy most ne piszkaljam...errol ennyit.


"Gyakran tereled a szót a szex felé?"


Mit nevezunk gyakorinak? Eleinte heti 1-re probaltam, mostmar annyira se...Azt mondtam neki ennyi azert nekem jo lenne. Most 2 honapja semmi, rendes csókolozas szerintem tobb, mint 1 eve nem volt.


"Hagyod, had kezdeményezzen ő is?"


Ha baromi faradt voltam (szinte bedoltem az agyba), akkor, volt, hogy elutasitottam, de a 9 ev alatt ez kb jo, ha 5-6 alkalom volt. Amugy o sose kezdemenyez, 90%-ban csak en.


"megöleld, minden "hátsó szándék "nélkül."


Nem egyszer csinaltam, hatastalan.


"És nem hozod szóba a szexet, megvárod, hogy ezáltal ő kezdeményezzen."


Arra varok 2 honapja...


"Szerintem ebben a megoláds , amit leírtam!"


Szerintem mas, de nem tudom mi.

2016. nov. 21. 09:14
 5/32 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor valóban nem az volt a probléma, mint nálunk. :( sajnálom, ez így ebben a formában ahogy leírtad, tényleg nem normális.
2016. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. Tudom, senki sem tokeletes, en sem vagyok az. De azert ez mar tulzas. Nem hiszem, hogy olyan sok elvarasom lenne, nem tartom magam borzaszto nagyigenyunek, de az a minimalis legyen mar meg, amit az ember szeretne.
2016. nov. 21. 10:44
 7/32 anonim ***** válasza:
Miért nem ültök le és beszélitek meg végre, hogy mi a helyzet? Nem értem, hogy jutottatok idáig, hogy már nem csókolóztok, és három hete nem beszéltek?
2016. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ezt mar szamtalanszor atbeszeltuk, de hiaba. Volt, hogy egy egesz ejszaka erre ment ra, hogy mindenki elmondta mit es hogyan szeretne. Aztan 2-3 hetig mukodott is a dolog, de utana minden kezdodott elorol.
2016. nov. 21. 11:57
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Vannak közös programjaitok, csináltok mást a napi mókuskeréken kívül? Én nőként beleőrülnék, ha abból állna az életem, hogy munka, háztartás, gyerek - még így is, hogy segítesz neki... Attól meg pláne megőrülnék, hogy nincs kommunikáció, egyáltalán.

Az, hogy nem beszéltek egymással, az már nem a szexhez kapcsolható, hanem ahhoz, hogy nulla a kapcsolat, ez nem házasság, még csak nem is együttélés.

A szexhiány csak a tünete a dolgoknak. Nem ezt kéne megoldani elsősorban, hanem azt kideríteni, hogy miért nem működik a kapcsolat, és azon javítani, ha lehet... akkor pedig visszahozható az intimitás is. De fordítva nem működik.

2016. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

"házasság, még csak nem is együttélés. "


Ez igy van, ezt en is igy erzem mar evek ota. Kozos program nincs. Legalabbis olyan, ami a gyerek nelkul lenne, csak kettesben. En tudom, hogy ez hiba. De a gyereket nem tudjuk hova tenni, plane este, nagyszulok a kozelben nincsenek. De azon keves esetekben, amikor megis volt (pl nagyszuloknel voltunk, tudtak volna vigyazni a gyerekre), hiaba mondtam, hogy menjunk el valahova, csak ultunk otthon... iyennel en nem tudok mit kezdeni. Egyszer voltunk 1 het kulfoldi nyaralason, en a nejem, a gyerek es anyosom. Minden nap este elmondtam, hogy menjunk el valahova kettesben, de nem.

2016. nov. 21. 12:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!