Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehetne tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Megprobalok rovid lenni. Lassan 9 eve vagyok hazas, de az utobbi idoben nagyon megromlott a kapcsolatunk. 3 hete nem beszelunk, holott egy lakasban elunk. Ilyen mar tobbszor is elofordult, nem az elso eset. Megmondom oszinten elsosorban reszemrol a szex miatt. Allandoan kifogasokat keres, fejfajas, menstruacio, faradtsag...stb... A hazassagunk alatt kb 95%-ban (!) en kezdemenyeztem mindig a szexet, o tenyleg nagyon ritkan, es ez nekem rosszul esik. Nincs benne sosem spontanitas, sosem csinaljuk oralisan, kezzel, analisan, nem probalunk ki sosem uj dolgokat, igy nekem unalmassa valt. En hiaba is akarnam, megkerdi, akkor "abban nekem mi a jo?" )pl oralis). Most is lassan 2 honapja vagyunk nelkule, es meg egy darabig nem is lesz. Persze tudom en, munka mellett mas egy nonek, es ahol lehet segitek neki a haztartasban/vasarlasban, meg akkor is, amikor nem dolgozott (1,5 evig). A fiunk is allandoan itthon van, sosem tudunk kettesben lenni, vagy ha megis, akkor sem tortenik sosem semmi. A multkor kozosen voltunk itthon 1 het szabin, de semmi. Nem mondja ki, de latom, hogy allandoan az anyjaekat utanozza, ok vannak egymassal igy mar evtizedek ota. Tudom, hogy a no nem hasznalati targy es nem haztartasi cseled, errol nincs is szo, mert segitek neki, de nekem jobban esne a torodes. En hiaba probalok vele jobban torodni, hetvegen is, vagy a konyhaba vonul inkabb fozni, vagy takarit, vasal, barmi csak ne en. Este szinten semmi. Ki mit javasolna megoldasnak?
2016. nov. 20. 23:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben tényleg nincs más, mint falhoz állítani a nejed. Ne a szexet, hanem az összes többit vedd elő: neki ez így jó, elég? Miért változott meg? Hogyan lehetne javítani szerinte, vagy akar-e egyáltalán?

Mert ha nem... Nos, akkor már nincs mit megmenteni.

2016. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az a no ha elvaltok neg ki is semmiz a gyerekre hivatkozva...


Sajnallak kerdezo...


Amugy az analis nekem se jatszik. Ha legkozelebb megkerdi neki mi a jo az oralban mondd meg neki hogy az hogy NEKED jo. Mert hat a szex errol is kene hogy szoljon...

2016. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy egy "utolsó" beszélgetés lehet a megoldás, de az szexet hagyd ki belőle. Az már nálatok csak sokadik probléma. Mi sem megyünk a férjemmel kettesben sehova, mert mi a gyerkekkel vagyunk egészek, de nekünk ez megfelel. Elfogadom, ha más párok vágynak rá. De amikor lefeküdtek, akkor egymáséi vagyunk (nem csak szex), egy héten legalább 3-4x. Lehet ő sem vágyik erre.

Nekem ezek után már a válás is megfordulna a fejemben, ha ennyire nem vagyok fontos neki. És megértelek, hogy hiányzik az intimitás, becsüllek, hogy menteni akarod. De sajnos egyedül nem fog menni, kell hozzá a feleséged partnersége is.

2016. nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog jutott eszembe:

1. Ha kettesben nem tudjátok megbeszélni a problémákat, esetleg elmehetnétek párterápiára, van olyan ismerősöm, ahol ez segített. Ott ki tudjátok beszélni a problémákat és ha netán nem is tudjátok megoldani, legalább annak tudatában dönthettek a válás mellett, hogy mindent megpróbáltatok.

2. Ha semmi más nem segít, próbáljátok meg a külön költözést - legalábbis néhány hétre. Saját tapasztalatból mondom, hogy amikor esténként egyedül hajtod álomra a fejed, akkor azért sok minden átértékelődik. Akkor hátha rájön, mit is jelentesz neki, és talán rádöbben, hogy szeret és nem akar végleg elveszíteni.

A lényeg, hogy érzelmeket kellene kicsikarni belőle. Ha nem beszéltek, csak közöny van, az a legrosszabb, annál már a veszekedés is jobb. Ahol indulatok vannak, ott érzelmek is vannak, és remény az újrakezdésre...

2016. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok jo tancsot!


Az a gond, hogy en mar eljutottam arra szintre, amikor mar nem akarok errol beszelgetni. Az elmult evekben mar volt ez problema. De nem is a szexrol, csak ugy altalaban. Mert tudom, hogy nem lesz ertelme, suket fulekre talal, es minden folytatodik tovabb. A kulon koltozes mar nekem is eszembe jutott, csak az a gond, hogy nincs hova. Kulon alberletre nem tudok osszesporolni most penzt. Szulokhoz nem tudok, mert tobb szaz km-re laknak, a munkat nem akarom ott hagyni, bar 3 muszak, de turheto. Barathoz szinten nem megy. Ugyhogy marad ez a helyzet egyenlore, rossz, de mit tudjak csinalni.

2016. nov. 21. 22:47
 16/32 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem: mar 3 napja ki vagyok paterolva a haloszobabol, igy kulon is alszunk. Mondjunk ezen sem lepodok meg mar.
2016. nov. 22. 10:32
 17/32 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nålunk a fėrjemmel.Nem lehetett megbeszėlni stb.Csak ėn erőlködtem a håzassågunkėrt.Nyåron lebukott, hogy megcsal.

Sajnålom Kėrdező, lehet nålatok is ez a helyzet.Az biztos, hogy ez nem normålis īgy.

2016. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Borzasztó olvasni amiket írsz:( Rendes csók 1 éve nem? Atya ég! Nincs esetleg valakije? Lehet, hogy azért utasít el ennyire, mert csal valakivel, és esetleg érzelmei is lettek.

Ha nem csal meg, köztetek akkor is vége szerintem. Legalábbis a részéről. Aki ennyire közönyös, elutasító , és a beszélgetés sem hat rá... valami olyasmi kellene ami esetleg felrázza. Ültesd le, és mondd meg neki, hogy ez az élet neked így nem megy, és mit javasol megoldásnak. Ha semmi értékelhetőt nem mond, ahogy eddig is, akkor említsd meg neki a válás lehetőségét.


Ez az állapot a gyereknek sem jó. Ő sem hülye, biztos hogy látja mi van körülötte, hogy nem vagytok boldogok, nem puszilkodtok, nincs ölelés, kedveskedés...semmi!


Ha kimondod azt hogy válás, és ez sem ébreszti rá, hogy valamit csinálni kellene, akkor már biztos, hogy egyszerűen nem érdekled őt. Ahol közöny, ridegség van, ott már nincsenek se érzelmek, sem tisztelet, sem megbecsülés sem semmi.

2016. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb gond, hogy amit írsz, azokkal sajnos én is mélységesen együttértek... A megcsalasban nem vagyok biztos, szerintem nem, csak egyszeruen xarik az egeszre. Meg mostmar en is. Igen, hat sajnos igy vagyunk, nem tudom ki lehet-e ebbol meg labalni. Ja a legjobb. En mindig 15-en kapok fizetest, 1-2 napra ra levettem egy kisebb osszeget. Erre szamon keri, hogy minek az nekem. Isten lassa a lelkem es a szivemre teszem a kezem, a gyerekemnek akartam belole adni nevnapjara. Mondom nekem lesz, hogy legyen nalam penz (tankolni, kocsit mosni, gyereknek..stb..). Azt mondja, minek, o bezzeg sose kolt magar...Erre fogtam es hozzavagtam az egeszet. Amiota egyutt elunk, kizarolag o kezeli a penzt, az osszes fizetesem az utolso garasik hazaadom, magamnak sose tartok meg belole. Amikor megkapom a fizum, azonnal fizetem belole az alberletet, hiteleket, szamlakat, biztositasokat,...stb...van hogy ezekkel mar szinte minusz az egyenlegem...En ugy erzem, tulsagosen szabadjara engedtem a dolgokat mar elejen... (tudom-tudom, papucs:)
2016. nov. 22. 22:53
 20/32 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hány evesek vagytok és hány éves a gyerek?
2016. nov. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!