Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Alapítottál már családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapítottál már családot olyannal, akibe nem is szerettél bele?

Figyelt kérdés

Pasik esetében sokszor van olyan, hogy ha nem akarnak egyedül maradni, akkor össze kell állni azzal a nővel, aki éppen sikerül.


Meg hát mondjuk sok ember van, aki dolgozik valahol, mert meg kell élni valamiből. De egyébként nem is szereti a munkát.


Meg lehet szokni? Alkohollal mondjuk?


2016. nov. 7. 22:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
azért az elég erős, hogy otthagyja a munkahelyét a bizonytalanért cserébe :(
2016. nov. 8. 20:44
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
Aki mer, az nyer. A németországi nagyon szép történet.
2016. nov. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

hát azért elgondolkodtató, hogy egy fiatal nőért pasik százai állnak sorba, pedig a fiatal kori szépségért sok lánynak nem kell annyira megdolgoznia


azért 43 évesen jó egzisztenciájú férfinak lenni kicsit macerásabb és nagyobb erőfeszitéseket igényel folyamatosan. Aztán akkor már "éppehogy" komolyan veszik a nők az embert.

2016. nov. 9. 09:37
 24/27 anonim ***** válasza:
Soha nem voltunk igazán szerelmesek egymásba mégis összeházasodtunk, van egy csodaszép kislányunk, harmónikus családi életünk. Boldog vagyok végül is, mert meg van mindenünk, tudom, hogy bármiben számíthatok a férjemre és ez biztonságot ad. Titokban meg abba lehetek szerelmes, akibe csak akarok. ;-)
2016. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
az kemény
2016. nov. 9. 21:41
 26/27 anonim ***** válasza:

#20-as vagyok

kedves kérdező, a hölgy tanítónő, és nyáron találkoztunk, amikor őneki nem volt munkahelyi kötelezettsége, így VALÓBAN kockázatmentes és kötelezettségmentes volt az az egy hónap, amikor először kijött az első hétre egyedül, utána 3 hétig már a kislány is ott volt vele, addig a budapesti nagymamánál volt.


Megígértem neki, hogy ez idő alatt a kezét sem fogom meg a kifejezett engedélye nélkül, és ő pedig bízott bennem. Szerencsésen végződött a dolog mindkettőnk számára.

2016. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
jaj igen, bocsi rövid volt az eszem, nem tudtam összerakni, hogy nyáron otthon vannak a tanitok
2016. nov. 10. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!