Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A barátod esetleg férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátod esetleg férjed barátjába szerettél bele?

Figyelt kérdés

Szóval csak érdekel mi lett a végkifejlett.

Szerelmes lettél a férjed (barátod, élettársad) barátjába, plátói maradt vagy kiteljesedet? Meddig tartott, milyen következményei lettek?

NEM ÉRDEKEL MIT GONDOLSZOL AZ ILYEN NŐKRÖL.


2014. jan. 4. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
10 évig tartó szeretői viszony lett belőle. Nem lett semmilyen káros következménye.
2014. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Elhagytam a páromat, de nem jöttem össze a barátjával, otthagytam mindkettőt, mielőtt még a barátjával bármi is kialakult volna köztünk, nem akartam a párom fejét sem átcseszni és a barátságukat sem tönkretenni. Fájt, meg rossz volt, de nem bántam meg, hogy emberségesen oldottam meg a dolgot.
2014. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez a legrendesebb nőkkel is előfordulhat,-aki véletlen sem ri}anc típus.Plátói maradt,mert nem lehetett máshogy férjjel,gyerekekkel,-hirtelen jött az egész,nem tehettem róla,szörnyű bűntudattal járt,10kg fogytam,teljesen ködben éltem,munkámra alig bírtam koncentrálni.Előtte nem voltam soha szerelmes,nem is gondoltam,hogy ilyen kín az egész-rosszkor jött,rossz helyre "ámor",férjem munkatársa volt,sokszor jött hozzánk,kerültem,ahogy tudtam,ő meg keresett-hiányolt-mert régebben sokat beszélgettünk.Egy évig tartott ez az állapot,s elmúlt ahogy jött az egész,azóta sok minden változott az életünkben,nincs módunk találkozni,(nem is baj),de ha valaki kimondja a nevét rögtön felkapom a fejem,tehát nyomot hagy az emberben.Ha arra vagy kíváncsi kiteljesedhetett volna -e az egész,azt hiszem,csak a kezem kellett volna kinyújtani és elmenni vele...-mindent felrúgni,lerombolni...-Hát nem,a szerelem mulandó.Elmúlt.
2014. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy elég gyakori dolog lehet. Ha azt nézzük az erős barátság is valami szeretet féle, ha meg ez a közös barát eltérő nemű, akkor elég nagy a veszély. De szerintem semmi baj nincs ezzel. Ki kell húzni míg visszaszelídül barátsággá. Én olyanról is tudok, amikor az illető el is mondta a párjának(a barátnak nem), de úgy, hogy nem fogja komolyan venni ezt az érzés és nem lett semmi.
2014. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Az akkori élettársam már nem szerettem. Sőt, ő sem szeretett engem. Így aztán nem okozott különösebb nehézséget engedni az érzelmeimnek.

Ők azóta nem beszélnek egymással. Pontosabban az exem nem hajlandó szóba állni a párommal. De nem voltak olyan nagyon közeli barátok, szóval nem érzem magam rosszul emiatt.

A párommal imádjuk egymást, szuper a kapcsolatunk. Jó döntés volt a váltás, egy percig se bántam meg. És nem gondolom, hogy ebben bármi rossz lenne. Tényleg azért kellett volna lemondanom életem szerelméről, mert véletlenül pont annak a pasinak volt a barátja, akivel egy amúgy pocsék kapcsolatunk volt?

2014. jan. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Párom egyik legjobb barátjával szerettünk egymásba, 4 hónapja tart a dolog, éppen most vagyunk úgy, h véget vetettünk neki, de baromira fáj.
2014. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, az előző párommal 1 évet voltunk együtt, olyan semmilyen se volt a kapcsolatunk, se nem jó, se nem rossz, egyáltalán nem illettünk össze. Aztán az egyik közös barátunkkal szorosabb lett a kapcsolatunk, az előzővel szakítottam, a közös baráttal pedig összejöttünk és már több mint 2 éve együtt vagyunk nagyon boldogan. A baráti társaságban persze azóta nem vagyunk benne (haragszanak), amit egyáltalán nem bánunk, azóta már el is költöztünk onnan, úgyhogy nem is hiányoznak.
2014. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
persze a párkapcsolatban lévő felet kevésbé zavarja a párja elvesztése, mert annak lehet úgy is vége lett volna. Ez a barát számára a nagyobb veszteség. Ha meg ez a baráti köre elvesztésével jár az pláne. Ezt nem hiszem el, hogy valahogy ne zavarná. Esetleg nem vallja be magának, mert kicsi meg van sértődve, hogy ez nem tetszett nekik.
2014. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pont most vagyok ilyen helyzetben, (ex)párom legjobb barátjával kavarodtunk össze. Kollégák vagyunk, és nagyon jóban lettünk a páromtól függetlenül is. Ő korábban is érzett irántam valamit (most kerüljük ugyan a témát, annyit mondott csak, hogy évek óta erre vár, tudtam is ezt, de annyira nem vettem komolyan a "jeleket"), nekem eszembe sem jutott eddig. Nem is tudom, hogy engem is vonzott-e vagy csak bosszú (illetve részben bosszú), de aggódom, hogy mi lesz. Nem az exem miatt, hanem attól félek, hogy annyira sebezhető vagyok, hogy csak ez az oka az egésznek. Lényeg, hogy itt ugyan nem én lettem belé szerelmes, hanem ő belém, kérdésre válaszolva, kiteljesedett, többet majd hetek, hónapok múlva tudnék mondani, hogy mi lett belőle...
2014. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátnak ilyen esetben mérlegelnie kell. Ha csak szimplán tetszik neki az adott nő, ahogy még egyébként három másik is, akkor jó eséllyel nem fogja felrúgni a barátságot. Erre is számtalan, sőt sokkal több példa van.

De ha érzi, hogy a nő tényleg élete szerelme, a másik fele, élete párja, akkor nem lesz kérdés számára, hogy a nőt választja.

2014. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!