Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerettél bele a férjedb...

Miért szerettél bele a férjedbe/feleségedbe?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 11:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
A férjem szeme gyönyörű, mély barna, csendes, de férfias, megfogta a kezem, és biztonságban éreztem magam!
2012. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom
2012. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert órákig be nem állta a szánk már az első találkozáson. Évek után is éjszakákat tudunk végigbeszélgetni, és nagyon jó a humora. Külsőleg meg az fogott meg benne, amilyen lendületes és sportos mindig, ahogy befut biciklivel. :) Meg szemüveges is, és zöldek a szemei. :)
2012. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Először a humora fogott meg,interneten ismerkedtünk,aztán,az,hogy szinte bármiről tudtunk beszélgetni,órákig,úgy ,hogy egy percig sem untuk.

Aztán nem utolsó sorban a fizikai vonzalom,nagyon erős köztünk,az első találkozás óta,Ő számomra, a FÉRFI,mellette érzem magam igazi,és kívánatos nőnek,mással soha nem éreztem hasonlót sem.

2012. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amint megláttam, valahogy egyből fentűnt a csendes, férfias biztonságot árasztó jelleme. Aztán 5 perc beszélgetés után tudtam, hogy ő egy nagyon értékes ember. Egyszerűen vonzott magához, annyira érett és férfias volt, mégis tudott gyermekien rajongani dolgokért, mint például értem.

Azóta is ez a véleményem, egy cseppet sem enyhültek az érzelmeim sőt!

2012. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Tetszenek a katonák, tűzoltók és a szomszédhoz egy iszonyat helyes tűzoltó jött oltani :D

Ott beszéltünk pár szót, aztán még találkoztunk. Tetszett a humora, kisugárzása, olyan mint egy nagy gyerek de tud éretten gondolkodni. Szép színe van a hajának, tetszenek a sötétbarna szemei és a testfelépítése. Ő nekem lett kitalálva! :)

2012. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert szavak nélkül tudja, mire gondolok; mert képes kicsi meglepetéseket okozni; jól csókol; őrjítően tud nézni; mert magas; mert nem dohányzik; mert szereti az állatokat; mert szeret ölelkezni; mert megcsinálja a házimunkát, reggelit, akármit kérés nélkül; mert akkora a tenyere, mint az én talpam; mert szeret és akar dolgozni, nem naplopó; mert van annyira nagydarab, mint én, és nem hal bele, ha ráfekszek :D:D:D
2012. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
a nyugodtsága, a határozottsága, hogy talpraesett, nem az volt a lényeg, hogy buli pia, persze van az is, de nem a legfontosabb, az, hogy szeret.
2012. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Annyira csúnya, hogy már attól szép, szeretin való.:)))))))Amúgy meg a fene tudja, csak úgy jött. Asszem ezer apró részlet együtt. Sajnos még elég rövid ideje tart.
2012. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Mert van pénze
2012. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!