Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt amit szerettél a...

Mi volt amit szerettél a gyerekkorodban és a gyerekeidnek is ezt kívánod?

Figyelt kérdés
Vagy amit nem szerettél?
2012. jún. 6. 17:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Cseresznyét és 2 hét balatont a nagymuterral!
2012. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondtalan gyerekkort és hogy szeresse meg az olvasást a sok xar „mese” helyett.
2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A tesómat:)
2012. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Én mindig vágytam elektromos kisvasútra, ha lesz fiam, és remélem, hogy fiam lesz, akkor ő fog kapni, az biztos.

Ha pedig lányom lenne, neki építek babaházat, fából. Én gyufásskatulyákból készítettem, magamnak, büszke is vagyok rá, mert sokat dolgoztam rajta.

Figyelni fogok, hogy ne hízzon el a gyerekem, nem hagyom annyit enni, mint engem hagytak, neki ne kelljen gyerekként és tiniként súlygondokkal küzdenie.

23N

2012. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

túl sok lehetőséget nem adtak, hogy szeressem a gyerekkorom..én mindent máshogy akarok csinálni mint a szüleim. Elsősorban szeretni fogom a gyerekem/gyerekeim ha lesz/nek és nem ordibálni velük a nap 24 órájában.

Van viszont egy kis párnám több mint 20 éves, és nagyon sokat jelent nekem, egy tárgy ami kiskorom óta van velem és képtelen vagyok megválni tőle. Jó, hogy van. Egy hasonló tárgyat szeretnék majd neki/k, ez az egy jó ötlet volt attól aki kitalálta, bár gondolom csak egy egyszerű párnának vették :)

2012. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A vasárnapi ebédeket nagyon szerettem, olyankor volt, hogy délután 4-ig is még az asztalnál ültünk, és hallgattuk, hogy anyámék mesélnek a gyerekkorukról, meg mindenről.
2012. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

- Boldog gondtalan gyerekkorom volt, ugyanezt szeretném az én gyerekeimnek is.

- Nagy zöld udvart, rengeteg kreatív lehetőséggel (én pl "bunkert" építettem lány létemre :D )

- háziállatokat: nekem egy kutyám és két macskám volt (a kutyus még megvan :D )

- testvéreket

- nagyon jó szüleim vannak, és én is ilyen jó anyuka szeretnék lenni, remélem a páromból is tökéletes szülő lesz :)))

2012. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesznek majd azt kívánom nekik hogy játszanak sokat a szabadban, ahogy én is anno a barátaimmal, és ne a gép mellett dögöljenek egész nap. Hogy élvezzék a strandot, a füvet a fát az eget, az erdőt a virágokat, a labdázást, a közösségi játékokat, ahogy én is élveztem, és még most is élvezem. Ez az amit kívánuk és akkor már szép gyerekkoruk lesz:)
2012. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok kirándulást meg társasozást, nagyobb koromban a rengeteg közös kedvenc filmet, amit az egész család kívülről tudott és mindig együtt néztük. Na, a fiamnak is pontosan ezeket kívánom abból, ami az én gyerekkoromban megvolt :)
2012. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

a csodálatos nagyszüleimet és anyukámat. azt, hogy a személyiségemnek megfelelően neveltek, és nem erőltettek rám semmit, hogy engem is meghallgattak, ha fontos kérdésről volt szó. hogy a lehető legjobb és legtöbb tudást adták. hogy emberséget és empátiát neveltek belém.

az anyagi javakról nem beszélnék, legyen annyi elég, hogy abból is mindent megkaptam, amire szükségem volt.


a gyerekemnek jobb apát szeretnék, mint amilyen nekem volt. vagy inkább nem volt. szerencsére nem nevelt, tehát legalább azt megúsztam :)

a párom nagyon jó ember, szóval azt hiszem nem kell aggódnom.

ja, és megtanítom a gyerekemet, hogy védje meg magát erkölcsileg, testileg, bárkitől, ha bántani akarja.

2012. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!