Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt amit szerettél a...

Mi volt amit szerettél a gyerekkorodban és a gyerekeidnek is ezt kívánod?

Figyelt kérdés
Vagy amit nem szerettél?
2012. jún. 6. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan barátságos és pezsdítő légkört, amit a nagyszüleim biztosítottak nekem.:) (mást nem szeretnék hagyományozni...)
2012. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!Nekem a nyarak voltak a legszebbek.Sok hasonló korú gyerek élt az utcánkban .Egész nap kint voltunk a levegőn,játszottunk mindenfélét.Le sem tudom írni milyen jó volt.Sajnálom hogy a gyerekeimet nem lehet így kiengedni a forgalom és egyéb veszélyek miatt.Mi sosem unatkoztunk.
2012. jún. 6. 19:01
 13/18 anonim ***** válasza:

azt, hogy a számítógépezés és a tv helyett folyton kint játszottam....a legjobb barátnömmel...

illetve, anyum mindig olyan finomakat sütött és főzött...és ez annyira jó volt...nem dolgozott, hanem otthon volt velünk...volt ideje ránk...csodálatos volt!

2012. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerető nagy család

Anyagi jólét

Tesó

Cicák

Egész nyáron Balcsi a nagyszülőkkel :-)

2012. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jó gyerekkorom. Az apám alkoholista volt. Folyton rettegtünk, mi sosem játszhattunk felhőtlenül, mert mindig rettegnünk kellett, mikor ordít, hogy hol vagyunk. Mindennapos volt a verés és mindig az kapott, aki a keze ügyében volt. Az én szüleim sose kérdezték, miért civakodunk, vagy ha baj történt, akkor hogy s mint volt. Csak rögtön ütöttek. Önbizalomhiányos, zárkózott tinik lettünk, mert minket sose dicsértek semmiért és mi nem voltunk anyukánknak a világ legszebb gyerekei. Soha, semmiről nem lehetett velük beszélgetni. Most, majd' 30 éves koromra úgy érzem, helyrejöttem, de ezeket a dolgokat nem lehet elfelejteni soha és a legrosszabb az, hogy nekik persze sejtelmük sincs arról, milyen károkat okoztak bennünk, gyerekekben.
2012. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a nagymamámnál aludni és vele kártyázni. remélem, hogy a majdani gyerekemnek is megadatik, hogy vele lehessen.
2012. jún. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 /Anita_'94/ ***** válasza:
Apukámat. Mindig együtt voltunk, játszottunk, bohóckodtunk, csavarogtunk, meccsre jártunk egész pici korom óta és ez a mai napig is így van. Imádom, hogy mindig lehet rá számítani és mindig itt van, ha szükség van rá. Csodálatos ember, a majdani gyerekeimnek nem is kívánhatnék jobb nagypapát :)
2012. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amit nem szeretnék: mondogatni, hogy addig jó, amíg tanulhatsz, mert majd milyen nehéz lesz, ha dolgoznod kell... - Nekem mindig ezt mondták, és én örültem, amikor már dolgozhattam - munka mellett jártam még főiskolára


Amit szeretnék: hogy el tudjuk vinni nyaralni minden évben egyszer 1 hétre. Nálunk sajnos nem volt erre akkor pénzban lehetőség, csak remélni merem, hogy a lányomnak ezt meg fogom tudni adni.

2012. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!