Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt gyerekkorodban a...

Mi volt gyerekkorodban a kedvenc játékod?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy hatalmas barna plüssnyuszim, cipeltem magammal, ha kellett ha nem. Pedig volt akkora mint én. Ja meg imádtam lego-zni.
2011. máj. 8. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szinescerka+lap :D:D
2011. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagy macim. Ha otthon kellett hagynom, mert elutaztunk a nagyszüleimhez, esküszöm, hogy láttam, szomorúan néz rám, mert ott hagyom őt! Ezért mindig lefektettem őt az ágyamba.
2011. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
volt egy pici kis fókám imádtam mindenhova vittem,ha elhagytam valahol mindig meglett :D szerencsés voltam mindig. de egyszer véglegesen elhagytam:S meg még ilyen kis főzős játék volt a kedvencem..xd mindig "főztem" xd :D
2011. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy plüssboci, és még most is az a kedvencem, persze most nem már nem játszok vele, csak alszok. :D
2011. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

lány létemre a LEGO és a matchboxok:))

a babáknak mindig levágtam a haját meg kitörtem a kezét.lábát:D utáltam babázni :D

2011. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 gritty válasza:
100%
Én szerettem nagyon a Gabi kockát, a Parány Peti várat, a matchbox-okat. Volt egy olyan kisautóm, fémből készült és ha megnyomtad a sofőr fejét, akkor magától gurult. Annak meg nem mondom mi volt a neve. Szerettem még a nővéremmel a diavetítést is, Vuk, stb.
2011. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pici baba,úgy hívtam h "rongyika"xd

Most meg egy kutyuus*-*^^

2011. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi voltam amikor volt egy plüss Donald kacsám, amikor elveszítettem vagy 1 hétig mindennap sírtam utána. Később persze lego minden mennyiségben :)
2011. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Barbie babák, Kinder figurák. Mindegy, csak történetet lehessen eljátszani velük :)
2011. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

műanyag dinók, kisautóim :)

20L

2011. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!