Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt gyerekkorodban a...

Mi volt gyerekkorodban a kedvenc játékod?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy hatalmas barna plüssnyuszim, cipeltem magammal, ha kellett ha nem. Pedig volt akkora mint én. Ja meg imádtam lego-zni.
2011. máj. 8. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a LEGO és a villanyvasút.
2011. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy nagyon kicsi plüss Micimackóm-Malackám-Fülesem-Tigrisem, velük mentem mindenhova, történeteket kreáltam nekik a kertben. Ugyanez történt aztán a plüss bárányokkal, egy egész család volt, iskolába mentek, dolgozni, fára másztak, fűben bujkáltak. :)
2011. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Volt egy alvós elefántom (most a fiamé lett), az volt a kedvencem. Játszani meg nagyon sokmindennel szerettem, de a kedvencem az Egérfogó társasjáték volt.
2011. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az első kedvenc játékom, egy bohóc volt.:) aranyos plüss bohócka, aranyos,kedves arccal.:) de elvesztettem:(

Azutáni a kedvenc játékom egy baba lett. A feje műanyag, a teste rongy. Aranyos feje volt neki is.:) Fekete, kicsi baba.:) ha megnyomtam a hasát, hangot adott ki ,innen kapta a nevét: Pűc. :) még apukámé volt.

Azután a kedvencem egy mesekönyv lett: Mici cica. :) abból tanultam meg olvasni.:))

Aztán 7 évésen kaptam egy plüss békát, azóta vele alszom.:)

2011. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A sünik :3

Legózni is imádtam.

Meg sokat használtam a fantáziám, pl egy pálcikához hozzáképzeltem a lovat meg a lovast(mintha a pálcika lenne a ló lába)

és lovasháborút vívtam egy szál pálcikával. :D

Sulivécében űrállomásosat játszottam ide oda lökődve a falnak, így szimuláltam a súlytalanságot. :D

Lángoló kőolajmezőset is szerettem játszani pár liter benzin és egy sóderes út segítségével. :D

Egyszer kigyulladt a kezemben a műanyag tál amiben a benzint vittem, körbe vett a láng majdnem én is kigyulladtam, aztán a tál palacsintává olvadt. Hát igen, a régi szép idők. XD

2011. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Darcy01 ***** válasza:
Gazdálkodj okosan társasjáték, kinder figurák, babák.
2011. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
P*csöm a porba xD
2011. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

05-08 22:02

Olyan aranyosan írtad h bohócka meg Pűc, biztos te is aranyos lehetsz. :)

2011. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kirakós, diavetítés anyával és a tesómmal :)
2015. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!