Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerettél bele a férjedb...

Miért szerettél bele a férjedbe/feleségedbe?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 11:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
37%
15-ös! Üzenném neked, hogy nem egy felszínes kis ribi vagyok, mint te, hogy ránézek valakire, és ismeretlenül megszeretem. Szerintem a szerelem, a szeretet ennél jóval több és mélyebb. Nem azt írtam le, miért szeretem (az is benne van), hanem azt, miért lett ő nekem szerethető. Egy egyszerű szempár édeskevés nekem. Az csak az ő kinézetéről, és a te vágyadról szól. A szerelem ennél jóval másabb.
2012. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
21. hozzászóló! Milyen alpári, keserű ember vagy te? Az a szegény 15.-ös mivel bántott téged...? Arról nem is beszélve, hogy aranyosnak titulálta, ahogy leírtad az érzéseid! Te meg ilyen durva jelzővel illetsz egy idegen embert? Sajnállak, hogy ilyen rossz érzésű ember vagy, és a férjedet is szegény...
2012. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A kisugarzasa az egesz lenye az illata az illatok nagyon fontossak nekem.Az eletnezete az elvei a hatarozottsaga az aranyos szegyenlosege a nok fele. A hangja a zenelese nagyon szepen enekel es nagyon ugyessen zongorazik.

A regimodi beallitotsaga a hazassagparti nezete a gyerekszeretete a hite es az oszinte beszede o soha nem beszel melle.

2012. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!