Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerettél bele a férjedb...

Miért szerettél bele a férjedbe/feleségedbe?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 11:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
A szeretetnek nincs miértje. A szerelemnek meg pláne. Nem szükséges megmagyarázni. Egyszerűen CSAK.
2012. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Mert 22évesen olyan komoly tervei voltak mint nekem.Összhangban voltunk mindig.Külsőleg megfogott a macisága,biztonságérzetet nyult.
2012. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Valahogy rögtön egy hullámhosszra kerültünk. Láttam rajta, hogy egy nagyon rendes ember. Ez volt az első benyomásom és ez azóta sem változott. Aztán utána megláttam benne sok minden szépet és jót! Persze, neki is, mint mindenki másnak vannak negatív tulajdonságai is, de hát ez természetes is. Összességében egy nagyon jó ember és imádja a családját, kiváltképp a kislányát. :)
2012. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Imádom ezt az oldalt!!!:) Durván, 35%-ra lepontozva a válaszom, hogy miért szerettem a férjembe:D:D Az, hogy a meleg barna szemében ott volt az egész világ, a keze szorításában meg a biztonság...? MIért itt vannak jó és rossz válaszok??:) nagyon vicces! Pedig nem lehetett hülyeség így 12 év házasság után:)
2012. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
Még mindig a nyomorult 35%-os vagyok:) Édes a 7. hozzászólás, ami 100%-os, de a kérdés az volt, hogy miért szerettem bele, nem az, hogy mit szeretek benne...
2012. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%
14-es. Nem a válaszod miatt pontoztak le, hanem valami eszement végigsöpört az oldalon megint (mostanában már tendencia, régen nem volt ennyire) és pontozgatott. Most már én is azon vagyok, hogy törölni kéne ezt a nyomogatást az oldalról, mert semmi értelme, csak a normális embereknek felnyomja az agyvizét.
2012. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért szerettem bele azt nem tudom, azt tudom, hogy mi tetszett meg már azonnal :)


Okos és baromi jó a humora, egyfolytában beszélgettünk első randin, második randin meg is csókolt és akkor lehidaltam mennyire jól csinálja :) emellett baromi helyes, és lehet hülyeségnek tűnik de nagyon szép a fogsora :D


A szemében a pupilla hatalmas, amúgy zöldes-kék a szeme de nem látszik a hatalmas pupillájától (és nem drogos, gyerekkori képeken is ilyen volt) és valahogy iszonyat magabiztos a kisugárzása, és olyan jól passzol a jellemünk :) Türelmes, egy kicsit halogatja a dolgokat, de nekem tökéletes :)


Még tudnék rengeteget írni, de szerintem már unjátok :)

2012. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a hátam mögött állt cupido ,mert amikor reggel fél hatkor ment a boltba befelé nyúzott arccal , nyúzott fehér pulóverben, farmerban orrot fújva és én jöttem kifelé

amint megláttam egyből beleszerettem!!Tudtam ő lesz a feleségem és ezt mondtam is a barátnőjének!

Most ő a feleségem már 14 éve, van két lányunk és tegnap is kétszer szerelmeskedtünk munka előtt délelőtt!

2012. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert az első perctől fogva olyan fesztelenül beszélgettünk, és olyan biztonságban éreztem magam mellette, mintha ezer éve a legjobb barátok lennénk. Emberként és férfiként is fel tudok rá nézni, nagyon tisztelem és becsülöm őt.

Minket szó szerint egymásnak találtak ki, ennél jobban nem tudom körbeírni.

24/N

2012. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

nem a férjem, de szinte első látásra beleszerettem. és mint utóbb kiderült, ő is belém :)

hatalmas, erőt sugárzó teste van, elbűvölő mosolya, nagyon szép fogai. emellett iszonyatosan intelligens, szórakoztató a humora.

már első este megvolt a nyelvmasszázs ;) nem bírtunk elszakadni egymástól, pedig párszor 2felé sodort az élet. amikor a 3. alkalommal is "találkoztunk", akkor azt éreztem, hogy ez egy jel arra, hogy nekünk van közös jövőnk.

2012. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!