Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Alapítottál már családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapítottál már családot olyannal, akibe nem is szerettél bele?

Figyelt kérdés

Pasik esetében sokszor van olyan, hogy ha nem akarnak egyedül maradni, akkor össze kell állni azzal a nővel, aki éppen sikerül.


Meg hát mondjuk sok ember van, aki dolgozik valahol, mert meg kell élni valamiből. De egyébként nem is szereti a munkát.


Meg lehet szokni? Alkohollal mondjuk?


2016. nov. 7. 22:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a férfiaknál gyakori a "eh legyen ő, a többiné' jobb" végeredmény.
2016. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
háááát, a nők szerintem jobban válogatnak, mert megtehetik SAJNOS...
2016. nov. 7. 22:33
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Én kihajítanám a pitsába az olyan pasit, aki csak azért jött velem össze, mert megteszem én is.
2016. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%

#2


De csak ameddig "szépek". Ha már jönnek a ráncok, a mellye a térdit veri akkor már aligha. És sokaknál ez már a kora harmincas években eljő...

2016. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Haaaat nem tudom, nekemar volt dolgom par idosebb novel, 40felettiekkel is, es aki szep volt az altalaban kesobb is szexi.


Aki fiatalon is semmilyen az sok jora nem szamithat.


Ugyhogy nagy hulyeseg ez h a szepseg elmulik...egy vallalhatoan szep no 40 evesen is még turheto

2016. nov. 7. 22:56
 6/27 anonim ***** válasza:
33%

Szinte minden férfi így csinálja. Engem is férjül vettek.

Válogatni, csak a nők válogathatnak, és ők meg is teszik. Van aki beletörődik, és van aki neki áll inni, mások ébredéstől elalvásig dolgoznak, félrejárnak, gyakoriznak, stb...

2016. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nőt aki sosem volt szerelmes a férjébe, és most gyereket szül neki. :(((
2016. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jooo de a noknel erheto az ilyen, mert kell a pasi, h eltartsa.
2016. nov. 8. 08:14
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
A nők válogatnak?? 😀 Akkor mi ez a sok rinyáló csaj a hülye pasijával akit nem tud elhagyni mert szeret 😀 Ja válogatnak, a sok hülye közül. Amúgy meg a pasik is mit picsognak itt? Nagyon szánalmas. Nehogy már bemeséljétek hogy a nőknek könnyebb.
2016. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

Kerdező, kit tart el a pasi? 😀 nem tudom hol élsz te, de igy 2016 van a nők is dolgoznak, ugyanis egy fizetésből nem lehet megélni.

Szánalmasak vagytok itt néhányan. A gonosz nők válogatnak ti meg nem kelletek senkinek...aztán még el is tartatják magukat...jaj

2016. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!