Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban vagy egy ideje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagy egy ideje, majd újra összehoz a sors olyannal, akit igazából jobban szerettél volna megszerezni, mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Képzeld magad ebbe a helyzetbe (csaj):

Találkozol valakivel, akiért már a kezdetektől fogva odavagy. Nagyon bejön az egész személyisége. Jeleket adsz neki, utalásokat, hogy tetszik neked és várod, hogy lépjen feléd, de ő nem teszi. Lehet hogy azért, mert valaki másra hajt éppen, vagy csak fél kezdeményezni, akármi lehet az oka. Nagy nehezen lemondasz róla, majd néhány hét múlva belép az életedbe valaki más, akit kedvelsz, akivel jól kijöttök, de ha szívedre teszed a kezed, nem őt választanád, ha kettejük közül választani kéne. De mivel nincs választási lehetőség, összejössz vele, kapcsolatotok sokáig tart. Fél/egy éve vagy kapcsolatban, majd újra összehoz a sors és közös egyetemi óra révén rendszeresen találkozol azzal a pasival, akibe belezúgtál, de nem lett semmi, akit inkább választottál volna ahelyett, akivel összejöttél, és most látod rajta, hogy szeretne tőled valamit. Most először látod a szemében, hogy akar téged, de talán azért nem lép, mert tiszteletben tartja, hogy kapcsolatban vagy.


Ilyenkor mit teszel? Maradsz azzal, akivel már jól működik a kapcsolatod, beleszerettél, és ez már többet ér neked, vagypedig mivel már a kezdetektől fogva a másik volt az, aki jobban kellett volna, ráadásul talán már laposabb is a kapcsolatod, mint az elején, így hajlandó lennél érte otthagyni a jelenlegi párod?



2016. szept. 6. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Maradok a kapcsolatomban.

1. Soha nem jövök össze olyannal, aki csak pótlék.

2. Fél év (egy év) után laposabb kapcsolat? Ne viccelj! Onnantól jó csak igazán.

3. A másik pasi tuti, hogy csak dugni akar, mert olyan nincs, hogy pár hónapja nem is érdeklem, aztán hirtelen nagyon is.


Mondjuk ez én vagyok.

Ettől te még felrúghatsz mindent, csak mert a másik jobban néz ki, és tocsog a bugyi. Csak ne az legyen a következő két kérdésed, hogy "Csak kihaszált a pasi, hogy tegyen túl magam az egészen?" És "Hogy szerezhetsz vissza az exem?"

2016. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem a csaj, hanem a pasi vagyok, és nem csak dugni akarok, hanem komolyan gondolom. :D :)

Mindössze csak próbáltam felvázolni a csaj szemszögéből a helyzetet, hogy milyen lehet neki, mit gondolhat ő ebben a helyzetben, az eddig történtek alapján, mert én sokmindent tudok róla, de ő nem tudja, hogy miért nem léptem akkor. (valóban valaki másba voltam belezúgva és pont rosszkor jött)

2016. szept. 6. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Ha a kapcsolatom jól működik, eszembe sem jut felrúgni, akármilyen szexi és vonzó lehet a másik pasi. Az pedig tényleg vicc, hogy fél év, egy év után bármi is laposabb lenne... 8 hónapja vagyok együtt párommal, de egyáltalán nem unalmasabb a kapcsolatunk. Sokkal több közös programunk van, mint az elején, sokkal jobban megértjük egymást, és sokmal jobb a szex is.
2016. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt pedig onnan tudom, hogy engem jobban akart, hogy felém elég komolyan nyitott és jeleket adott, míg az, akivel végül összejött, az elég komoly hadjáratot folytatott neki, mire sikerült meggyőzni, hogy odaadja magát. Miközben nekem magától jött.
2016. szept. 6. 14:06
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
A kérdésed nem releváns. Leírjatjuk itt ötvenen h ki mit tenne, de igazából a csaj fog dönteni.
2016. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én alapból nem mentem volna bele egy kapcsolatba úgy,hogy közben valaki másért jobban odavagyok.Akkor inkább szingli maradok,amíg 1.elmúlik az érzés az iránt,akiért rajongok,de előbb megbizonyosodok róla,hogy ő nem érez-e úgy,ahogy én!,2.amíg találok valakit,akiért mégjobban odavagyok.Ennyi.


Én a helyedben szakítanék a mostani párral,mert minek vele lenni,ha nem vagy oda érte?

20L

2016. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát te vagy a srác, aki éppen másba voltál belezúgva...

Ó mamám. :D Azért nevetek, mert pont a napokban találkoztam >A< sráccal, akibe 6-7 hónapja nagyon szerelmes voltam, és már nagyon alakulgattak a dolgok, amikor egyik pillanatról a másikra egyszerűen eltávolodott tőlem. Előtte napokat végigdumáltunk, és nagyon sokat találkoztunk is. A haverja szerint neki is tetszettem, de hogy pontosan mi történt, azóta sem tudom. Elég valószínű, hogy egy másik lány volt a dologban. Azóta összejöttem Bandival, szeretem is, és nagyon-nagyon jó vele, minden úgy működik, ahogy elképzeltem életem kapcsolatát, de Matyi nekem ilyen nagyon-nagyon volt, és szerintem lesz is valahol mindig, talán mert nem kaptam meg őt, se választ a kérdéseimre. Szóval eljátszottam a gondolattal, hogy mit tennék, ha egyszer elém állna, és azt mondaná; "Fruzsi, gyökér voltam."

Hát, ha Matyiról lenne szó, nem hagynám ott Bandit. Matyinak sosem lesz annyi vér a pucájában, hogy bármit is bevalljon. Nekem meg ilyen srác nem kell. Bandival meg minden működik - érte is odavoltam, ( nem úgy, mint Matyiért, mert az majdnem egy évbe telt ) és ő az érzéseimet nemhogy viszonozta, de képes volt dekódolni, és bátran közeledni is felém.


Hogy mit tennék, annak a lánynak a helyében, akinek az életében te vagy a Matyi?


Hát, erősen elgondolkoznék, az biztos... De azt gondolnám, hogy hogyha akkor nem kellettem, akkor miért kellenék pont most? Persze én mindig az érzéseim után megyek, de nagyon sokat kellene ahhoz küzdeni, hogy a kapcsolatomból kilépjek. Átgondolnám, hogy akivel éppen együtt vagyok, jobban megérdemel-e, többet érek-e neki, ha jó vele, akkor miért lépjek ki belőle, pláne egy olyanért, aki... Érted, ez a büszkeség része, meg a félelem, hogy mi van, ha... Persze nincs ha, ha a jelenlegi kapcsolatom ennyire megingatható, nyilván nem vagyok szerelmes annyira, amennyire kéne.


Megfontolandónak megfontolandó, de nálam az érzelmek döntenének. A lehetőség ott van. Bár nem is jönnék össze olyannal, aki kevésbé mozgat meg.


Remélem tudtam segíteni, a sztori fejleményét szívesen várom üzenetben, ha gondolod, írj nyugdtan!:D


19/L

2016. szept. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!