Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Alapítottál már családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapítottál már családot olyannal, akibe nem is szerettél bele?

Figyelt kérdés

Pasik esetében sokszor van olyan, hogy ha nem akarnak egyedül maradni, akkor össze kell állni azzal a nővel, aki éppen sikerül.


Meg hát mondjuk sok ember van, aki dolgozik valahol, mert meg kell élni valamiből. De egyébként nem is szereti a munkát.


Meg lehet szokni? Alkohollal mondjuk?


2016. nov. 7. 22:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Ez akkora baromság, amiket írsz. Vagy a plázap...ák között keresgélsz. Ma már rengeteg dolgozó, magát eltartó nő van... nem mindenki a proli kis műkörmös liba, aki alig keres vmit, aztán a '30-as éveiben ráerőszakolja magát az első vmivel jobban kereső pasira. Én is többet keresek, mint a párom, tűrhetően fizető állásom van...

ill. az a nő sem tuti, hogy a pénz miatt szült... hanem mert mondjuk: 1) már akar gyereket, de a társadalom még mindig fujjog egy nőre, akiről kiderül, hogy spermabankból vagy direkt eltervezett egyéjszakásból jött, mert fujj-fujj, mekkora k...a, a gyereknek apa KELL, és még az alkesz meg a ruppótlan önző lúzer apa is jobb, mint a semmilyen, 2) sosem érzett intenzív érzelmeket, és nem akart egyedül meghalni sem (mint amit te is írsz) és számtalan egyéb oka lehet.


Az meg, hogy minden nő válogathat... hát, a szebbek azok igen (de ők tesznek is ám érte, ha az alakjuk is szuper hozzá). De a kevésbé szépek, még akkor is, ha ápoltak, csinosak, igényesek és még a belsőjük is rendben van, kb,. abból válogathatnak a való életben, hogy 5-6 pasas rájuk mondja, hogy "hát egy patront megérne, de többet nem". Köszbmeg, azzal nagyon előre vagyunk, ha tartós kapcsolatot keresünk :D. Pl. engem normális 2 fő férfi szólított le (és ebbe igen, a nekem nem tetszőt is beleszámoltam), a többi az a "jó a csöcsöd / b.nálak" kategória volt.


Amúgy meg ha vki ennyire úgy érzi, hogy aki neki tetszik, annak ő nem fog, döntse el, hogy neki az a fontos, hogy legyen ingyen szex meg kivel nézni a tévét, még akkor is, ha az illető nem tetszik, vagy van annyira önálló, hogy inkább nem megy bele egy szar kapcsolatba. Az ilyet alkohollal sem tudja ált. az ember megszokni / megkívánni, ha már az elején sem egy petty vonzalmat sem a másik iránt.

2016. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

A nők sajnos nem nagyon tudják elképzelni, hogy milyen az, amikor az ember pasi, és minden női reakcióért küszködnie kell.


És nincs semmi ingyen, nincsen ingyen szemezés, nem kéreti magát senki, nincsen "jelzések"


Minden pozitiv női reakcióért meg kell dolgozni. A jóképünek született fiuknak meg nem.


Persze nem számolom az ocsmány kövér nőket, mert azon másznának rám is.


A nők meg persze jönnek azzal, hogy ők sem veszik számításba a balekokat...


Csak tudod mi a probléma ezzel? Hogy az ocsmány, kövér, agybeteg nőket veszitek egy lapra az átlagos, "semmilyen" pasikkal.


Valahogy nem ugyanaz a mérce. Egy átlagos, "semmilyen" nővel sokan megházasodnak és dugnak, mig az átlagos, "semmilyen" pasik mennek le a lefolyón.


Persze a nők sosem lesznek képesek megérteni a koncepcióját annak, hogy a szex nem egy ingyen járó lehetőség....hanem egy kemény munka árán megszerezhető valami.

2016. nov. 8. 09:03
 13/27 anonim ***** válasza:
84%
12-es... ez is f...ág. Párom túlsúlyos, nem címlap alkat testre-arcra sem, nem izmos (sőt kocsija sincs és az anyjával lakott, amikor megismerkedtünk, mielőtt ebbe is belekötne vmi rinyagép). Én nem veszem egy kalap alá az átlagos férfiakat meg az ocsmány nőket.
2016. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%
Atya ég. Azért nincs nőd mert ilyen szánalmas lúzer vagy. 😀 Elárulom soha nem is lesz.
2016. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

hallod álljál már le ezzel a primitiv reakcióddal..


hol olvastad, hogy nincs nőm?


Ja, mert a kis képességü emberek közt ennyi logikát szereztél életed során?

2016. nov. 8. 09:10
 16/27 anonim ***** válasza:
Azért gondolom , hogy nincs nőd mert ilyen baromságokkal jössz. Nyilván ha átlagos vagy akkor átlagos lányt kell keresned, és nem olyat aki reggel smink nélkül is indulhatna egy szépségversenyen, vagy akinek az alapozója 15.000 te meg minimálbért keresel. Az egy dolog, hogy nehéz normális kapcsolatot találni manapság (is). De ez amit itt előadsz...Kíváncsi lennék, hogy te hogy nézel ki, és szerinted ki az ocsmány, mert valami nagyon nem stimmel veled. Vagy tényleg rossz helyen keresgélsz. Sok szép lányt látni átlagos pasival szóval nem értem a problémád.
2016. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
az, hogy a "szerinted átlagos" pasi a valóságban átlagostól sokkal jobb.
2016. nov. 8. 10:34
 18/27 anonim ***** válasza:
Hát tudod lehet,hogy nem a kinézeteddel van (csak) baj, hanem az ilyen hülye elméleteiddel, meg a stílusoddal. Kinek kéne egy ilyen rinyagép aki így gondolkodik a nőkről és csak sajnáltatja magát mert a jó nőknek nem kell az átlagos nőket pedig ocsmánynak tartja. Látod ezt meg is lehet fordítani. Lehetnél te egy félisten akkor se kellenél egy normális nőnek amíg igy vélekdsz.
2016. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

nekem az átlagos nők is elérhetetlenek.


nagy szerencsém esetén jön össze átlagos alulról éppen csak suroló nő.


Ja és előbb néztem ki ugy, ahogy, utána fejlödik ki a személyiség.

2016. nov. 8. 10:54
 20/27 anonim ***** válasza:
91%

Én pl igen, olyan nőtől van most 2 gyerekem, akibe soha nem voltam szerelmes a szó klasszikus értelmében, viszont nagyon tisztelem és becsülöm.


Mindig is több gyereket akartam, és a feleségem, akibe eredetileg szerelmes voltam, nem volt hajlandó gyereket vállalni, hiába könyörögtem neki 7 éven keresztül. Elváltam tőle, és kimentem Németországba dolgozni, jól fizető munkát kaptam (mérnök vagyok) de nagyon sokat kellett dolgozni, nem nagyon volt időm ismerkedni.


Egy magyar társkereső oldalra próbaképpen felírtam, hogy keresek egy olyan családcentrikus, házias nőt, aki hajlandó lenne kiköltözni hozzám Németországba kölcsönös szimpátia esetén. Ekkor 43 éves voltam.


Magam is meglepődtem, hogy többtucatnyi nő írt vissza. Az egyik egyedülálló 33 éves anyuka (4 éves gyerekkel) nagyon szimpatikus volt nekem, a levelezés során. Vidéki tanítónő volt, a férje elhagyta, nagyon küszködve nevelte a kislányát.



Elmentem pár napra nyáron abba a vidéki kisvárosba, ahol élt, kivettem egy szobát egy szállodában, és megismerkedtem vele személyesen is kb 2 hónap levelezés után. Csodásan főzött, szépen nevelte a kislányát és rendben tartotta a kis lakását.


Megkedveltem a hölgyet, nem volt egy szépség, de kifejezetten szimpatikus volt a személyisége és ahogyan vezette az életét. úgy éreztem, hogy ez kölcsönös volt.


Pár nap után elmondtam neki, hogy szeretném, ha kiköltözne hozzám, a feleségem lenne és gyerekeket is szeretnék tőle, záros határidőn belül. Azt javasoltam, hogy mindenfajta kötelezettség nélkül jöjjön ki hozzám 1 hónapra, és ha jól érzi magát, akkor egy hónap múlva újra megtárgyaljuk, hogy vállalja-e a feltételeket. Ha nem, akkor békében elválunk egymástól, ha igen, akkor jöhet az ásó-kapa-nagyharang.

Belement, most már 3 éve a feleségem, és szült nekem 1 kisfiút és most is úton van még egy gyerek.

Én a magam részéről nagyon boldog vagyok így, nekem ennél többre nincsen szükségem, és szerintem ő is meg lehet elégedve. Mondjuk soha nem kérdeztem tőle, hogy szeret-e, vagy hogy szerelmes-e belém de úgy érzem, hogy biztosan kedvel és megbecsül.

2016. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!