Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek vagy a gyereketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek vagy a gyereketek a fontosabb számotokra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:34
1 2 3 4 5
 41/47 zsu0630 válasza:
0%
Ez egyértelmű hogy a gyeremek a fontosabb
2016. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

hülyének hangzik a kérdés de nem az.

ugyanolyan fontosak de másképp.


farok példa,:de a gyerekre nem számíthatok,hogy kinyissa a befőttet.

és a férjem sem fog nekem anyák napjára rajzolni egy virágot.

ami miatt fontosak nekem az nem állitható egymás mellé vagy párhuzamba.és ezért nem létezik sorrend,csak külömbség.


olyan mint az ember fia,és lánya őket sem lehet egyformán szeretni,de ugyanannyira igen.

2016. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem maradt,úgyhogy a gyerekem!

Kicsit irigylem ám azokat akiknek a férjük az első,biztos nagyon jó házasság lehet,de én el sem tudok ilyet képzelni sajnos.

2016. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%

Utolso szep oszinte valasz

A ferjed nem maradt veled de a gyereked sem

Talan szamodra a kutyad a legfonotsabb a vilagon es o az elso van ilyen.

Kutya az marad

2016. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
61%
Utolsô,de ostoba vagy.
2016. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Utolso szep oszinte valasz

A ferjed nem maradt veled de a gyereked sem

Talan szamodra a kutyad a legfonotsabb a vilagon es o az elso van ilyen.

Kutya az marad



Nem értem a logikádat.Attól,hogy a férjem elment,a gyerekem meg normális módon ki fog repülni és családot alapítani (remélhetőleg) miért is a kutyám kellene hogy a legfontosabb legyen???

A gyerekem hiába kirepül,attól a gyerekem,és nem szakadunk el végleg.Ha a férjem lelép,az meg ugye más tészta.

2016. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

A gyerek. A férj is. Ugyan annyira nem érdekel az erkölcstan...azt gondolom olyan időkbe irták amikor 1pár csinált 20gyereket és 2érte meg a felnőtt kort. Akkor persze az volt a logikus lépés mert nem volt semmilyen "védő háló" ha az egyi szülő kiesik akkor a másik a 2gyerekkle hal éhen.


Meg ütőtte a szemem ( ha hallom akkor a fülem) hogy a rosz házasságból kilehet lépni...ja persze ez a jellemző...álltalában egy ilyen kapcsolatból csak 1felé lehet lépni. Akkor ugyan eltünik a képből a bántalmazó de szinte minden más is:lakás,melegvíz,napi 3x étkezés.

Nem mondom hogy mindig de ilyen esetben a bántalmazó arra utazik,hogy a másik teljesen rá legyen utalva. De ha nem akkor is egy minimálbéres szülő nem nagyon tud labdába rugni


Jó esetben egy életre választunk párt,de a gyerekeink is egy életre a gyerekeink.

2016. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!