Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek vagy a gyereketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek vagy a gyereketek a fontosabb számotokra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:34
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet egy lapon említeni őket, mivel a gyerekeim és a férjem nem ugyanaz.


De ha választanom kellene (okot nem tudok írni, de tegyük fel, hogy választani kell), akkor a gyerekeket.

Mivel a férjem egy normális, helyes férfi, ő bármikor találhatna magának másik feleséget, és én is találok másik férjet, ha akarok.

De a gyerekeimnek csak én vagyok ott, ők nem tudnak keresni másik családot, másik anyát, rajtam (rajtunk!) kívül senki másra nem számíthatnak az életben.


Sokszor olvasni a család kategóriában olyat, amikor pl. az anya új férje terrorizálja a gyereket, bántja, megalázza, és a többi. Ilyen esetben soha nem lehetne kérdés, hogy egy nő ki mellé áll!

2016. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
67%
Ez hülye kérdés. De azért igenis van különbség. A gyerekeit az ember (jobb esetben) feltétel nélkül szereti, bármit csinál a gyereked marad. A férjed viszont nem. Ha például megcsal, átver, hazudik neked, megver stb. nyilván nem szereted úgy. Tehát a férjed nem feltétel nélkül szereted, hanem azért amilyen.
2016. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
70%
8# takarodjál már, nyalogasd máshol a sebeidet. Férfiből is van ilyen, meg olyan is. Nem kell általánosítani.
2016. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Én úgy általában egy normálisan működő család esetében értettem a kérdést.

Nekem például, bármennyire furcsa a férjem a legfontosabb, neki pedig én. Az, hogy gyereket vállaltunk, a mi döntésünk volt, szeretjük, imádjuk őket, de előbb utóbb kirepülnek a fészekből. És újra maradunk ketten.

2016. nov. 6. 10:59
 15/47 anonim ***** válasza:
84%

14: Akkor mit lépnél, ha kiderülne a következő 10 évben, hogy a férjednek nem gond, ha elcsattan pár nevelő célzatú pofon, rendszeresen megbőgeti még a kamasz fiát is, sértegeti őket, (sose lesz belőled semmi, csak k.nak leszel jó, stb.).

Akkor is a férjed lesz a legfontosabb, és a kedvéért nyelsz kettőt, vagy a gyerekeid érdekében szembeszállsz vele? Sajnos legtöbb esetben akkor merül fel a kérdés, hogy ki a fontosabb, mikor ilyen történeteket olvas itt az ember. Én ilyenkor soha nem tudtam megérteni, hogy miért fontosabb a feleségnek a férje, és miért nem tudja azt mondani, hogy "vagy leállsz, vagy válunk".


Tudom, most jön az, hogy nálatok ilyen soha nem fordulhat elő. Legyen úgy!

Csak elméleti a kérdés. Gondolom, ahol élesben így néznek ki a mindennapok, ott sem azért vállaltak gyereket, mert milyen jó lesz majd nézni, ahogy veri sé terrorizálja őket, aztán mégis elfajulnak a dolgok.

Szóval szigorúan elméleti kérdés: abszolút nem tudsz elképzelni olyan helyeztet, mikor a gyereket választod?

2016. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
82%

Mindkettő fontos, de ha logikusan belegondolsz, elválni lehet, a gyereket vissza már nem adhatod. Sokkal szorosabb kötelék van köztetek, mint a férjeddel.

Azt írod, hogy neked a férjed a gyereknél is fontosabb. Kívánom, hogy ne váljatok el soha, mert akkor pocsékul fogod viselni, hogy ott maradtál egyedül a közös gyerekkel.

2016. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

20 éve vagyunk együtt, kamasz gyerekekkel.


Persze, az más tészta, ha az ember melléfog partnerválasztáskor. Ha ilyen méretű gondok jönnek ki, akkor nincs más megoldás. De egy jól működő házasságban nem kell nyelnie egyik félnek sem.

2016. nov. 6. 11:45
 18/47 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a ferjem, gyerekunk barmikor lehet, de a tarslelkem az eletben egyszer talalom meg.
2016. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
33%
A férjem. Gyerekből bármennyit lehet csinálni,ha esetleg történik is vele valami. A férjemből csak egy van,Ő pótolhatatlan. (lehet lepontozni.)
2016. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
59%

"Gyerekből bármennyit lehet csinálni,ha esetleg történik is vele valami"

Na, ez gusztustalan egy mondat volt. Sajnálom a gyerekedet (az előtted válaszolóét is), őszintén, hogy ilyen anyja van.

2016. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!